Katarzis

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Penhaligon's Ellenisia

Penhaligon's Ellenisia
2019. február 2.

A Penhaligon’s-hoz képest kicsit egyszerűbb, kevésbé összetett virágillat. Számomra nem különösebben kiemelkedő, a tartóssága közepes.

Babor Cleansing Gel & Tonic 2in1

Babor Cleansing Gel & Tonic 2in1
2019. február 2.

Azt adja, amit ígér. Féltem, hogy nagyon szárít, de nem. Nagyon tiszta érzést nyújt a használata és puha lesz tőle a bőröm. Remek termék.

Babor Skinovage Px-Intense Balancing Cream

Babor Skinovage Px-Intense Balancing Cream
2019. február 2.

Nagyon-nagyon jó ez a krém. Korpás seborrheás bőrre használom a Cleansing gel&tonic-kal és nagyon jól működik. Sokkal szebb a bőröm, jóval kevesebb a mitesszer is. Felkenve pedig azonnal beszívódik, nem ragad, szuperül lehet sminkelni rá.

Penhaligon's Malabah

Penhaligon's Malabah
2018. december 15.

Nagyon kíváncsi voltam az itteni vélemények után. Nem csalódtam. Isteni, tényleg earl grey tea illata van, meleg, bársonyos. Különleges, nem hasonlít semmilyen más parfümre.

Penhaligon's Artemisia EDP

Penhaligon's Artemisia EDP
2018. december 15.

Nagyon kedves illat. Finom, púderes, tiszta. Jó érzés viselni, mintha egy pihepuha takaróba burkolóznék.

Helia-D Professional Pándi Meggyes Kollagénes Gél

Helia-D Professional Pándi Meggyes Kollagénes Gél
2018. november 23.

Jól működik a seborrheás bőrömön. Kellően hidratálja, gyorsan beszívódik. Az elején nagyon rossz véleménnyel voltam róla, de az a hámlasztó hibája volt. Amint elhagytam, elkezdte szeretni a bőröm. Jól lehet rá sminkelni, gyakorlatilag beissza a bőröm. Nem okoz pattanásokat, sőt mintha kevesebb lenne.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. november 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni kommentek alapján. Ehhez képest lapokban hámlott a bőröm a 2. használat után. Az én korpás seborrheás bőrömnek nagyon nem tesz jót.

NYX High Definition HD Pirosító

NYX High Definition HD Pirosító
2018. október 28.

Electro árnyalatot választottam. Durván cukorka színű, nagyon pigmentált. Óvatosan felvive nagyon szép, friss arcszínt kapok.

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2018. október 22.

Az én hajam kizárólag ettől jön rendbe, pedig több terméket is kipróbáltam. Évek óta megbízhatóan teljesít, megállítja a hajhullást. Szuper termék. Egyetlen dologra kell figyelni, csak főétkezések után szabad bevenni, különben hányingert okozhat. Szóval a “reggeli tejeskávé után bedobom a kapszulát” nem játszik.

Babor Perfect Curl Mascara

Babor Perfect Curl Mascara
2018. október 22.

Imádom! Hihetetlenül hosszú és sűrű hatású pillákat ad. Könnyű formázni. Több ismerősöm is megkérdezte, mit használok. :)