kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yamuna Citrom-Fahéj Glicerines Tömbszappan

Yamuna Citrom-Fahéj Glicerines Tömbszappan
2014. november 30.

Fürdésre és kézmosásra is ezt használom. Puha lesz tőle a bőröm, a mennyei gyümölcsillatról nem is bezsélve. :)

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling
2014. november 30.

Finoman hámlaszt, durva szemcsék nélkül. Az illata is kellemes, nagyon jó termék.

Yamuna Citrom-Fahéj Fürdősó

Yamuna Citrom-Fahéj Fürdősó
2014. november 30.

Oh jajj de imádom! Ezzel igazi pihenés a fürdés!

Yamuna Kókuszos Fürdőbomba

Yamuna Kókuszos Fürdőbomba

Imádom!

Yamuna Koffeines Anticellulit Hatású Masszírozó Krém

Yamuna Koffeines Anticellulit Hatású Masszírozó Krém
2014. november 30.

Reggel használom, mert akkor nem merem bevállalni a paprikás krémet. Igazság szerint nem tudom, hogy van-e hatása, mert ennél semmi extrát nem érzek (nem úgy mint a paprikás változatánál). Az illatát szeretem, de hiszek is abban, hogy valamennyire biztos hatásos.

Yamuna Paprikás Masszírozókrém

Yamuna Paprikás Masszírozókrém
2014. november 30.

Biztos, hogy segít a narancsbőrön és feszesebb lesz tőle a bőr.
Először rögtön fürdés után kentem be, az hatalmas hiba volt, le kellett jegelnem a combomat, annyira égetett. Ugyanez a helyzet akkor, ha közvetlenül lefekvés előtt kenem be és úgy fekszem be. Olyankor éjjel szintén a fagyasztóban kutatva kötök ki. :D

Viszont sokkal szebb a bőröm a használata óta és ajánlani tudom mindenkinek. Csak este használom, reggel nem merem bevállalni, mert nem szeretném ha a munkahelyemen kellene szenvednem az égő érzés miatt.
Egyszer sportolás előtt is bekentem vele a combomat, szintén hiba volt, az edzés végére majd' megőrültem. :D

Narancsbőr elleni küzdelemben hasznos, de természetesen csak akkor ha kitartó az ember. :)

Yamuna Narancs és Fahéjas Masszázsolaj

Yamuna Narancs és Fahéjas Masszázsolaj
2014. november 30.

Tekercselésre használom a bázisolajukba keverve. Imádom. Az illata miatt is, illetve egyébként is, sokkal szebb a bőröm.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder
2014. november 30.

Hetente csak egyszer használom (mivel egyáltalán nem használok már pár hónapja tusfürdőt), méghozzá szaunázás után ezzel mosom le magam. Szeretem, dörzsölgetem magam vele, főleg a combom környékét. Nekem tetszik. Szeretem az illatát is, s ha nem is pont ezt a fajtát, akár másik gyümölccsel is, de biztosan újra fogom venni.

Syoss Keratin Balzsam

Syoss Keratin Balzsam
2014. november 30.

Keratinnal van kezelve a hajam és a balzsam, amit a fodrász ajánlott hozzá, csillagászati áron van. Gondoltam kipróbálom ezt a keratin miatt, s nekem teljes mértékben bevált.
A hajam szép és egészséges (és emiatt) gyorsan zsírosodik. Ettől a sampon-balzsam kombótól nem lesz korábban zsíros, nem nehéz a hajam, szeretem. Könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam és szeretem az illatát is. Nem nehéz kimosni sem.
Ajánlani tudom azoknak, akik szép, egészséges hajra vágynak.

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2014. november 30.

Keratinnal van kezelve a hajam és a hozzá való sampon, amit a fodrászom ajánlott méregdrága. Múltkor megláttam ezt a sampont a boltban és gondoltam megveszem, kipróbálom a keratin miatt. Nekem teljes mértékben bevált. A hajam egyébként is gyorsan zsírosodik, muszáj kétnaponta megmosnom, s nem vettem észre hogy ez előbb zsírosítana, nem érzem hajmosás után nehéznek a hajamat. A vége nem törött, szóval én elégedett vagyok vele és már újra is vettem.l