katarina87

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Terra Naturi Tusfürdő Gél Narancs&Menta

Terra Naturi Tusfürdő Gél Narancs&Menta
2012. szeptember 17.

Imádom ezt a tusfürdőt! Nagyon kellemes, frissítő illata van, sokáig elegendő. Kedvező az ára, és natúr. A Terra Naturi tusfürdők közül nálam ez a favorit!

Alverde Peeling Aprikose

Alverde Peeling Aprikose
2012. szeptember 12.

Nekem nagyon bejön ez a kis bőrradír. Nem smirglipapír, de mégis érezhetően finomabb, tisztább, és láthatóan egyenletesebb a bőröm a használata után. Az illata számomra nem az a máshol használt barackpálinkásan barackos mű illat, engem barackjogurthra emlékeztet, nagyon kellemes :) Az arcomon kívül dekoltázsra és a hátamra is használom, nagyon szépen karban tartja ezeket a zsírosodásra hajlamos területeket. Szerintem érdemes próbát tenni vele!

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)
2012. szeptember 12.

Az itt olvasottak miatt szereztem be én is, és nem csalódtam. Szeretem az illatát, a hatását. A kis iszap-szemcsékkel eleinte nem voltam kibékülve, de azóta abszolút megbarátkoztunk. A párom nem győzi dicsérni, hogy milyen puhává és szép egyenletessé varázsolta a bőrömet az Alverde barackos bőrradírral együtt. Minden ismerősömnek csak ajánlom azóta :)

Alverde Sensitive Dry Deobalsam

Alverde Sensitive Dry Deobalsam
2012. szeptember 7.

Szeretem ezt a dezodort. Ez az első natúr deóm, és teljesen bevált. Nem izzadok tőle jobban, mint az alumíniumtartalmúaktól, szuper friss illata van. Nekem is darabos lett egyszer, mikor felvittem, pár nap használati szünet után, de jól összeráztam, kicsit letörölgettem a golyót, és olyan, mint újkorában. Szerintem újra fogom venni.

Alverde Hajfény Sampon Citromvirág és Sárgabarack

Alverde Hajfény Sampon Citromvirág és Sárgabarack
2012. szeptember 7.

Nagyon szeretem. Kellemes illata van, szép fényt ad a hajamnak. és utána balzsam nélkül is könnyen ki tudom fésülni. Azt viszont nem tudom, hogy töredezett hajra mennyire jó, mert nekem nem törik. De a többi ígért hatást teljesítette, jó kis sampon.

Terra Naturi Folyékony Alapozó

Terra Naturi Folyékony Alapozó
2012. szeptember 6.

Hááát, nem a valaha volt legjobb alapozóm, az biztos, de nem is annyira szörnyű. Nehézkes eldolgozni, de mivel én csak a bőrhibákra használom egyfajta korrektorként, ez számomra nem akkora probléma. Púderrel együtt egyenletes lesz az összkép, tartósnak is mondanám. 1250 Ft-ot nekem megért, de legközelebb inkább Alverdét próbálok ki.

Alverdéből szerintetek melyik a legjobb?

s-he Stylezone Quick Eye Styler Tusfilc

s-he Stylezone Quick Eye Styler Tusfilc
2012. szeptember 6.

Ami először feltűnt, mikor használtam, hogy milyen intenzív fekete színe van, legalábbis eleinte... aztán azt vettem észre, hogy sötétzöldessé válik a színe a szememen a nap végére. Nem értem, miért, azt hittem, hogy a szemhéjpúderre reagált így, de volt, hogy nem használtam fölé semmit, és mégis elváltozott az árnyalat. Ami viszont előnye, hogy könnyen lehet kezelni, szép vonalat lehet húzni vele, és viszonylag sokáig a helyén marad a festék. De mi értelme, ha zöld lesz? Ráadásul én kontaktlencsét hordok, és nagyon vörösek lettek tőle a szemeim a nap végére. Nekem összességében nem vált be, biztosan nem venném újra.

NYC Automatic Eyeliner Pencil

NYC Automatic Eyeliner Pencil
2012. szeptember 6.

Barna és fekete színben is megvan. Mindkettőt szeretem, szerintme remek kis termék. Nem kenődik, tartós, szép erős színe van. Az ára is szuper.

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2012. szeptember 6.

A 10 Adorable árnyalat van meg. Szép, természetes hatást kelt az arcomon, tartós, és jól építhető szín. Amiért nem vagyok megelégedve vele, az az, hogy mitesszeres lett tőle a bőröm, ahol használtam. Ezért nálam csak 3 csillagot kap.

L'Oreal Paris Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volume Million Lashes Szempillaspirál
2012. szeptember 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Bár imádtam ezt a spirált, és 3 tubussal is elhasználtam belőle, sajnos mégis le kellett cserélnem, egyrlszt, mert idővel azt vettem észre, hogy a nap végére vörösek lettek a kontaktlencsés szemei tőle, másrészt pedig, mert nagyon magas az ára. Azóta harmad ennyibe kerülő natúrkozmetikumra cseréltem, és azt is legalább ennyire szeretem.