kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Occitane Amande Shower Oil

L'Occitane Amande Shower Oil
2020. október 28.

Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt és eleinte féltem tőle, mert olajos. Nem akartam, hogy zsírosodjon a bőröm. Viszont egyáltalán nem történt ez meg. :) Nagyon kevés is elég belőle, jól habzik, de nem olyan "klasszik tusfürdő" szerűen, hanem finoman. Viszont ami még finomabb, az az illata. Valami csúcsszuper. Szeretem magamat zuhanyozás után szagolgatni :D :D Bár sok kozmetikai termékre hajlandó vagyok áldozni, úgy gondolom ennyit egy tusfürdőre nem. Viszont mivel tényleg sokáig elég, lehet veszek egyet magamnak, mert ez valóban nagyon jó.
Van hozzá egy testradíros tusfürdőm is, azt nem találtam meg Krémmánián. Viszont annak annyira aprók a szemcséi, hogy nem nagyon hiszek benne... S az illata sem ilyen kellemes.

Hush & Hush DeeplyRooted

Hush & Hush DeeplyRooted
2020. október 28.

Nagyon erős, vastag és dús a hajam. Így egy doboz beszedése után én nem láttam változást. :D De a kúra persze tovább tart(ana).

Hush & Hush Timecapsule

Hush & Hush Timecapsule
2020. október 28.

Csak egy üveggel szedtem be belőle, az pedig úgy rémlik kevés egy kúrához. Semmi változást nem vettem észre magamon, barátnőim viszont - akik rendszeresen szedik - az egekbe magasztalják a terméket.

Image Skincare Clear Cell Medicated Acne Facial Scrub

Image Skincare Clear Cell Medicated Acne Facial Scrub
2020. október 28.

Minden Image Skincare termék véleményezésének az elejére leírom, hogy másfél éve már az arcomra csakis Image termékeket használok és havi rendszerességgel járok Image Skincare szakemberhez, aki csodákat művelt a bőrömmel. Bár elmondta már az elején, hogy az otthoni arcápolás 70%-ban segít a bőrömön és a szalonkezelés csak 30%. De rajongója lettem a termékeknek, mert tényleg csodálatos mindegyik.

Ez a bőrápolási rutinom alapdarabja immár másfél éve. Már az első használat után kevésbé zsírosodott a bőröm, azóta pedig tökéletesen kordában tartja az arcomat, minden egyes nap csodálatosan matt. Reggel és este használom. Napközben és éjjel sem zsírosodik a bőröm. Ha valamilyen oknál fogva többször kell lemosni az arcomat, akkor az Ormedic lemosót használom emellett, nem terhelem le akkor az arcomat az erős hatóanyagokkal. Szintén Top 3-as Image termék nálam.

Image Skincare New Ormedic Balancing Facial Cleanser

Image Skincare New Ormedic Balancing Facial Cleanser
2020. október 28.

Nyáron vettem ezt a lemosót (mert a protokollomban nem ez van), mivel a Balatonon töltöm a nyarakat és a piszkos víz + napsütés + izzadtság kombó kiüti kicsit a bőrömet. Illetve fürdés után is szeretem lemosni az arcomat, de a Clear Cell lemosóm kettőnél többszöri használata már sok lenne. Így megvettem ezt.
Edzések után a kupakban némi vízzel összekeverve is ezt használom zuhanyzáshoz. Emellett most a havi egyszeri "durvább" peeling után is ezt szabad csak használom, mert a másik arclemosóm túl erős hatóanyagokat tartalmaz ahhoz és nagyon csípi a bőrömet, ennél viszont nem érzek semmit. Kellemes illatú, nagyon jó lemosó. (Számomra csak egy általános lemosó, nem az én bőrproblémámnak felel meg, de nem ront a bőrömön.)

Image Skincare I Beauty Refreshing Facial Wipes

Image Skincare I Beauty Refreshing Facial Wipes
2020. október 28.

Nagyon ritkán sminkelek, akkor viszont ezzel törlöm le első körben az arcomat. Illetve nyáron a nagy melegben is ezt használtam felfrissíteni a bőrömet. Nem tudok semmi hibát kiemelni, extra dolgot sem. De teljesen rendben van, nem olajosodik tőle a bőröm, az illata is nagyon kellemes. Szeretem :)

Image Skincare I Mask Purifying Probiotic Mask

Image Skincare I Mask Purifying Probiotic Mask
2020. október 28.

Szintén Top 3 Image termék. Tavaly szeptember óta használom heti kétszer és kb. még 2 heti adag van benne. Tényleg kiszedi az arcomból a szennyeződést és sokkal tisztábbnak, üdébbnek érzem tőle a bőrömet. Biztosan újra veszem.

Image Skincare Ageless Total Repair Créme

Image Skincare Ageless Total Repair Créme
2020. október 28.

Tavaly szeptemberben kezdtem el használni az UVA/UVB miatt nem lehetett az elején beépíteni a protokollomba. Hetente 2-3 alkalommal vittem fel este. Eleinte fura volt, mert viszketett tőle a bőröm, de szerencsére hamar megszokta. A pórusaimat összehúzta, sokkal szebb lett a bőröm. Szeptemberben fogyott el (tehát kb. egy évig használtam). A szakemberem azt mondta, hogy most már használhatok ennél erősebb hatóanyagú terméket is. Jövő héten megyek újra. Várom az új csodaszert.

Image Skincare Ageless Total Resurfacing Masque

Image Skincare Ageless Total Resurfacing Masque
2020. október 28.

IMÁDOM!!!!!! A Top 3 Image termékemben biztosan benne van. Eleinte csak hetente egyszer használtam a karantén idején. A szakemberem a szalon bezárásakor összeállított egy protokollt és ezt a terméket kellett hetente egyszer elsőnek felvinnem. Imádja a bőröm. Összehúzza a pórusaimat és szépen le is radírozza a bőrömet, de finoman. Most már hetente kétszer használom. Imádom, így amikor elfogy, biztosan újra fogom venni.

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+
2020. október 28.

Tavasszal tértem át erre a fényvédőre, mert ez olaj mentes. JObban is szereti a bőröm, mint az 50-es faktorút. Matt marad egész nap. Nagyon imádom, de a biztonság kedvéért nyáron visszatérek az 50-eshez.