Katarhtic

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2019. április 17.

Felejtsétek el a mellékelt eszközöket és a használati útmutatót. :D
Használjatok fogpiszkálót és egy kupakot. nyomjatok a kupakba egy kevés folyadékot és kicsivel több gélt, keverjétek amíg már nem csomós trutyi..
Vigyétek fel a szemöldökötökre a fogpiszkálóval, ez azért is jó, mert a fogpiszkálóval nagyon precíz, egyenes vonalakat is lehet húzni, így ha a bőrt be is fogja, még jól is fog kinézni. Először kipróbáltam a fültisztítóval, hát megértem a sok rossz értékelést. :D
Szempillát meg nem ajánlom ezzel festeni, de ezért nem vonok le pontot, mert szemöldökfestésre tökéletes, ha másképp csináljuk, mint a leírásban van.
Én fél óráig hagytam magamon a barnát és tökéletes.

First Aid Beauty Ultra Repair Pure Mineral Sunscreen Moisturizer SPF40

First Aid Beauty Ultra Repair Pure Mineral Sunscreen Moisturizer SPF40
2017. december 6.

Ajándékba kaptam és nagyon örülök neki.. Eszméletlenül jó, úgy érzem, hogy amint felkenem kicseréli a bőrömet olyan puha és jó érzés.

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam
2017. október 31.

Eddig nagyon jó

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2017. október 9.

Nagyon érdekes,
2x használtam. Első alkalommal maga volt a tökéletesség, szépen leszívta a színt, büdös sem maradt hajmosás után a hajam.
Másodjára már nem volt ennyire bizalomgerjesztő az eredmény. 2hete csináltam meg vele a hajam, 2naponta mosok hajat, minimum 1 órára pakolást is teszek rá, de olyan büdös, ha víz éri, mintha záptojás lenne a fejemen. Én ezt komolyan nem értem, valamit rosszul csináltam volna?

Catrice Nail Paint To Go

Catrice Nail Paint To Go
2017. szeptember 14.

Egyetértek az előttem hozzászólóval, ez valami szörnyű. Akciósan vettem 2€-ért, de még ennyit sem ért meg. A szivacs része az 1 érintésre lejött, nem tudom, hogy annak egyáltalán ott kellett-e lennie, megfordítottam a hegyét, mint mikor fogyóban van a filctoll. Ekkor legalább jött belőle a cucc. :D De ez sem elég, mert egyszerűen lehetetlenség ezzel szépen kifesteni a körmöt. Talán rajzolgatásra elhasználom.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. február 16.

2 szín van meg belőle, az egyik, amelyik a képen van és a Nr.4-es árnyalat. Az utóbbit használom szinte minden nap. Naagyon szeretem, hátha a másikhoz is kedvet kapok, ha jön majd a jó idő. :)

L'oreal Hydra Active 3 Arctisztító Tonik

L'oreal Hydra Active 3 Arctisztító Tonik
2017. február 16.

Én is akciósan vettem, teljesen elégedett vagyok vele. :)

Avon Naturals Málna és Hibiszkusz Hajdúsító Sampon

Avon Naturals Málna és Hibiszkusz Hajdúsító Sampon
2016. december 14.

Nagyon viszketett tőle a fejbőröm. :(

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza
2016. december 14.

Első pár alkalommal nem voltunk jóban, nem tudtam használni... Ma már el sem tudom képzelni nélküle a reggeleket. Amikor pár napig nélkülöznöm kellett, úgy éreztem, hogy semmi értelme a sminkelésnek, nagyon rondának láttam magam. Én nem mondanám, hogy gyorsan fogy. Nem kell rányomni a bőrre!

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2016. május 18.

Németországban csak 1,75 Euro a Müllerben.. :D Nagyon tudom ajánlani az itt élőknek, hogy vegyenek párat. :)) Imádom!

Tegnap fújtam be vele a hajam szárazon.... még mindig annyira szuper tőle, hogy el sem hiszem!