kathoczi

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrprobléma: -

FLP Aloe Vera Gelly

FLP Aloe Vera Gelly
2014. június 5.

Ez a "krém" tényleg tud valamit! :) Most arra használom, hogy az arcomon lévő hegeket (elnyomkodás következménye) eltüntessem. Esti tisztítás után kevés propolisz krémet zöld krémmel és firsttel a tenyeremben "összekeverem" és így viszem fel az arcomra. Látványosan javítja reggelre a hibákat! És úgy veszem észre, hogy a kisebb ráncokat is feltölti! :))

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2014. június 3.

Erről a deoról minden tanácsadónak tudnia kellene és tájékoztatni is a vevőt, hogy ne izzadásgátlóként adja el. Ugyanis ettől fogsz izzadni,mert így ürülnek a méreganyagok,csak nem leszel szagos, mivel a benne lévő aloe vera baktérium és gombaölő is. Ha hagyományos dezodorról Ever-shield deóra váltunk, előfordulhat, hogy 5-10 napig „erőteljesebb” illatunk lesz, hiszen az eddig el nem távozott méreganyag ekkor kezd el kiürülni. Egyénenként változó, de kb. 2-3 hét után helyre áll az egyensúly.
Nem tartalmaz alumíniumsót,így a mellrák kockázata is csökkenthető.
De aki nem akarja rendeltetés szerűen használni, másra még tudja :) Vannak ötleteim és tapasztalataim :)
Nekem szinte egy évig elegendő. Számold ki, Te ennyi idő alatt mennyit költesz deora? Nekem megéri!!

Jollie France Körömlakk

Jollie France Körömlakk
2014. május 29.

Lakkban eddig ez a kedvenc! A színei széles skálán mozognak. Tökéletesen fed, nem pattogzik le. Az állagát is elég sokáig tartja, nem kell kidobnom amikor még félig van. Egy hátránya van: nagyon kevés helyen lehet kapni.

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó
2014. május 29.

Annyira nem rossz. A felviteltől féltem, de szépen lehet vele dolgozni. Nekem szerencsére nem pattogzott ki tőle a bőröm, viszont annyira nem nyerte el a tetszésemet, hogy legközelebb is ilyet vegyek.

FLP Rehydrating Toner

FLP Rehydrating Toner
2014. május 29.

Imádom! Tökéletesen tisztít. Az pattanások miatti bőrsérüléseket gyorsan, 1-2 nap alatt helyrehozza! Ha a fülbevalótól néha begyullad a fülem, nedves vattával elég csak 1x áttörölni, és reggelre elmúlik az érzékenység is. Csak ajánlani tudom!

FLP Aloe Scrub

FLP Aloe Scrub
2014. május 29.

Sokáig kerestem a megfelelőt, de végre megtaláltam! használat után tiszta, puha lesz a bőröm. A sminket is tökéletesen leviszi :) Nem kell külön sminklemosó.

FLP Forever Hand Sanitizer

FLP Forever Hand Sanitizer
2014. május 29.

Imádom az illatát! Kevés kell belőle, és kis helyen is elfér. Nekem herpesz esetén is jó szolgálatot tett már. Mindig a táskámban van :)

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2014. május 29.

Nekem ez volt az első szerelmem az FLP termékei közül. :) A szám puha, egyenletes felszínűvé vált. Ha érzem, hogy a herpesz ki akar jönni, már azonnal kenem, és volt már olyan, hogy ki sem jött, :) De bizonyított már manikűr során keletkezett sérüléskor (a vérzés azonnal elállt), vagy ha a papír elvágja a kezem. Szerintem nem drága. Én már csak ezt használom!