kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jimjams Habzó Lemosó Gél

Jimjams Habzó Lemosó Gél
2017. január 29.

A szennyeződést nagyon szépen eltávolítja az arcomról. A tonikos vattapamacsomon már csak minimálisan látszik a nappal felgyülemlett kosz a lemosó használata után.
Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik.
Sajnos a bőrömet húzza használat után, de a tonik, szérum és krém használata után ezt már egyáltalán nem érzem. Együttesen nagyon jól hatnak a bőrömre. Így még nem sikerült eldöntenem, hogy újra megveszem-e, de egyelőre hajlok afelé.

Yamuna Fényvédő Nappali Krém SPF25

Yamuna Fényvédő Nappali Krém SPF25
2016. december 20.

Bőrgyógyászom mondta, hogy mindenképp kell fényvédőt használnom. Ezt választottam. Mert kaposvári, mert természetes.
Amúgy az én egyébként is zsírosodásra hajlamos bőrömnek nyáron kicsit sok, de muszáj használnom. Egyelőre nem találtam jobbat, addig pedig ez marad.

Cien Anti-Age Kézkrém

Cien Anti-Age Kézkrém
2016. december 20.

Imádom! Nagyon nehezen találok megfelelő kézkrémet, de ez tökéletes. Kicsit zsírosabb az állaga, amire az én kezemnek nagy szüksége van. Jó az illata, sokáig puhának érzem utána a bőrömet, kevés is elég belőle és röhejesen olcsó.
Anyukámat is győzködöm ezerrel, hogy váltson erre.

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. december 20.

Nem csodaszer, de a célnak megfelel. Nyáron talán többet használtam, most másik krémet kenek az arcomra. Néha azért, amikor azt érzem, hogy nagyon kiszáradt a bőröm, ezt kenem fel most is. Viszont biztosan újra fogom rendelni, mert szerencsére bírja a bőröm és ez nálam ritkaság.

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő
2016. december 20.

Gyermekkori emlékeim jöttek elő, amikor megszagoltam a boltban. Rögtön landolt is a kosárban. Habfürdőnek használom, mikor elterülök a kádban. Anak pedig tökéletes :)

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2016. november 24.

Egyértelmű, hogy a nagy névvel járó felhajtást kell megfizetni, viszont én azt mondom, hogy teljes mértékben megéri.
Imádom, mert tartós nagyon, gyorsan szárad és csodálatos árnyalatai vannak. Reggel vékonyan felviszem a számra (mert vastagon semmiképp nem lehet) és nagyon sokáig bírja. Azt mondom, hogy egész nap fent marad, de ahhoz képest, hogy a munkám során folyamatosan beszélek és rengeteget iszom, nagyon szép marad. Általában ebéd után igazítom meg a számon. :)
A ceruza kifejezetten jó ötlet hozzá, mert szépen meg tudom húzni a vonalakat, ami esetleg az ecsettel nem menne.

Inecto Naturals Coconut Tusfürdő

Inecto Naturals Coconut Tusfürdő
2016. november 13.

Az illatával nincs bajom, megfelelően habzik, könnyen lemosható, de semmi extrát nem nyújt.

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream
2016. november 13.

Hatalmas csalódás volt ez a termék, mert nagy rajongója vagyok az Inecto termékeknek. Egyáltalán nem érzem hidratáltnak a kezemet a használata után, majdnem ugyanolyan száraznak érzem, mint előtte. Csalódás. A tubust természetesen elhasználom, de nem veszem újra.

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém
2016. augusztus 14.

Inecto termék imádó vagyok, ezért is vettem meg ezt a hidratálót. Nekem nagyon bevált, mert hadilábon állok a különböző testápolókkal. Ez viszont megfelelően hidratálja a lábamat, gyorsan beszívódik, s nálam a tégely is határozott előnyt jelent (nem csupán azért, mert könnyebben kimosható, s beledobható a szelektívbe...).
Az illatát kifejezetten szeretem, nekem valahogy különleges.
Határozottan újra fogom venni.

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2016. április 28.

Soha semmilyen termékre nem adtam még egy csillagot. De ez a sampon egy tragédia. Rendeltetésszerűen használtam, kimostam a hajamból is tisztességesen, mégis úgy ragadt és csomósodott mint valami gusztustalan nem is tudom mi... Megszárítani sem tudtam rendesen és korpás is lett tőle a hajam.
Adtam neki egy második esélyt is. Az eredmény ugyanaz.
És a WU2 sampont cseréltem le erre... :/