katalinmester13

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával (régi)

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával (régi)
2024. február 14.

Balea med minden általam próbált ureás termékét szeretem. Sosem voltam száraz bőrű, és testápolót sem igazán szerettem használni. De mostanság a koromnál fogva nagyon száraz, viszketős a bőröm (az az észre sem veszem, és már vérsre kapartam fajta). Ezt a testápolót vetettem be a probléma megoldására. Sajnos még mindig csak kényszerből testápolózom, ezért csak nagyon ritkán kenem be magam vele. Nagyon hatásos, jó néhány napig nem tér vissza a viszketés. Így nem kell naponta kencéznem. Az illatát is nagyon szeretem, szerettem, mert elmentem egy egész flakonnal.

Sys Collagen Manager Drops

Sys Collagen Manager Drops
2024. február 6.

Nagyon szerettem. 5 ml-em volt belőle. Könnyen beszívódott, puhább lett tőle a bőröm. Együttműködött mindennel. Szívesen megvenném a teljes kiszerelésű verzióját is.

Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+

Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+
2024. január 25.

Nagyon hatékony fényvédő. Tengerparti nyaralás okán vásároltam. Az egész család ezt használta, és senki sem égett le, de még csak bőrpír sem jelent meg senkin. Sajnos még a fele sem fogyott el, mikor tönkrement a feje, így nem lehetett kifújni a terméket belőle. Szétszedtem és kézkrémként használtam el. Szépen rendben tartotta a kézfejemet. Látványos volt a különbség a kézfej és az alkarom között. A barna foltok is alig jelentek meg azon a területen, amin használtam. Viszont ha a szememhez értem a bekrémezett kezemmel, patakokban folyt a könnyem. Ezért babáknak, kisgyermekeknek nem való.

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray
2024. január 22.

2022. január 4.
Csak ujjatlan ruhadarabokhoz használtam. Nekem tetszett az illata, a hatása is kitartott a nap végéig. Nem fogta be a ruhát egyszer sem. Így vettem egy újabb darabot, annak ellenére, hogy nem CF. 🙁
2024. január 22.
Leginkább nyáron használtam. Nagyon jól működött. Kellemes illat, foltmentesség. Elégedett voltam vele. A második darab is elhasználva.

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray
2024. január 12.

Tévedésből vettem, de nem bántam meg. Enyhe, nagyon kellemes illata van. Szerintem hatásos a testszag ellen. Egyetlen gondom vele, hogy néha csípte a bőröm. Ezért nem szoktam Rexona termékeket vásárolni. A többi régebben használt Rexona dezodorok is ezt tették velem.

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP
2024. január 7.

Első szaglásra nagyon nem találtam finom illatnak. Kissé, vagy inkább nagyon maszkulin a kezdete. Első gondolat: ezt soha sem vásárolnám meg. De ahogy változott az illat, egyre jobban tetszett könnyedsége. Még nem találkoztam ilyen illattal. A kaktuszvirág lehet az? Rózsát, jázmint nem érzek benne. Annak ellenére hogy az édesebb, nehezebb illatokat kedvelem, mégis megfogott benne valami.

Merz Spezial Augen Maske

Merz Spezial Augen Maske
2024. január 6.

Masszív, illatos krém. Nekem tetszik az illata. Nem maszkként használtam, hanem kevesebbet kentem fel belőle az ajánlott mennyiségnél, és nem töröltem le. Egész jó volt, de a sötét karikákra nincs hatással. A ráncokat ideiglenesen tényleg kisimítja egy kicsit.

Tom Tailor Adventurous Extreme EDT

Tom Tailor Adventurous Extreme EDT
2024. január 5.

Nagyon finom fás illat. Meleg, érzéki és mégis férfias. EDT létére nagyon tartós: bőrön 6-7 órán át lehet érezni, ruhán pedig 3 napig. Nekem nagyon tetszik.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2024. január 1.

Életem első alapozója. Akkor még párszáz Ft-ba került. Nem most volt. Akkoriban a napbarnította bőr volt a divat. Így a 17 Rose Beige árnyalatot használtam. Ma már az borzasztó sötét lenne nekem. Több tubust (legalább 3) is elhasználtam. Nagyon szerettem. Olcsó volt, nagyon fluid, könnyed és hidratáló. Mivel igyekszem állatkísérletmentes termékeket vásárolni, nem használtam már sok-sok éve. De jó emlékeim vannak róla. Tud valamit, ha ilyen régóta még mindig a piacon van.

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2023. december 30.

3 ml-es termékminta használata után csak annyit tudok írni róla, hogy nagyon puhává tette a bőrömet. Szebben mutat az alapozó az arcomon. Ráncaimra, pórusaimra való hatását ennyi termék használata után nem tudom megítélni. Nem irritált, nagyon jó volt használni. Megvételre érdemes.