katacita

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Organic Shop Forrócsoki Melegítő Testradír

Organic Shop Forrócsoki Melegítő Testradír
2017. november 11.

Értem én, hogy melegítő, de...
Életemben nem váltott ki belőlem semmi allergiás reakciót, pedig próbáltam már jónéhány kencét magamra kenni... Ettől viszont tűzpiros lett a bőröm, de nyilvánvalóan valami allergiás reakcióról van szó, mert nagyon határozott "széle" van, és nem csak enyhe bőrpír, hanem konkrétan kivörösödtem tőle. Nem tudom, melyik összetevő tehet róla, mindenesetre ijesztő.
Használtam már a márka egy másik testradírját is, attól semmi bajom nem volt.
Isteni az illata, de ez most csak 1*.

I'm From Ginseng Serum

I'm From Ginseng Serum
2017. június 13.

Jó kis mindennapi szérum, amihez tudok nyúlni, ha nem akarok valami erős hatóanyagú (pl. retinol, C-Vitamin vagy AHA) arcápolót használni. Úgy érzem, hogy felfrissíti a bőröm, nagyon kellemes, zselésen folyós állagú, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. Szerintem bármilyen bőrtípusra megfelelő lehet, egyáltalán nem zsírosít, inkább hidratáló és olyan hűsítő hatása van. Az illata elsőre elég intenzív, de aztán elmúlik, meg szerintem nem kellemetlen. A ginzeng elvileg jó a bőrnek, én hatalmas változást nem érzek, de a rétegezős rutinomba tökéletesen belepasszol, szeretem használni.

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon
2017. május 18.

Hihetetlen ez a sampon! Az 500 ml-set kb. fél évig használtam, nem minden egyes hajmosáskor, de azért aránylag gyakran. Aztán elfogyott, meg is feledkeztem róla, amíg egyszercsak azt vettem észre, hogy 5 centis TINCSEK nőttek a fejemen. Nem pár szál babahaj, hanem rengeteg új hajszál. Először nem esett le, hogy ez mitől lehet, aztán rájöttem, hogy fél évig hajnövesztős sampont használtam. :D Dús hajra vágyóknak és hajhullással küszködőknek nagyon ajánlom! Kellemes az illata is, jól tisztít, és szerintem ár-érték arányban is szuper.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2017. április 3.

Nagyon szuper állagú nappali krém, nem zsíros, de azért kellően hidratál. Külön pirospont a fényvédőért!
Ami kevésbé tetszik benne az az intenzív illata, alapvetően kellemes illat, csak nekem túl sok benne a parfüm, ami egy érzékenyebb bőrt irritálhat. Szerencsére nem érződik sokáig.
Könnyen beszívódik, sminkelni is jól lehet rá, szóval jó kis krém.

The Quint Essence Dream Hair Hajnövesztő Pakolás

The Quint Essence Dream Hair Hajnövesztő Pakolás
2017. január 13.

A hajhullás problémájával szerencsére nem kell megküzdenem, viszont sosem tudom igazán hosszúra megnöveszteni a hajam, mert mindig annyira kiszáradnak a hajvégeim, hogy le kell vágni.
Ez a balzsam viszont csodát művel vele! Nem azt a csúszós-síkos látszatmegoldást kell várni tőle, amit egy szilikonnal agyonnyomott balzsam hoz, ez tényleg megerősíti a hajat, még sosem volt ilyen fényes a hajam semmitől! A legjobb, hogy nem nehezíti el a hajam hajmosásnál, így nem csak a végekre tudok kenni belőle, hanem a hajtőhöz közelebb is, mert nem zsírosít egyáltalán.
A fél literest már jó régóta használom, biztos újraveszem, mert szuper termék!

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2016. szeptember 27.

Végre találtam kis kiszerelésű szárazsampont, jessz! Az örömöm akkor szállt el, amikor befújtam vele a hajam és megéreztem a szagát. Szerintem hihetetlenül büdös ez a termék, nem látom esélyét, hogy valaha hozzászokjak az illatához.
A hatása tetszik, bár szerintem ez inkább egy volumennövelő termék, mint szárazsampon, olyanom meg van már. Kicsit ragadós lesz a végeredmény, de ha kifésülöm utána a hajam, egész jó. És ami még tetszik benne, hogy nem lesz tőle fénytelen a hajam, meg persze tartást is ad.
Csak az a rémes szag ne lenne... szerintem búcsút fogok inteni neki.

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2016. június 3.

Eddig majdnem az összes Rimmel spirál bejött, amit próbáltam, és ez is szuper! Nem tapaszt, gyönyörű, de természetes hatású pillákat csinál, szépen kiemeli a tekintetet. Egy kicsit ível is, drámai hatása nincs szerintem, de mondjuk ez a "hozott anyagtól" is függ, nekem eleve nem túl impozánsak a szempilláim. Nagyon egyszerű a használata, nem is nagyon lehet vele bénázni.

Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF35 / PA+++ (régi)

Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF35 / PA+++ (régi)
2016. április 11.

Ez sajnos a fényvédő ló túlsó oldala, tény, hogy nem csillog tőle az ember feje, de a száraz részeket eszméletlen durván kiemeli. Olyanoknak semmiképp nem ajánlom, akinek akár egy picit is egyenetlen a bőrfelszíne. Érdekes, hogy emellett különösebben nem mattít, tehát nem is az van, hogy szárítaná a bőrt, inkább bevonja valami fura réteggel, ami aztán kiül a bőrre a nap folyamán, mintha rengeteg púdert vittem volna fel rá.
Ha valakinek nagyon szép egyenletes a bőre, akkor jó választás lehet, mert egyébként könnyen beszívódik, és jól lehet rá sminkelni. Felvitelkor nagyon fehér, de 1-2 perc után ez elmúlik.

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
2016. február 3.

Én pont az illatában csalódtam leginkább, de már arra is gondoltam, hogy mivel elég régi darab (a karácsonyi leárazásban vettem), nem kifogástalan már az állapota, de leginkább túlégetett kávé szaga van, ami szerintem messze van a kellemestől.
Ezen kívül minden szuper, bár brutálerősen radíroz, nagyon élesek a szemcséi. Nekem nem érzékeny a bőröm ilyesmire, sőt, kifejezetten szeretem az intenzíven radírozó cuccokat, szóval szép leszek tőle, és nem szárítja a bőrt. Most már elhasználom, de szerintem van a Lushnak ennél sokkal jobb arcradírja is.

Milani Stay Put Brow Color Szemöldökfesték

Milani Stay Put Brow Color Szemöldökfesték
2016. február 3.

Nagyon megtetszett, eddig port használtam (essence - ami amúgy nagyon tartós szerintem!), de ezzel precízebben lehet dolgozni, és mégsem olyan természetellenes a végeredmény, mintha szemöldökceruzát használnék. A 03-as árnyalat van meg, ami egy icipici meleg színt is tartalmaz, de nem vészes.
Az állaga nagyon tetszik, nem zavar, nem érzem, hogy ott van, ami nekem nagyon fontos.