katemoss

Regisztráció dátuma: 2016. január 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 18.
Bőrprobléma: -

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2019. október 14.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, imádom!!! Nekem az illata tetszik, nem zavar, gyorsan beszívódik és azonnali feltöltődést jelent az arcomnak. A 89 mineral boosterrel együtt használom, tökéletes páros. Tervezem beszerezni a 89 mineral szemkörnyék ápolóját is :)

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír
2018. április 18.

Jó illata van, de nekem semmi több. Radírozó hatása szerintem minimális. Elég drága ha azt vesszük, hogy egy szimpla tusfürdő. DM Rossmann saját márkások tudnak ennyit, fele ennyiért.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. április 18.

Én se maradhattam ki a körből, természetesen megvettem. Nem bántam meg sőőőt, nagyon jó illata van szépen finom radíroz, és egyáltalán nem szárítja az arcot, inkább feltölti. Nagyon jó kis termék lett. Állandó résztvevő lesz nálam :)

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2018. április 18.

Valóban elsőre egy kicsit keményebb, de használat során lágyul egy kicsit. Jól hidratál, az illata jó. Én szeretem biztosan újra fogom venni ha lefogy.

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő
2017. október 16.

Én nagy kiszerelésbe kaptam ajándékba, illata nagyon finom, nekem eléggé habzik, szárítani nem szárít, de valóban nem tud semmi olyat amitől azt mondanám, hogy soha többé más tusfürdő.

Eveline Amazing Oils Barnulásfokozó Napolaj SPF6

Eveline Amazing Oils Barnulásfokozó Napolaj SPF6
2017. június 30.

Csodaszernek azért nem mondanám, de tény, hogy sokkal szebb bronzos színű lett a bőröm tőle, mivel olajos így ha belemész a vízbe nem folyik azonnal le, és az én bőröm nem száradt ki alatta a napozáskor, ami viszont tényleg egy csoda!! :)

Balea Professional After Sun 2in1 Sampon és Balzsam

Balea Professional After Sun 2in1 Sampon és Balzsam
2017. június 30.

Az illata levett a lábamról nagyon tetszett, viszont a hatása az semmi. Magában nekem nem elég a derékig érő hajam balzsam nélkül kifésülhetetlen, illeteve maga a sampon sem varázsolta puhává szépre a hajamat. Pakolással együtt elhasználható, de újra nem fogom venni.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2017. április 18.

Fél éve kb , hogy egyszer megvettem azóta is ezt használom. Nem jön szét, elég puha. Ár érték arányban tökéletes.

Babylove Wind & Wetter Gesichtscreme (régi)

Babylove Wind & Wetter Gesichtscreme (régi)
2017. március 27.

Én is kézkrémnek használom, és sok terméket használtam bár, de ez veri az összeset. A legjobb benne az isteni babaillat. Imádom. Télen a nagy hidegben néha az arcomat is bekentem vele, reggelre egy kiszáradás folt se volt.

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer
2017. március 27.

Karácsonyi csomag része volt ez a kis krém. Mindennapi használatra tökéletes. Imádom a Clinique termékeket sose csalodtam még bennük. A bőröm is imádja soha egy kiütés mindig hozza amit ígér. Nekem megéri ezt a pénzt, hogy tudjam ha felkenem nem lesz bajom.