Katacska3

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Herbal Essences Golden Moringa Oil Balzsam

Herbal Essences Golden Moringa Oil Balzsam
2020. március 23.

Szuper balzsam. Nem nehezíti el a hajat, mesés illata van. Egyáltalán nem zsírosítja a hajam. Puha és selymes lett tőle. Samponjával együtt használom, ami szintén szuper.

Herbal Essences Bio Renew Moringa Olajon Sampon

Herbal Essences Bio Renew Moringa Olajon Sampon
2020. március 23.

A legjobb sampon szerintem jelenleg a piacon. Olyat kerestem, ami nagyrészt természetes összetevőkből áll, de ennek ellenére jól habzik, kellemes az illata és nem nehezíti el a hajam. Ez a sampon ilyen. Imásom az illatát és egyszerűen tökéletesen teszi a dolgát. Csak ajánlani tudom!

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2018. december 20.

Soha nem gondoltam volna, hogy veszek egy foreo terméket. Youtubeon és instán reklámozta szinte mindenki és persze így csak a drágább verziókról hallottam. Annyit meg nem adnék ki egy ilyen termékre. Kíváncsiságból mégis utána néztem és akkor fedeztem fel, hogy van ez az "olcsóbb" verzió. Rögtön elgondolkodtam rajta és 2 nap múlva be is szereztem egy sárga színűt. :) Egyszerűen imádom, sose éreztem még ilyen tisztának az arcom, mint ennek a használata után. És persze nagyon puha lett. Amióta használom, sokkal szebb az arcom bőre. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Megérte az árát.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2016. április 8.

Én nem itteni vélemények alapján vettem meg, hanem youtube-os videókat néztem és nagyon meggyőző volt. Nem is csalódtam! Egyszerűen imádom, tökéletes a 103-as árnyalat az én bőrömhöz(nem hullafehér, de nem is barna), jó az állaga, kabuki ecsettel oszlatom el, és a végeredmény tökéletes! Egyáltalán nincsen maszkhatása, teljesen természetes és szépen fed nagyon. Az illata is nagyon tetszik, szuper, hogy pumpás. Glamour kuponna vettem, de az eredeti árát is megéri!

Essence Bloom Kabuki Ecset

Essence Bloom Kabuki Ecset
2016. április 8.

Alapozáshoz használom, fantasztikusan szuperál, nagyon könnyen és gyorsan tudom vele eloszlatni az arcomon. A kinézete is tetszik, aranyos és nagyon jó kis pihe puha. Én picit sajnáltam rá a pénzt, de végülis megérte. Remélem hosszútávon is jó lesz majd.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2016. április 8.

Eddig még nem használtam ilyen terméket, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom. Nekem sötét színű alapból a szemöldököm, de ritka hosszú szálakból áll, így nem túl látványos, elvész az arcomon. Arra már rájöttem, hogy ha porral vagy ceruzával próbálom kicsit kitölteni, úgy nézek ki mint valami elmebeteg, nagyon nem áll jól a vastagabb sötét szemöldök nekem. Ez a termék pont azt teszi ami kell, ad egy kis színt neki, amivel látványosabb, de nem vastagítja, mert csak magát a szemöldököt húzom át vele. A rakoncátlanságot nálam nem szünteti meg, ugyanúgy elmozdul egy két szál. Összességében nem rossz kis termék, tetszik.

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2016. április 8.

Hát sajnos nem vált be. Eleve nem sikerült eltalálnom a színt, hála a csodálatos világításnak az üzletekben. a 21-es Nude Beige árnyalatot választottam. Járok időnként szoliba, de nem vagyok barna, csak van egy egészséges bőrszínem így, nem pedig hullafehér, mint amilyen lennék nélküle. Nos, hát ez az árnyalat nagyon sötét lett. 5 szín volt, ez a 3. legsötétebb volt, hát a legvilágosabbat kellett volna választanom. Az állagával vegyesek az érzéseim, folyékony, ami jó, viszont mintha mégis picit sűrű lenne, nehéz volt eloszlatni egyenletesen. Pár óra használat után mintha egyszer csak eltűnt volna az arcomról, a színe megmaradt, de minden amit elkellet volna takarnia, előkerült. De ami a legszörnyűbb volt, hogy alig tudtam leszedni az arcomról, 5-6 vattapamacsot is elhasználtam és még másnap is egésznap olyan volt a pamacs akárhányszor tisztítottam az arcom, pedig látni már nem lehetett, hogy lenne még az arcomon belőle. Borzasztó...Nagyon nagy csalódás számomra. Glamour kuponnal vettem így, nem volt drága, de bosszant, hogy nekem nem vált be és ott fog állni a polcon.

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Színezett Nappali CC Krém

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Színezett Nappali CC Krém
2016. április 5.

Érdekes mert sokadik eset, hogy panaszkodnak mások az illatra, nekem meg tetszik. Mintát próbáltam én is, miután kinyitottam pont az volt az első ami feltűnt, hogy milyen kellemes illata van. A világosabbat próbáltam ki, mivel alapból világosbőrü vagyok és hébe hóba járok szolizni, de csak egy egészséges színem van és teljesen jól passzol hozzá a világos szín. Kicsit folyós, mondjuk engem nem zavart. Szépen fed, már amennyit várhatunk egy CC krémtől, ez nem alapozó! Nekem tetszik, de teljes áron sosem venném meg, túlzás annyiért.

Eveline Cosmetics BioHyaluron 4D Sminklemosó

Eveline Cosmetics BioHyaluron 4D Sminklemosó
2015. október 19.

Ilyen termékeket sosem veszek itteni vélemények alapján, mert nem vagyunk egyformák, így mindenkinél máshogy viselkedik. Hosszas vacilálás után vettem meg, versenyben volt még a garnier micellás víz. De valahogy ez jobban meggyőzött, hiába sztárolja mindenki a másikat. Tetszik, hogy pumpás, így sokkal praktikusabb, krémes állaga is jó, nagyon jól tisztítja az arcomat, reggel és este használom, néha napközben is, ha nagyon leizzadok stb..a sminkemet is tökéletesen leszedi, bár én nem vagyok az agyon sminkelős típus, csak szemceruzát és spirál használok, nincs szükségem másra és ezeket szépen leszedte, nem csípte a szememet sem. Frissítő érzést ad miután végzek vele. Jó kis termék!

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2015. október 19.

5 éve ez volt a kedvenc samponom, de hajtott a kíváncsiság, így sok más márkájút próbáltam ki, pláne, hogy közben sokszor ártottam a hajamnak festések, szőkítések stb... Most újra visszatértem ehhez, mert ennél jobb sampon nincs. Imádom az illatát, egyedi, a többi elseves samponnak ugyanolyan az illata, ennek az egynek más. Tökéletesen tisztít. Én színmegtartásra nem figyeltem, mert havonta festem, így számomra ez lényegtelen. Szuper sampon. Úgyhogy mostmár maradok ennél véglegesen!