kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Image Skincare Prevention +

Image Skincare Prevention +
2020. október 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
A bőröm kevésbé zsírosodik tőle, mint másik hidratálótól. Ha sminkelek rá, akkor sem kezd el csillogni az arcom.
A fényvédelme is nagyszerű, nyáron a tengeren hajózva is elég volt, nem volt szükség további fényvédelemre.
A kiszereléssel is nagyon elégedett vagyok. Június eleje óta használom a tubust és még majdnem félig van. Nagyon kevés elég belőle.
A többi Image Skincare termékemmel kiegészítve csodát tesz a bőrömmel.

Image Skincare Vital C Hydrating Enzyme Masque

Image Skincare Vital C Hydrating Enzyme Masque
2020. október 28.

Minden Image Skincare termék véleményezésének az elejére leírom, hogy másfél éve már az arcomra csakis Image termékeket használok és havi rendszerességgel járok Image Skincare szakemberhez, aki csodákat művelt a bőrömmel. Bár elmondta már az elején, hogy az otthoni arcápolás 70%-ban segít a bőrömön és a szalonkezelés csak 30%. De rajongója lettem a termékeknek, mert tényleg csodálatos mindegyik.

Ezt a maszkot a karantén idején vettem. Akkor bezárta a szalonját a szakemberem és egy hetente otthon elvégezhető rutint állított össze nekem, ez volt az egyik lépés. A mai napig használom maszkként ugyanebben a protokollban, illetve most már elkezdte a szalonban a "durvább" peelingeket az arcomon és ez a maszk segít gyorsan visszaállítani a bőrömet a hámlás közben és után. Puha lesz tőle a bőröm, szereti ezt a maszkot, viszont nem fogom újra megvenni, mert amúgy más C vitaminos termék is van a rutinomban, ami nekem elég. De baromi jó a maszk, nagyon szeretem.

Most a téli időszakban azonban valóban jól jön.

Coach Floral EDP

Coach Floral EDP
2019. december 28.

Nem szeretek parfümöt ajándékba kapni, mindig félek, hogy nem találják el az illatot. Ezzel azonban semmi gondom nincs. Nagyon kellemes illat. Tartós is. Én már régen nem érzem magamon, amikor még mindig dicsérik az illatomat.
Az üvege is nagyon cuki és amint elfogy, lesz egy plusz kulcstartóm. :)

Rituals The Ritual of Sakura Blossoming Hand Lotion

Rituals The Ritual of Sakura Blossoming Hand Lotion
2019. december 28.

Az ágy mellett, az éjjeliszekrényen van. Csak éjszakára használom. Elég belőle egy nyomás, gyorsan beszívódik, szereti a bőröm. Szerintem télen csak ilyen “éjszakai” krémnek elég. Napközben zsírosabb kell.
Az illata a kedvencem az összes Rituals közül.

Rituals The Ritual of Sakura Hand Balm

Rituals The Ritual of Sakura Hand Balm
2019. december 28.

Az összes Rituals termék közül csak ennek az illatát szeretem. Szerettem ezt a kézkrémet. Hidratalt, puha volt tőle a bőröm. Gyorsan beszívódott, nem ragadt.

Image Skincare Vital C Hidratáló Öregedésgátló Szérum

Image Skincare Vital C Hidratáló Öregedésgátló Szérum
2019. december 28.

Június óta használom ezt a szérumot, az otthoni arcápolási protokollomba lett beépítve. Nagyon szereti a bőröm, egy könnyed, kellemes kis szérumról van szó. Reggel és este is bekenem vele az arcomat miután megmostam (szintén Image) lemosóval. Nem zsírosodik tőle a bőröm. Reggel a (szintén Image) fényvédő hidratálót kenem még fel. Nem sok együtt a kettő.
3 este nem használom, mert akkor egy másik (szintén Image) krémet kémek az arcomra. Így volt elég majdnem fél évig.

Lavera Basis Sensitive Moisturising Body Lotion

Lavera Basis Sensitive Moisturising Body Lotion
2019. január 30.

Ajándékba kaptam és nagyon bejön. Jó az illata, könnyű felkenni, gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm. Reggelig tart a hidratáltság.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2019. január 30.

Az illata mesés, amúgy semmire sem jó.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. január 30.

Január 4-én kezdtem el használni ezt a krémet, tehát még egy hónapos tapasztalatom sincs. Azonban körülbelül egy hete vettem észre, hogy a szemöldököm közötti két kis ráncom már nem olyan mély. Ezt ma megerősítette a kozmetikusom is (egészen eddig azt gondoltam, hogy pszichésen beképzelem magamnak, mert annyira akarom, hogy működjön). Tehát ez egy csodaszer. Esténként használom. Megmosom az arcom, letörlöm tonikkal, s miután az felszívódott, jöhet ez a krém. Az adagolójának köszönhetően pont annyit viszek fel, amennyi kell. Kb. egy órára rá viszem fel az éjszakai krémemet (Vichy Slow Age). Lehet a kettő együtt műveli ezt a csodát. Biztosan újra fogom venni.
Illata számomra semmilyen, mivel nem érzem. Nem is csíp, ajánlani tudom csak a saját tapasztalataim alapján.

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2018. november 18.

Nagyon jó kis púder. Használom önmagában is, szép fedést biztosít, természetes hatása van. Így alkalmazom a legtöbbet. Néha alapozóra is feldobom ecsettel, amikor hosszú nap vagy este elé nézek és kell a jó megjelenés, de ez ritka. Úgy sem sok az alapozóval együtt. Szeretem.