Katerinna

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 10.
Bőrprobléma: -

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. november 2.

Nagyon szeretem az illatát. Semmi különös dolgot nem vált ki, egyszerű de nagyszerű. Nyáron is bátran “viseltem” nekem nem volt túl tömény.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam
2019. november 2.

Alapvetően egy jó dolog, igaz módjával kell fújkálni a hajra. :) Én sepciel imádom túltolni a gliss kur hajsprayket, ezzel is elkovettem ezt a hibát , de iszonyat zsíros lett tőle a hajam. Nem újravevős de szeretem :)

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás
2019. november 2.

Nekem borzasztóan ragad tőle a hajam, egyszerűen azt érzem, hogy lehetetlen kimosni a hajamból.

Garnier Mineral Protection5 Golyòs Dezodor

Garnier Mineral Protection5 Golyòs Dezodor
2018. augusztus 23.

Nem hagy foltot a ruhán , illata a pink változatának jobban bejön, és az előttem szólóhoz csatlakozva szerencsére még nem próbáltam, hogy 48 óráig tart-e a hatása. Fürdeni jobban szeretek mint 12 óránként “rádeózni” :D

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor
2018. augusztus 23.

Először kicsit tartottam tőle, hiszen csak a spray izzadsággátló dezodorokat szerettem.
Kipróbáltam,megszerettem,azóta használom. Miután felkenem picikét “ragad”, pár perc után ez az érzés elmúlik!! Az illatát egyenesem imádom. :)

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2018. augusztus 22.

A páromtól kaptam ajándékban "legyenjobbkedvedéletemneamunkávalfoglalkozz" miatt. Összességében az illata bejön mint az összes többia YSL illatnak és biztosan újra veszem majd, viszont rajtam abszolút nem tartós ami csalódás egy ilyen ár kategóriájú parfümnél :( Emiatt spórolok is vele és csak különlegesebb alkalmakra hsználom hiszen 2 óránként újra kell frissítenem.

Schwarzkopf Color Expert

Schwarzkopf Color Expert
2018. augusztus 22.

3.0 sötétbarna színt vásároltam meg. Maga a festék elég intenzív, a közepes barna hajamból feketét csinált de ez még úgy is kopni fog. Külön pozitívum volt, hogy 2 pakolás volt a csomagan , 1 festés utánra és 1 amit 3 hét elteltével kell megismételni.
Festés után gyönyörű fényes lett a hajam és úgy vettem észre, hogy kevésbé zsírosodott. Viszont hiába használtam utána pakolást illetve spray kiszerelésű hajbalzsamot az ammónia szagot semmi sem vette el. Ez nyilván elmúlt a második hajmosásra.

Összességében én meg vagyok elégedve a termékkel.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2018. augusztus 22.

1 hete vásároltam a dm-ben, 1390 ft volt. Nekem az illata gyermekkoromból emlékeztet valamire, de nem tudnám megmondani, hogy mire. Nagyon jól habzik ezért kevés is elég a hajamra. Ez nálam nagy szó mert mániákus sampon nyomkodó vagyok :D Szép fényes lett tőle a hajam, egyenlőre tetszik a fejbőrömnek is. :)

Katy Perry Royal Revolution

Katy Perry Royal Revolution
2018. július 10.

Hétköznapokra tökéletes választás, sokan dicsérik az illatát. Kicsit kislányos érzést kelt de nekem bejön :) Egyedül a tartóssàga miatt 4 csillag

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche
2018. július 10.

Eredetileg a sima Black Opiumot szerettm volna megvásárolni. A teszter csïkon bele szerettem az illatàba, viszont mikor magamra fùjta. ... elillant a “szerelem”. Utànna kipróbáltam a Nuit Blanche változatát és éreztem, hogy meg kell vennem. Szuperül működik rajtam de én nem érzem annyira tartósnak .. :/