KatalinT

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Sound Of Silence Blush & Bronze

Catrice Sound Of Silence Blush & Bronze
2016. augusztus 3.

A Müllerben sikerült beszereznem, már vártam rá nagyon, és eddig nekem teljesen beváltotta a hozzáfűzött reményeket! :) Szép eredményt kölcsönöz, rajtam tartós is, a bronzosító a kedvencem. Mindkét része fényes, de nem zavaróan. Talán a pirosítója kicsit világos, de nekem így is nagyon tetszik! :)

Jimjams Sminklemosó Kendő

Jimjams Sminklemosó Kendő
2016. július 5.

Elégedett vagyok vele. Kis kiszerelése miatt praktikus, táskában is elfér, szépen eltávolítja a sminket:)

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs
2016. július 5.

Amint elérhető volt, két árnyalatot is megrendeltem. A színei gyönyörűek, a tartóssága miatt adtam 4 csillagot, amivel nem voltam 100%osan elégedett, de örülök, hogy megrendeltem őket! :)

Avon Glow Többfunkciós Bronzosító Stift

Avon Glow Többfunkciós Bronzosító Stift
2016. július 5.

Gondolkoztam egy ideig, hogy kipróbáljam e, de csak rászántam magam, de elég csalódott voltam a termékkel kapcsolatban. Mindkét árnyalatot megrendeltem. Nem túl tartós, és eldolgozni természetes hatásúvá is hosszú folyamat.

Miss Sporty Fabulous Eyes Szemhéjstift

Miss Sporty Fabulous Eyes Szemhéjstift
2016. július 5.

Nagy csalódás volt számomra! A színe nagyon szépnek tűnt, de a tartóssága... Szemhéjpúder alappal is egy-két óra múlva már teljesen összegyűlik a szemhéjon :(

Alterra Szemkörnyékápoló

Alterra Szemkörnyékápoló
2016. július 5.

Gyorsan beszívódik, én összességében elégedett vagyok vele, bár lehet, hogy nem a leghatásosabb.

Avon Luxe Szempillaspirál

Avon Luxe Szempillaspirál
2016. július 5.

A szempilláimat gyönyörűen kiemelte, ami nálam nagy szó, de sajnos nagyon hamar beszáradt.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2016. július 5.

Gyönyörű színek, pigmentált, könnyen használható! Alig vártam, hogy elérhető legyen! :)

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2016. július 5.

Nekem bevált, a szilikonkeféjét kifejezettem szeretem! :)

MakeUp Revolution Pro Hygiene Ecsettisztító Szappan

MakeUp Revolution Pro Hygiene Ecsettisztító Szappan
(!)

Megrendeltem, mert kíváncsi voltam rá nagyon, és nekem nagyon szépen működik! Gyönyörű tisztává varázsolva az ecseteimet, bár nem régóta használom, majd meglátjuk hosszútávon milyen :)