Kati04

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2021. augusztus 20.

Ez valami csoda!! A legjobb tus amit próbáltam pedig volt már pár... Nagyon könnyű használni, pikk-pakk gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni. Szuper fekete, nem mászkál el. Remélem sose vonják ki a forgalomból mert más tust többé nem akarok venni.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2021. március 15.

Ez az egyik olyan termék az Ordinarytől, amit mindig újraveszek. Imádja a bőröm, látványosan javított a bőrképemen. Frissen keverem össze közvetlenül használat előtt, így víz alapú szérumokba stb. is gond nélkül adagolható, ami hatalmas plusz pont, mivel én a szilikon vagy olaj alapú termékeket nem igazán kedvelem.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. március 15.

Nekem bevált .

Fizikai fényvédőt kerestem és azok közül is csak olyat, amiben van zinc oxide és titánium dioxide is a teljeskörű védelem érdekében. A Purito botrány + vírus miatt a megszokott koreai fényvédőim nem elérhetőek ezért úgy döntöttem újra veszem ezt. Már korábban is elhasznaltam egy tubussal és teljesen elégedett voltam vele.

Nyárra nekem kicsit sok de hűvösebb időre megfelelő. Enyhe fehér réteget hagy, de egy kis púderrel eltüntethető. Szép összetevők, kedvező ár.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2021. március 6.

Ez egy csoda. Imádja a bőröm sose volt még ilyen szép. 2 üvegcsével használtam el. Ha csak egy ordinary terméket használhatnék ezentúl ez lenne az. Egységesítette a bőrképemet és sokkal kevesebb patti jön ki. A miteszerek ellen 100x hatásosabb volt mint a 4% BHA. Persze fényvédő és hidratáló kötelező mellé. Egyébként gyorsan beszívódik, semmi irritációt nem okozott. Szerelem.

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál
2021. február 3.

Szeretem ezt a spirált. Nagyon szép hosszú ívelt pillákat csinál és nem tapasztja őket össze. Nincs pókláb hatás. Nyirkos, esős, párás időben sem maszatolódik el, egész nap tart. A tartós színező hatásáról nem tudok nyilatkozni mert amúgy is be van tartóssal festve a szempillám, de ettől függetlenül is nagyon bevált.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2021. február 3.

Egy dologra nagyon bevált mégpedig az olajok felvitelére. Pikk pakk beszívódik és nem marad utána olajos érzet.

Többféle szérumot használok aminek olajos állaga van (pl. Ordinary Pycnogenol, Ordinary Resveratrol stb.). Eddig akár önmagukban használtam, akár kevertem őket krémekbe, szérumokba mindig olajos maradt utána a bőröm úgy éreztem sose szívódnak fel rendesen. Ezzel a kis aloe géllel viszont más a helyzet. Jól elkeveredik és teljesen felszívódik minden úgyhogy nagyon hasznos számomra, nagy a szerelem. Újravevős.

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E
2020. december 28.

A piros dobozos verzió van meg ami kicsit kissebb mint ez, bár így is hatalmas a feje.

Göndör hajam van kb. 2C-3A. Általában göndören hordom, de néha szeretem kivasalni is. A vasaláshoz első lépésként mindig körkefével és hajszárítóval egyenesre kell száritanom, utána pedig átmenni rajta hajvasalóval ahhoz, hogy szép legyen. Ez a kettő lépés eddig elengedhetetlen volt a szép egyenes haj eléréséhez önmagában az egyenesre szárítás és a vasalás nem volt elég.

Sok youtube videot megnéztem erről a hajszárítóról és nagyon érdekelt a hatása. Kíváncsi voltam mennyivel jobb mint a sima körkefe+hajszáírító kombó.

Nos eddig 2x használtam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sima körkefével egyenes, de oroszlán sérót kapok ami vasalás nélkül vállalhatatlan de ez a kis szerkezet teljesen más.

Szárítás közben folyamatosam tekerem, forgatom, hogy megfeszüljön a haj, így szép sima lesz a végeredmény. Nem hiszem el, de ezzel a kis eszközzel skippelhetem a hajvasalót! Beszárítom, és kész is. Fényes selymes sima hajat kapok fele annyi idő alatt, mint ha sima körkefét használtam volna és még vasalnom is kéne rá.

A hajtöveknél azért nem 100%-os. Ott egy kicsit pufibb marad az eredmény, mint vasalóval de a hajvégek egyáltalán nem igénylik a vasalót aminek nagyon örülök. Így sokkal egészségesebb a hajnak.

Az is tetszik benne, hogy természetesebb esése van a hajamnak, mintha szög egyenesre vasalom, a hajvégeket akár kifelé vagy befelé is száríthatom, ami szép "szalon kinézetet" kölcsönöz.

Göndörök, ha gondolkodtok rajta, szerintem megéri beruházni. 😊😊

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. december 28.

Imádom. Kombinált T-vonalban nagyon zsíros de vízhiányos bőröm van. Évek óta próbáltam olyan lemosót találni amitől nem húzódik a bőröm, nem szárít. Rengeteget kipróbáltam már olajos lemosó, micellás víz, double cleansing stb. a drogériás lemosóktól kezdve, koreai, TO és még sorolhatnám de hiába volt nem habzó, low ph, kíméletes még a squalane lemosó is, mégis mind szárította, húzta a bőrömet. Kivéve ez. Meg is vettem a legnagyobb kiszerelést miután az első kisebbet elhasználtam.

Nagyon praktikus a pumpás csomagolás.
Kellemes az állaga szépek az összetevői könnyen beszerezhető jó árban van nem irritál és pihe puha utána a bőröm.

Nem keresgélek tovább.

Lush Think Pink Fürdőbomba

Lush Think Pink Fürdőbomba
2019. június 23.

Az egyik legjobb fürdőbomba amit próbáltam. Gyönyörűvé varázsolja a vizet. Szép rózsaszín színe lesz ezüst csillámokkal, megbabonázó :D. Kellemesen hidratál és csillámos marad utána a bőr de nagyon apró szemű csillámok vannak benne úgyhogy nem gagyi a hatása. Újravevős.

Trend It Up Pure Perfection Highlighter Stift

Trend It Up Pure Perfection Highlighter Stift
2019. június 15.

Imádom! Nagyon szép erős fénye van igazi vizes hatást kelt egyáltalán nem csillámos. Természetes a színe. Egész nap nem kenődik el nagyon tartós. Szerelem.