kataveronika

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Sébium Lotion

Bioderma Sébium Lotion
2018. október 26.

Megvettem, mert azt gondoltam ki, hogy jó lesz a termékcsalád széruma alá esténként. Három hete használom ezt a (nem is tudom, minek nevezzem?) szert, és igencsak megszerettem. Az én bőrömön tulajdonképpen a tág pórusok zavarnak legkevésbé. A télen bosszantó korpás szeborrea és a mindig jelenlévő rengeteg miti annál inkább. Ezekre a problémákra ez a termékcsalád nálam bevált. Ez a szer pedig nagyon jó alternatíva krém helyett a szérum alá! Nem szárít egy cseppet sem, nem ragad, villámgyorsan beszívódik. Most már reggel is használom a “tégelyes rózsaszín hidratáló zselé” alá. Még mindig nem értem, hogy mire való igaziból, de megtartom, mert arra, amire használom, szuper.

Shiseido Eyebrow Styling Compact

Shiseido Eyebrow Styling Compact
2018. október 17.

Ez az első szemöldök púderem, és amíg kapható, addig az utolsó is. Eddig ceruzával oldottam meg az alig szükséges kitöltést, de igazán örülök, hogy bevállaltam ezt a terméket. Az első használatkor igencsak meglepődtem, milyen intenzív a színe; ebből kifolyólag valószínűleg jó sokáig elég lesz. Nekem fekete szemöldököm van, így a legsötétebb változatot választottam. Hétköznapokra a világosabb része inkább hasznos. Nem pereg, nem kenődik, nagyon szépen tart, tényleg. Szereti-szereti :)

Update három havi mindennapos használat után: must have forever

Trussardi Sound of Donna EDP

Trussardi Sound of Donna EDP
2018. október 12.

Szerintem ez a donna 33-36 éves, okos, önálló, anyagilag független, stílusos, olvasott és tájékozott világpolgár, aki a húszas éveiben beutazta a fél világot, hogy szakmai gyakorlatot szerezzen, mára pedig sikeres és elismert szakember (!). Imád tündökölni mind a szakmájában, mind társaságban, örömét leli az emberekben, végtelen szenvedéllyel éli az életét és magabiztos, mert már megtanulta elfogadni önmagát, és a világot. Nehéz zavarba hozni, mert nem érdekli idegen emberek róla alkotott véleménye... a dzsekije rókaprém gallérja mögül kilibbenő édes zamatok pontosan azt az érzést csempészik a mindennapokba, amire időnként jó, ha valami emlékezteti. Hogy nőnek lenni jó, és (szinte) minden nap virágot bont. Én ezt érzem vele minden nap, amikor egy pillanatra megcsapja az orrom :) Nagyszerű, hosszan tartó, izgalmas illatkompozíció, mely leplezetlenül a fiatal, sikeres nőket célozza.

Dior Addict Lip Glow

Dior Addict Lip Glow
2018. július 11.

Az itteni vélemények alapján szántam rá magam a beszerzésre, és jó döntés volt. Utálom a rúzst és rühellem a szájfényt, de ezt a terméket hetek óta boldogan használom. Általában zabszem van a fenekemben a rózsaszíntől, de ezzel a szájfénnyel valahogyan mégis nagyon csinosnak érzem magam! Nekem nincs problémám a nyitással-zárással sem. Örülök, hogy nem kell attól félnem, hogy kinyílik a táskában, és telemegy szöszökkel, meg kitudja-mivel. Drága volt, annyi szent, de amint lesz időm, veszek egy másik árnyalatot is.

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál
2018. július 11.

Napokig téptem magam, hogy megvegyem-e... és bizony imádom! Az első napokban össze-vissza szerencsétlenkedtem a hosszúsága miatt, de ez is csak szokás kérdése. Tény, hogy ezzel nem szabad megvadulni; egyszer kell a jól lehúzott spirállal “rendesen” végigmenni a pillákon, különben hamar egy (két) csomós szutyok lesz a vége a műveletnek. De ha az ember egyszer ráérez, az eredmény minden vacakolásért kárpótol! Az első szempillaspirálom, ami SOSEM pandásodik! (Egy óra súlyzós edzés vagy cardio után sem!!) Este is olyan, mint reggel... ez egy (sminkelésben) meglehetősen lusta lánynak gyakorlatilag felbecsülhetetlen kincs... igaz, hogy elég áldozatos a maradéktalan eltávolítása. De megtaláltam végre... nem kérdés, hogy nem válok meg tőle :)

Nesti Dante Il Frutteto Bath & Shower Gel

Nesti Dante Il Frutteto  Bath & Shower Gel
2018. június 13.

Hát szerelem ez is. Edzés utáni villámzuhanyzásra használom rendszeresen. Miután az első flakont elhasználtam, felvásároltam a helyi hiperben az összeset - szerencsére senkinek sem kellett. Nagyon kellemes illata van, de ami igazán tetszik benne, az az, hogy ez egy igazi folyékony szappan. Pont ugyanolyan érzést hagy a bőrömön, mint a Nesti szappanok, csak nem kell össze-vissza forgatni-szerencsétlenkedni vele. Épp olyan könnyű lemosni, mint a szappant (a konditerem átkos zuhanyzójában ez igen nagy előny!!) Biztos, hogy ha elfogy a készlet, kipróbálok más illatokat is - bár azok már rendelősek lesznek.

Nesti Dante Platinum Natúrszappan

Nesti Dante Platinum Natúrszappan
2018. június 13.

Szerelem első szaglásra. Egyszerűen imádom ezt az illatot, néha csak azért zuhanyzom, hogy még órákig érezhessem magamon. A szappan egyébként is kiváló; télen is csak minimálisan szárított, most meg sehogysem. Száz csillag :) :) :)

Eveline Cosmetics Spa Gyömbér & Narancs Intenzíven Feszesítő Luxus Testbalzsam

Eveline Cosmetics Spa Gyömbér & Narancs Intenzíven Feszesítő Luxus Testbalzsam
2017. január 7.

Koncepció nélkül vettem meg, csak mert tetszett az illata. Most már zsinórban a harmadik tubust használom. Nyilván nem égeti a zsírt, és nem szünteti meg a narancsbőrt... de: egy krém, amitől minden reggel bársonyosan puha a bőröm, most is, amikor napközben is gonosz mínuszok vannak. Mivel szinte azonnal beszívódik, szívesen használom minden este zuhanyzás után - ez az első testápoló, amit képes vagyok naponta használni, mert utálom a testemet kenegetni. (Még akkor is, ha a téli hidegben iszonyúan kipirosodik a combom, és fáj :( ) Szóval nagyon megszerettem; csak azért négy csillag, mert a tubusra rengeteg zöldséget írtak :D

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás
2016. október 27.

Ez a legjobb arcpakolás, amit valaha kipróbáltam. Tényleg azt adja, amit ígér, 10 perc alatt csodálatosan sima és selymes lesz a bőröm tőle. A használata némi rutint kíván, de megéri "kínlódni" vele. Már évek óta használom, és fogom is.

Burt's Bees Méhviasz és Banán Kézkrém

Burt's Bees Méhviasz és Banán Kézkrém
2016. október 27.

Mint kézkrém, nagyszerű hatása van, de nagyon lassan szívódik fel; így inkább a lábfejemre használom, ha szükséges - éjjelente. Ott is remekül működik. Én az ebay-en vettem, ott is drága volt, de megéri, mert már másfél éve használom, és még mindig van belőle. Az illata fantasztikus.