kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dessange Nährendes Elixier Öl-in-Crème

Dessange Nährendes Elixier Öl-in-Crème
2018. november 18.

Puha lett tőle a hajam és az illata jó, de túl van árazva. Nem egy csodaszer. Szinte bármelyik balzsam képes arra, amit ez a szer tud.

Lancôme Teint Miracle Alapozó

Lancôme Teint Miracle Alapozó
2018. november 18.

Bár korábban itt azt írtam, hogy nem kísérletezek tovább alapozókkal, mert megtaláltam a Benefittel a tökéleteset, de mégis megtettem. S ezt az alapozót is imádom. Elég belőle nagyon keveset felvinnem és azt is szépen el lehet oszlatni. Nem érzem, hogy a bőrömön van, nem képez réteget. Gyönyörű fedést biztosít. A bőrőm persze egy idő után elkezd csillogni, de sajnos tág pórusaim vannak és zsíros a bőröm, tehát ez emiatt van.
Jelenleg már csak pár csepp van belőle és megvettem az új adag Benefitet, de amikor az elfogy, ezt veszem újra. Váltogatni fogom őket. :)

Lancôme Le Vernis Körömlakk

Lancôme Le Vernis Körömlakk
2018. november 18.

Kicsit ambivalens érzéseim vannak ezzel a körömlakkal kapcsolatban. Az árát figyelembe véve egyáltalán nem azt adja, amit várnék tőle. Fel kell kennem két rétegben, amit én alapból nem szeretek. Bár az ecset nagyon jó és a lakk állaga is tökéletes. De! A második napon elkezd lekopni és utána a 4. nap végére már nagyon csúnyán lepattogzik. Úgy, hogy zuhanyzáson és kézmosáson kívül nem ér vízbe a kezem.
Az árnyalatom viszont csodaszép. És csakis emiatt fogom elhasználni.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30
2018. november 18.

Elég érdekes termék, mert elvileg véd a napsugárzástól (a neve alapján), közben meg mégsem? Olyan mintha naptejet kennék az arcomra. Pixiboxban volt, elhasználom (még egy kevés van benne), de nem fogom megvenni. Vannak ennél sokkal jobb (gyógyszertári) fényvédők.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arctisztító Zselé

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arctisztító Zselé
2018. november 18.

Szintén Pixibox. Elhasználtam, de nem veszem újra. Nem jött be egyáltalán.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arclemosó Tonik

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arclemosó Tonik
2018. november 18.

Szintén Pixiboxos szerzemény, megvenni nem fogom. Lehozza a megmaradt szennyeződést az arclemosás után, de semmi plusz hatást nem érzek.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2018. november 18.

Csak a szeptembertől a mostanáig terjedő időszakban használtam, erre pont jó volt. Pixiboxból van, megvenni nem fogom. Hidratálta a bőrömet, gyorsan beszívódott, de elájulva nem vagyok tőle.

Lancôme Énergie De Vie Simító és Ragyogást Fokozó Folyékony Arcápoló

Lancôme Énergie De Vie Simító és Ragyogást Fokozó Folyékony Arcápoló
2018. június 7.

Nem is tudom... Esténként használtam, nem igazán szívódott be, így nem mertem mellette krémet használni, féltem, hogy az sem szívódik be és minden ragadni fog. Semmi változást nem vettem észre a bőrömön. Nem hidratált, nem volt jó nekem semmire.

Dessange Nährendes Elixier Hajmaszk

Dessange Nährendes Elixier Hajmaszk
2017. december 25.

Ajándékba kaptam ezt a maszkot és hozzá a krém formájú olajos ápolót is (nem tudom magyarul ez hogyan van pontosan, mert külföldi barátnőm ajándéka volt). Szeretem ezt a maszkot, puhává varázsolja a hajamat és az illata valami fantasztikus.
Nem fogom majd megvenni, amikor elfogy, megmaradok a saját kis balzsamomnál, mert azt is imádom. De az illata nagyon fog hiányozni :)

Benefit Hello Flawless Oxygen Wow Alapozó SPF25

Benefit Hello Flawless Oxygen Wow Alapozó SPF25
2017. december 25.

Az alapozókkal mindig nagy bajban vagyok, mert zsíros a bőröm és hamar csillogni kezd, illetve szinte mindegyik látszik az arcomon és ezt utálom. Pontosabban olyan mintha valami vastag réteg lenne rajtam, holott nem vastagon rakom fel.
Na most ez az alapozó nem ilyen. Úgy érzem, hogy semmi nincs a bőrömön és ez valami fantasztikus. Igaz, hogy nagyon ritkán használok alapozót, inkább BB krémet (ha rosszabb napom van), vagy csak simán púdert. De ezzel a termékkel maximálisan elégedett vagyok, tényleg minőségi termék és az INCI-je is nagyon szép. A zsírosodás néhány óra múlva természetesen megjelenik, de erről sajnos a bőröm tehet és egy kis púderrel menthető a helyzet. Azt hiszem nem kísérletezek további alapozókkal, hanem megmaradok ennél.