kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2016. április 26.

Ambivalens érzéseim vannak a szappannal kapcsolatban. Vágytam már valami másra a géles, krémes arclemosók után. Nagyon szeretem a natúr termékeket, így gondoltam most ezt fogom kipróbálni.
Pozitívum, hogy natúrkozmetikum és a csomagolása annyira minimális, hogy azt simán beledobhatom a szelektív kukába, ami nálam egy ideje már igencsak fontos szempont. A másik pozitívum, hogy sokáig elég, hiszen éppen egy minimális kis adag elég belőle egy-egy alkalommal.
Reggel és este használom. A bőrt szépen tisztítja, de nem távolítja el maradéktalanul a szennyeződést, pedig az ígéret az volt, hogy nem lesz szükség sminklemosóra, tonikra, stb. Az arcbőröm nem változott semmit, rosszabb sem lett. A teafaolajos tonikomat ugyanúgy használom utána.
Szóval lehetne hatékonyabb is.

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash
2016. február 14.

A krémes verziót használtam sokáig, majd váltottam erre. Valamiért jobban szeretem mint a krémeset. A nap végén a szennyeződéseket csodálatosan eltünteti az arcomról, nem szárítja túlságosan a bőrömet, tisztának érzem magamat a használata után.
Semmi extra hatást nem vettem rajta észre, szeretem.

Inecto Pure Argan Conditioner

Inecto Pure Argan Conditioner
2016. február 14.

Nyaralás során vettem Máltán, mivel az ottani víz tönkretette a hajamat mosás közben. Nagyon szárazzá vált a hajam vége, nem tudtam kifésülni. Itthon egyáltalán nem használok már egy ideje balzsamot. Lementem a szálláshelyhez legközelebbi kisboltba s ezt a márkát választottam, mivel tudtam, hogy itthon is vannak Inecto termékek (tehát ha nagyon beválik, itthon folytathatom a használatát). Na ezt bebuktam, mert a hajápolási termékek közül csak a kókuszolajosokat lehet itthon megvenni. Mindenesetre ez az argános balzsam nagyon bevált, csak a hajvégekre teszek és nagyon jó hatással van a hajamra. Nem lesz nehéz a hajam, könnyű kifésülni és nem zsírosodik ettől az ápolótól gyorsabban. Biztosan vennék újra, ha itthon is lehetne kapni. Addig azonban élvezem még azt a néhány hajmosást, ameddig elég, s utána visszatérek a kis mezei samponomhoz. Vagy majd Angliában járva betankolok. :)

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2016. február 14.

Téli időszakban használom csak, évente egy flakonnal. Sajnos hajlamos vagyok arra, hogy ne figyeljek oda a hajszárításra és ilyenkor minimálisan korpásodni kezd a hajam. Igazából ez a korpán tényleg segít, előszeretettel mosom vele a hajam. A zsírosságon nem változtat és minden egyes hajmosásnál belefolyik a szemembe és csíp, ezek miatt lap pontlevonást.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Eper

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Eper
2015. október 31.

Nagyon szeretem, elég belőle kevés is, így sokáig lehet használni.

Yves Rocher Noix de Coco EDT

Yves Rocher Noix de Coco EDT
2015. október 31.

Idén nyáron ez volt az illatom, s szerencsére nem csak én, hanem mindenki más is szerette a kókuszt szagolgatni. :)

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Málna

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Málna
2015. október 31.

Imádom! Ez az edzés utáni tusfürdőm. :)

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2015. október 31.

Szerencsére a hajam nem szorul extra ápolásra (köszönhetően annak, hogy rendszeresen járok keratinos kezelésre és soha nem vasalom). Ezért gondoltam, hogy valami mezei, klasszikus sampon is megteszi. Nagyon szereti a hajam, nem használok hozzá balzsamot sem, s puha és fényes lesz tőle. Nekem teljes mértékben bevált, örülök, hogy megvettem és ezt kezdtem el használni.
Az illatát is szeretem, hiszen gyermekkoromban apu rendszeresen ezzel mosta a haját, előjönnek az emlékeim. :)

Swiss-O-Par Argánolajos Hajöblögető

Swiss-O-Par Argánolajos Hajöblögető
2015. augusztus 17.

Igaz, hogy amióta nem vasalom a hajam és keratinnal van kezelve, azóta nincs vele túl sok problémám. Azonban azt gondoltam, hogy a mezei (wu2) samponom mellé mégis kell valami kis ápolás a hajamnak és emellett döntöttem. Az argánolajról nagyon sok jót olvastam, ezt választottam az üzletben. Nem bántam meg. Puha a hajam és könnyen kifésülhető. Imádom. Nem zsírosodik gyorsabban a hajam, ellenben más samponok használatakor.
Ajánlom mindenkinek!

Yamuna Narancs-Fahéj Tusfürdő (régi)

Yamuna Narancs-Fahéj Tusfürdő (régi)
2014. november 30.

Szuper! :)