kathybug

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2011. október 16.

Arcra nem hasznaltam mert nekem tul zsiros, testre es kezre viszont egesz jo. Foleg szaraz borre, nehany nap alatt rendbe teszi a kirepedezett bort. Gyorsan beszivodik.

Garnier Skin Naturals Lip Care Repair

Garnier Skin Naturals Lip Care Repair
2011. február 23.

Kellemes az allaga, nem tul zsiros. Eleg sokaig tart es puha lessz tole az ajkam.
Viszont a kicserepesedett, felsebbzett ajkakra nalam meg mindig a mez a leghatasosabb. Este lefekves elott kenek egy vekony reteggel a szamra, reggelre nagyon szepen begyogyul es puha lesz.

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém
2011. február 23.

Az en kombinalt boromnek ez a krem nem valt be. A zsirosodasra hajlamos helyek meg gyorsabban zsirosodtak, a szaraz reszeket pedig hiaba kentem naponta ketszer, ott nagyon szaraz maradt a borom.

MAC Dazzle Lash Szempillaspirál

MAC Dazzle Lash Szempillaspirál
2010. november 20.

csomó

Elegge osszeragadnak tole a szempillak, felkenes utan muszaj kifesulni jobb eredmeny erdekeben.

Johnson's Baby Sampon Kamilla

Johnson's Baby Sampon Kamilla
2010. szeptember 27.

eddigi legjobb

Meg nem sikerult megtalalni a tokeletes sampont a zsirosodo hajamnak, de eddig ez a legjobb. Legalabbis mikor elkezdtem hasznalni a fodrasznom megkerdezte hogy mivel mosom a hajam mert erezhetoen javult.

Nivea Sun Spray

Nivea Sun Spray
2010. szeptember 24.

kenyelmes
A spray-el konnyu a felvitel. Gyorsan felszivodik.

Nivea Light Feeling Sun Lotion

Nivea Light Feeling Sun Lotion
2010. szeptember 24.

nehez adagolni

Nagyon folyekony, ovatosan kell adagolni. Viszont konnyu elkenni a boron es kellemes illata van.

Hyacinth Scented Hand & Nail Cream

Hyacinth Scented Hand & Nail Cream
2010. szeptember 20.

gyors

A munkahelyemen van ez a kicsike tubus, ritkan hasznalom, mikor ugy erzem hogy szaraz a kezem. Irto gyorsan felszivodik ugy hogy nem zavar a munkaban es utana kellemes illatu es puhasagu lessz a kezem.

Labello Fruity Shine Pomegranate Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Pomegranate Ajakápoló SPF10
2010. szeptember 19.

szep

Nagyon kellemes szint es csillogast ad az ajkaknak. Felkenve egyaltalan nem olyan eros a szine mint ahogy azt az ember a csomagolasbol gondolna.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2010. szeptember 19.

a ferjemnek is tettszik

Cserepesedni szokott az ajkam es van egy rossz szokasom hogy lehuzom rola a bort. A labello puhan tartja, nem hagyja kiszaradni igy nincs mit 'nyuzni' es kedvem sincs megenni a kremet.