kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém
2017. december 25.

Imádom! Nagyon jó az illata, szuperül hidratál és a táskában sem foglal nagy helyet.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Olíva & Keserűnarancs Kézápoló Krém

Yves Rocher Olíva & Keserűnarancs Kézápoló Krém
2017. december 25.

Az illata nem a kedvencem, de egy olívás krémről beszélünk. Viszont több szempont miatt is megérdemli az 5 csillagot. Az egyik az, hogy tökéletesen hidratál, a másik pedig, hogy pici, így a táskámba is csak bedobom és nem foglal nagy helyet.

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Ultra

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Ultra
2017. december 25.

Az Effeclar arclemosó előtt használom, illetve amikor hazaérek a munkából ezzel mosom le a sminket. Azt szépen eltávolítja, rengetegszer teljesen és az arclemosó már nem szed le semmit. De amúgy semmi különbséget nem láttam másik micellás vízhez képest (bár eddig csak a Garnier micellás vízét próbáltam). Szóval nem fogom újra venni, mert ahhoz drága, hogy ne lássak változást a bőrömön.

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik
2017. december 25.

A La-Roche Posay termékektől sokat várok, hiszen minőségiek. Ez azonban semmi pluszt nem adott a bőrömnek. Nem húzza össze a pórusokat, de rosszat sem tett a bőrömnek. Naponta kétszer használom a hozzá tartozó arclemosó után (amivel viszont nagyon elégedett vagyok), lehozza még az esetleges szennyeződést, ami az arcomon maradt, de semmi más eredményt nem értem el vele 3 hónap használat után. Nem veszem újra.

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2017. december 25.

2017.10.01.: A sampont eredetileg édesapámnak vettem, mert megőrül a csalán samponért. Aztán pont elfogyott a sajátom, így nem vittem el neki. :) Gondoltam kipróbálom.
Nagyon hosszú, vastag szálú, dús hajam van, ezért utálom mosni. Gondoltam, hogy ez a sampon majd annyira szépen megtisztítja, hogy öröm lesz vele bánni utána. A tisztítás rendben is van, az illatával sincsen bajom, hiszen egy csalános terméktől nem várhatom, hogy vanília illata legyen.
Viszont... Gubancolódik tőle a hajam. Soha nem szokott egyik sampontól sem, balzsam használata nélkül sem! Most viszont balzsam használatával együtt szórakozik velem a hajam. Azóta van ez, hogy elkezdtem használni augusztusban ezt a terméket. Egyelőre ennek tudom be, addig 3 pontot kap. Aztán majd ha elfogy és a régi samponomhoz visszatérek, kiderül ettől van-e vagy amúgy is. Addig marad a 3 pont.

UPGRADE
2017.12.25.: Újra elővettem a sampont, ugyanis közben kiszedték a bölcsességfogamat és feltűnt, hogy kevesebbet hullik a hajam és könnyebb kezelni. S lehet ennek köszönhetően vagy pszichés a dolog, de nem gubancolja össze a hajamat hajmosás után, ezért változtatok és megkapja a 4 csillagot. Az 5-öt valahogy még mindig nem érdemli meg.

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk
2017. október 1.

Augustus vége óta használom ezt a körömlakkot és nem akartam elhinni, amit tapasztaltam. Sajnos sosincs időm megvárni, hogy egy körömlakk megszáradjon, ennél viszont nem is kell. Az én körmömön maximum fél óra alatt teljesen megszárad és bármilyen munkának neki tudok állni.
A színe is szép (pirosat vettem), szépen, egyenletesen fed és nem pattog le hamar. Nekem nagyon bevált.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2017. október 1.

A bőrgyógyászom ajánlotta a figyelmembe még tavasszal, mert amikor kijött a meleg, szörnyen nézett ki a bőröm. Akkor megvettem és azóta rendszeresen használom napi kétszer. Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet, a sminket is gyönyörűen lemossa, meg is lepődök rajta, hogy szinte semmi nem marad utána az arcomon és a nyakamon.
Nem szárítja a bőrömet, nem húzódik tőle az arcom. Mindenkinek ajánlom, akinek zsírosodásra hajlamos a bőre. Nagyon jól kontrollálja a bőr zsírosodását.
Plusz pont, hogy úgy van megoldva a lyuk az alján, hogy tényleg annyi - minimális - mennyiséget tudok csak kinyomni, ami egy arcmosásra bőven elég. Így nem nyomok ki többet véletlenül teljesen feleslegesen.

Purito Snail Repair Advanced 91 Serum (régi)

Purito Snail Repair Advanced 91 Serum (régi)
2017. január 29.

Egy éve használok egy koreai, csigás szemránckrémet, s mivel azzal nagyon meg vagyok elégedve, gondoltam rendelek egy ilyen szérumot is a C vitaminos mellé. Nem bántam meg, sőt kifejezetten örülök neki, mert nagyon szereti a bőröm. Arról nem tudok beszámolni milyen hatékony a ráncok ellen, de a bőrömnek nagyon jót tesz. Este kenem fel arctisztítás, tonik után, a krémem alá. Reggel is frissnek, puhának érzem a bőrömet. Nagyon jó választás. Reggelente használom a C vitaminos párját.

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)
2017. január 29.

Korábban a BRTC szérumát használtam, nemrég cseréltem le erre a szerre. Reggelente alkalmazom arcmosás és tonik után, a krémem alá. Nagy szüksége van a bőrömnek a C vitaminra és ez szinte tökéletes állapotba is hozzá. Nem zsírosodik tőle a bőröm, nagyon könnyen beszívódik és a nap végén is rettenetesen puha az arcom.
Télen megőrülök a bőrömtől, szörnyen rondának látom magam. Ez a C vitaminos szérum viszont csodákra képes. Sokkal szívesebben nézek tükörbe. Biztos vagyok benne, hogy maradok ennél a terméknél egy jó darabig.
Esténként a csigás szérumot használom.