katalara

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. május 7.

Egy ideje szinte csak The Ordinary termékeket használok az arcápolási rutinomban, így őt is sikerült már kiismernem. Télen a kombinált bőröm imádja, bár nyáron már sok lenne. Elég olcsó, szuper kis krém, érdemes kipróbálni!☺️

Morphe 15N Night Master Eyeshadow Palette

Morphe 15N Night Master Eyeshadow Palette
2018. november 25.

Az első szemfestékpalettám volt. A sötétebb barnák sajnos majdnem ugyolyanok szemen, eniatt nem tudtam nagyon kihasználni. Gyakorolni nagyon jó volt vele, pigmentáltak és könnyen elsatírozhatók voltak, kivéve a fekete és a mellette levő bogyós szín ami gyönyörű így a pan-ben.:(

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2018. november 12.

Nyáron vettem meg a kisebb kiszerelést a barátomnak és nekem. Mindkettőnknek kombinált a bőrünk, a T vonalunkon lévő pattanásokat és zsírosságot mérsékelte és kellemesen hűsített.:)

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2018. november 12.

Ajándékba kaptam egy éve, végre sikerült elhasználnom. Nem volt nagy kedvencem, hamar meguntam az illatát - igaz ez nem a parfüm hibája. A barátom nagyon szerette rajtam, nekem a végére túl sok lett.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2018. november 12.

Notino-ról rendeltem kb. 4 éve, mert a göndör hajamat csak hajmosásnál tudom megfésülni. Tépés nélkül a legcsomósabb hajat is kifésüli, és ennyi év használat után sincs semmi bajuk a sörtéknek!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. november 12.

Nagyon szerettem volna szeretni, de 1 1 hónap használat után valószínüleg a benne található parfüm miatt az egész szemkörnyékem égett!:(

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó
2018. november 12.

Érdekes hogy nem a legvilágosabb árnyalat kellett belőle.:D A 020-asat vettem meg, sajnos nem matt finishű ahogy rajta van, de reggeli lepúderezéssel, és napközben 1-2 újrapúderezéssel kibírja a napot.

Anastasia Beverly Hills Sugar Glow Kit

Anastasia Beverly Hills Sugar Glow Kit
2018. november 12.

A maybellines highlighteremet szerettem volna valami minőségibbre cserélni és nem bántam meg! Nagyon világos, már-már falfehér bőrömön mind a 4 szín szépen áll! Gyönyörű fényesek a színek, és nagyon tartósak is! Az ára kicsit húzós, de legalább sok van benne.

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette
2018. november 12.

Hétköznapra szerettem volna egy nude de mégis különleges palettát, ezért esett erre a kis csodára a választásom! Gyönyörűek a színek, szépen pigmentáltak és könnyen elsatírozhatók. Néhány szín elég jól porol, de ha csak épphogy hozzáérintem az ecsetet akkor nem pazarlok el annyit.

NYX Pore Filler Primer

NYX Pore Filler Primer
2018. április 24.

Életem első primere, így hasonlítási alapom nincsen. Az alapozó sokkal szebben mutat az arcomon vele, viszont sok kell belőle és drága ezért csak 4*.:(