kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2013. december 25.

Szerettem ezt az illatot is, de valahogy már kinőttem, s a Nina Ricci illatok között van már jobban hozzám illő. Újra nem fogom megvenni, de nem azért mert bármi rosszat tudnék mondani róla. Egyszerűen már csak nem én vagyok.

Gucci Envy Me

Gucci Envy Me
2013. december 25.

AZ ILLAT! Hosszú évek óta az egyetlen parfüm, amiből mindig van itthon egy üveggel. Utazásaimhoz is ebből töltök át a kis utazó üvegcsémbe. Szeretem, nagyon én vagyok.

Avon Little White Dress

Avon Little White Dress
2013. december 25.

Az egyik "fújós" parfümöm. Nem túlságosan tartós, néha használom csak, ha éppen ehhez az illathoz van kedvem. Az illatot kifejezetten szeretem.

Moschino Toujours Glamour

Moschino Toujours Glamour
2013. december 25.

Ajándékba kaptam. Az illata nem különösebben fogott meg, nem is túl tartós. Egynek jó.

Dior J'adore EDP

Dior J'adore EDP
2013. december 25.

Szeretem az illatát, de sajnos nem különösebben tartós. Legalábbis rajtam nem.

Yamuna Alakformáló Thermo Gél

Yamuna Alakformáló Thermo Gél
2013. december 25.

Állandó harcot vívok a kialakuló narancsbőrömmel. Eddig egy olajat próbáltam a problémámra, de csak szinten tudtam tartani, változtatni rajta nem.
Abban nem hiszek, hogy krémezem reggel és este, s majd szépen elmúlik. A megfelelő vízmennyiséget igenis el kell fogyasztani naponta, s vizet, nem cukros teát vagy üdítőt, illetve rendszeresen kell sportolni is. Én ezeket csinálom mind.
Fontosak a naturkozmetikumok számomra, és most találtam egy céget, akik a városomban készítik termékeiket. Gondoltam kipróbálom az alakformálójukat.
Első próbám reggel volt. Semmi különöset nem éreztem és ez nem is tetszett, hiszen thermo gél a neve. Majd következőben este, fürdés után kentem be magamat. A combomat. Égetett, de nagyon. megijedtem, s néztem, hogy sehol semmiféle pirosodás nincsen a bőrömön. Szóval valószínűleg így kell dolgoznia. Fürdés utáni bekenésnél mindig érzem az erősen melegítő, égető érzést. Mivel naponta csak egyszer zuhanyzom, ezért ezt a hatást csak egyszer érzem. Bízom benne, hogy tényleg dolgozik és lesz változás. Egyelőre így egy hónap használat után 5 csillag, s ha alakul a narancsbőröm, akkor marad is ennyi.

Essence Me And My Ice Cream Körömlakk

Essence Me And My Ice Cream Körömlakk
2013. december 25.

Update: A pedikürösöm megmondta, hogy kb. hülye vagyok, hogy ezt megvettem, mert használhatatlan az egész, s nem is volt hajlandó kilakkozni vele a lábamat. :D Azt hiszem ezért egy újabb pontlevonást megérdemel.

Kát árnyalatot vettem meg, a rózsaszínt és a barackot. A színek nagyon tetszenek, rég kerestem ilyen pasztell színeket, mert ezek állnak igazán közel hozzám. Viszont kénytelen vagyok 1 pontot levonni, mert a lakk állaga sajnos nem a legjobb. Elég nehezen lehet szépen felvinni, nagyon csomós és csíkozik is. Holnap viszem a barackot a pedikürösömhöz, hogy azt használja. Kíváncsi vagyok ő mit fog mondani róla.

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2013. december 25.

Update: Már két hónapja használom, s még mindig elégedett vagyok vele. Sokkal kevesebb hajam hullik mosáskor, mint a kezdetekkor. tehát nálam mindenképp bevált.
Egy aprócska - s a hatására nem kiható - problémám van vele; mikor már kevés van a tubus alján, nagyon nehéz kinyomni.

A fodrászom ajánlotta, mert nagyon elkezdett a hajam hullani. Azt mondta, hogy ez valószínűleg a pár évente esedékes hajváltásom, de mivel látta, hogy eléggé beijedtem, azt mondta ez a sampon jó lesz. Lehet csak amiatt van, mert bebeszélem magamnak, hogy tényleg hatásos, de hajmosáskor jóval kevesebb hajam hullik. Szóval tőlem megkapja az öt csillagot.

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal
2013. december 22.

Jó illat, jól hidratál.

Etude House Disney xoxo Minnie Collection Körömlakk

Etude House Disney xoxo Minnie Collection Körömlakk
2013. december 14.

A fedéséről, tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de amúgy imádom. :) Odáig vagyok a limitált kiadásokért, főleg ami cuki is.
A rózsaszín lakkot rendeltem meg, illetve a fekete Minnie fejes fedőlakkot. Szupercuki, nagyon jó!