KataViki

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2023. március 22.

Mindig másfélét használok. Eddig csak ritkán volt szükségem extra hidratálásra. Ebből csak mintáim vannak, de annyira pici is elég belőle, hogy kimondottan gazdaságos. Kellemes, pont elég, esténként használom a belenyúlkálós volta miatt. Csupa pozitív!

Apivita Testápoló Tej Frissitő Fügével

Apivita Testápoló Tej Frissitő Fügével
2023. március 22.

Nagyon sok kencém van, főleg kézkrém, testápoló. Ez valahogy mégis a legek között van. Csak az árát tudom negatívumként említeni. Minden más szempontból szuper! Természetesen az illata tetszik a legjobban! : )

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin
2022. október 6.

Sajnos nekem nem jön be, pedig illat alapján vettem (mint mindig), de fürdéskor nagyon bántó, nekem olyan gyerekfogkrém / gyógyszertári szag.. Az állaga sem elég sűrű. Pedig többnyire bejönnek a Baleák, de ez a ritka kivétel. Biztos ugyanúgy tisztít, nem éreztem hogy szárít, de kézmosónak fogjuk elhasználni.

Tresemmé Biotin Repair Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin Repair Sampon Károsodott Hajra
2020. október 18.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Köszönöm szépen!
Sajnos azonban nekem nem vált be. Bár alapvetően nem az én hajamra szánták, de sokszor váltok sampont, ezért gondoltam egy próbát megér.
4-5 alkalommal használtam, de tovább nem tudom.. Ami pozitív, az illata kellemes, bár kicsit erős, de nem tartós, illetve a tisztító hatását érzem, a hajam 1-2 napig kezelhető tőle, de ezt nagyjából minden sampon tudja. Viszont úgy érzem, hogy minden alkalommal viszketett tőle a fejbőröm, és ezt azóta sem tudtam más samponnal elmulasztani. Nem biztos, hogy ettől, mert egyébként is hajlamos vagyok rá, de előtte nyugalmi állapotban volt egy ideig. És ez mintha felkavarta volna az állóvizet.. A harmadik csillag azért jár, mert nem én vettem, egyébként kettő lenne..

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. július 4.

Nagyon ritkán használok körömlakkot, így aztán nincs is alapozóm meg fedőlakkom sem. Egy rétegben vittem fel, és az első napokban kicsit sem vigyáztam rá, teszteltem, nem is bírta sokáig kopás nélkül. De a színe nagyon tetszik (15 heatwave), és a textúrája, felvihetősége is megfelelő, az ára is korrekt. Ki fogom próbálni fedőlakkal is, hátha tartósabb.

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. október 6.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nem használtam eddig külön szemkörnyékápolót, az arckrémem érzékeny bőrre való, az került a szemem környékére is.
Most szem környékére, néha az egész arcra, és nyakra használom, főleg mert nagy mennyiség, és alig akar fogyni! (Tény hogy nem minden nap alkalmazom.)
Kellemes vizes-géles az állaga, könnyen beszívódik, de a feszesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem egyszerűen nincs..
A mennyisége miatt szemkörnyékápolónak sok, arcra a hidratáló hatása kevés, de szerintem majdnem bárhova el lehet kenegetni.
Összességében nem rossz, de semmi hűha hatása nincs, magamtól nem venném meg. Mivel ingyen kaptam, ezért 4 csillag.

Sokszor egész arcra használom, így fogy, és nem kell másik hidratáló. Főleg nyáron volt kellemes az állaga miatt, de még most sem érzem kevésnek. Most újra is venném, de ahhoz kicsit sokallom az árát..

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló
2019. március 27.

Se nem elég vanília, se nem Nivea illat. Praktikus, táskábadobós kiszerelés, egyszerű használni. Nem érzem eléggé a hidratáló hatását, olyan egynek jó kézkrém. Csomagban vettem, így megérte, de amúgy csak 3* lenne.

Balea Lovely Ajakápoló

Balea Lovely Ajakápoló
2019. január 10.

Csomagolása, ára - ezek miatt vettem meg- , illetve az illata is nagyon tetszik.
De sajnos tényleg nagyon kevés a hidratáló hatása..

Balea Icy Berry Bodypeeling

Balea Icy Berry Bodypeeling
2018. december 24.

Nagyon bejött! Tényleg le kell 'tolni' előtte magamról a vizet, de úgy teljesen jól érzem a radírozó hatását, és miután feloldódnak a szemcsék, olyan, mintha krémeztem volna. Viszonylag sok kell, ehhez a tégely kicsi, ezért beszereztem párat, egy darabig elég lesz.

Balea Kézkrém Gránátalma-Illattal és Argánolajjal

Balea Kézkrém Gránátalma-Illattal és Argánolajjal
2018. október 26.

Jelenlegi kedvencem.. :)

Még mindig az, gyorsan beszívódik, az illatát nagyon szeretem. Picit lehetne tartósabb a hidratáló hatása, illetve kintre kevésnek érzem. Táskában hordom, de napközben bentre tényleg jobb lenne, kár hogy mindjárt elfogy..