Best of Beauty 2019

kataa0105

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. február 10.
(!)

Én is a krémmániás játékon nyertem, ezúton is köszönöm a lehetőséget. A szín kiválasztása kicsit nehézkes volt, de a nyx oldalán van hozza segítség, így a Medium Olive-t választottam. Kicsit talán sárgásabb, mint amire számítottam, de meglepően jól illeszkedik a bőrömhöz. Szivaccsal eldolgozva szép fedést biztosít, bár a komolyabb bőrhibákra nem árt a korrektor. Egységes bőrképet nyújt, szépen lemattul, nem feltetlen szükséges rá púder (én csak a gyorsabban zsirosodo területekre tettem). Volt ezelőtt is nyx alapozom és valószínűleg ha elfogy újraveszem ezt.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. január 27.

Két árnyalat van meg a pink blink és a plum this show. A pink blink-kel nagy a szerelem, tartós, szépen lemattul, szépen kopig. A plum this show miatt le kell vonnom egy csillagot, ő nagyon csúnyán, foltosan kopik, pedig a színe neki is gyönyörű.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2019. január 20.

Imadom! Több mint egy éve használom és semmire sem cserélném. Inkább a zselet szoktam használni, nekem a por az túl sötétnek bizonyult. Saját ecsettel használom és hihetetlenül sokáig elég.

p2 Multicolor Bronzer

p2 Multicolor Bronzer
2018. október 20.

Szerintem Jó kis bronzosító, színe, árnyalata rendben, csak sajnos nagyon porzik. A világosabb színek highlighternek is megfelelőek (kicsit sötétebb bőrön).

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2018. október 11.

Találomra szedtem le a polcról és irtó jó spirál!! Szép hosszú szempillakat csinál meg az én rövid pillaimbol is. Első pár használat után belopta magat a szívembe😊

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2018. július 2.

Kellemes illata van, de sajnos nagyjából addig amíg le nem mosom a tusfurdot, egyáltalán nem tartós.
Én plusz hidratalast nem igazán tapasztaltam.
Krémes az állaga, kellemes vele a tusolas.

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj
2018. július 1.

Nem gondolná senki, hogy ennyi pénzért ilyen olajat lehet venni. Nagyon megfogott a csomagolása, azért vettem meg (meg persze a ti véleményetek alapján)
Tökéletesen puha lett a hajam, de óvatosan kell vele bánni, hajtore nem ajánlom :)
Csillog, fénylik, imadom!!

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2018. június 18.

Szeretem ezeket a ruzsokat (több szín is meg van ebből a kollekciobol), gyönyörű színek, szép fedes, de sajnos gyorsan kopik, de legalább egyenletesen.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2018. június 18.

Hajmosás közben kicsit száraz érzete lesz a hajamnak tőle, de utána balzsam és puha is a hajam :)
Két nappal ki tudtam tolni a hajmosast ezzel a samponnal, amit eddig egyikkel sem :)

Palmolive Naturals Smooth Delight Tusfürdő

Palmolive Naturals Smooth Delight Tusfürdő
2018. május 23.

Most találtam rá, és imadom! Nagyon kellemes illata van, jól habzik a bőrön és selymes bőrérzetet hagy maga után.