kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam
2014. június 8.

A Cosmohoz volt ajándékba, gondoltam elhasználom.
Meglehetősen zsíros, kemény. Érzem, amikor a számra kenem, pedig csak egyszer húzom végig rajta. Azonban szép, gyöngyházfényű csillogást ad.
Megvenni biztosan nem fogom.

BRTC C-10 Vitamin Ampulla

BRTC C-10 Vitamin Ampulla
2014. május 5.

Sokat gondolkodtam, hogy milyen véleményt is írhatnék ehhez a szérumhoz. Kb. két hónapja használom rendszeresen, a reggeli rutinom részét képezi. Felkelés, arcmosás, szérumozás, majd egy jó fél óra elteltével kenem be hidratáló krémmel.
Mivel nem sokkal ennek a használta előtt kezdtem el egy másik szérumot is, ezért nem is tudom pontosan ennek milyen hatásai vannak. Mármint a másik szérumnál (ami amúgy egy Missha) láttam a különbséget a bőrömön, így nem igazán tudom ennek mit köszönhetek.
Biztos vagyok benne, hogy jóval hosszabb távon leszek majd csak hálás, hogy használom a szert.
Amit azonban felfedeztem és határozottan pozitívumként írok le az, hogy miután a kozmetikusnál voltam arctisztításon, most (illetve mióta használom a brtc-t) egyáltalán nem hámlott a bőröm néhány nap múlva. Eddig mindig ez volt a problémám, most azonban semmi. Szóval az biztos, hogy a sebeket, gyulladásokat gyorsabban gyógyítja.
Jó, hogy van benne a kis csöppentőke, így biztosan annyit használok belőle, amennyire szükségem van. Sokáig elég. S amúgy szereti a bőröm, biztos vagyok benne, hogy jó a hatása.

Yves Rocher Raspberry EDT

Yves Rocher Raspberry EDT
2014. május 4.

Odáig meg vissza vagyok ezért az epres illatért. Mivel a 20 ml-es van meg, ezért a táskámba is bedobom és ha úgy adódik, ezzel frissítem fel kicsit az illatomat. Nem parfüm helyett használom, de mondjuk sportolás előtt/után vagy egy hosszú nap végén szívesebben fújom be magam ezzel, mint a parfümömmel.
Igazából kicsit nekem inkább olyan testpermet feelinget kölcsönöz, mint inkább edt illatot.

Missha Time Revolution The First Treatment Essence

Missha Time Revolution The First Treatment Essence
2014. március 30.

Másfél hónapja használom ezt a szérumot. Első körben csak egy 30 ml-eset rendeltem. Örülök is neki, mert utazáshoz is tökéletes (még kézipoggyászban is fel tudom vinni), illetve a szavatosságát tekintve sem egy rossz választás, mivel lassan fogy. Szerintem kb 3-4 hónapig lesz így elég, 2500 Ft-ért rendeltem e-bayről, így pedig tökéletesen megéri, nem kell egyszerre nagyobb összeget kifizetnem.
Eleinte reggel használtam. Neutrogena grapefruitos arclemosót használok. Azzal tisztítottam meg az arcomat rögtön felkelés után, szépen megmostam, majd 3-4 csepp szérumot oszlattam el a bőrömön az ujjam hegyével. Ennyi elég is volt az egész arcomra, a nyakamra is és a szemem alá is tettem belőle mindig. Megreggeliztem, pakolgattam, kb. 20 percig hagytam a szérumot a bőrömön és utána a Yamuna joghurtos hidratálóját használom. Illetve a szemem alá a Himalaya Herbals szemránckrémet.
Már egy hét után szebb volt a bőröm, puhább, simább és szívesebben nézek a tükörbe is. Néhanapján használok csak púdert, mostanában a BB krémemmel sem kenem be. Pontosan nem tudom megmondani, meghatározni, hogy miért szebb a bőröm. De határozottan szebb. A tónusa biztosan más lett.
Kb. 2 hete (mióta megérkezett a BRTC C-vitmainos ampullám) este használom ezt a szérumot, de a technika ugyanaz. S éjjelre sem éjszakai krémmel kenem be a bőrömet, hanem ugyanazzal a nappali hidratálóval.
Nagyon örülök, hogy végül rávettem magam és megrendeltem a szérumot. Hittem is abban, hogy segíteni fog, s vallom, hogy sok dolog fejben dől el, szóval ennek is köze lehet ahhoz, hogy szebb lett a bőröm. Nagyon jó választás volt, amíg lehetőségem lesz rá, addig biztosan újra fogom rendelni.

Yamuna Aloe Vera Masszázsolaj

Yamuna Aloe Vera Masszázsolaj
2014. március 16.

Én testápolónak használom az olajat. Zuhanyzás után a még nedves lábszáramat bekenem vele, aztán kicsit később letörlöm. Nekem ez így bevált, szeretem.
Kissé az zavaró benne, hogy a ricinus olajat nagyon kiérzem az illatából.

Schaebens Reinigende Maske

Schaebens Reinigende Maske
2014. március 9.

Mikor felkenem kicsit csípi a bőröm. Szóval valami biztosan történik.
Nem használom rendszeresen, szóval úgy igazi véleményt nem tudok róla mondani. Puhább lesz használat után a bőröm.
Azt mondanám tucat arcmaszk.

Yamuna Hidratáló Joghurtos Arckrém Nappali Használatra

Yamuna Hidratáló Joghurtos Arckrém Nappali Használatra
2014. március 1.

Féltem először ettől a krémtől, mert zsírosodásra hajlamos a bőröm. A szépségkövetem azt mondta, hogy nagyon könnyű kis krém, nincs mitől tartanom. Így megrendeltem. Az illata valami fantasztikus, bár úgy gondolom, egy naturkozmetikumtól talán kicsit sok az illat.
Reggelente használom arcmosás és a szérumom beszívódása után. Tényleg elég vékony rétegben felkennem, puha lesz tőle a bőröm és megfelelően hidratálja is. Napközben nem zsírosodik az arcom. Most pedig kifejezetten jó szolgálatot tett, mivel a náthától nagyon kiszáradt a bőröm, felkenhettem vastagabbon is. Úgy gondolom, ha az arclemosó, szérum és ennek a krémnek a kombója beválik, akkor maradok ennél a hidratálónál. Főleg, hogy helyben gyártott termék. Ami miatt 6 csillagot is adnék neki. :)

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan
2014. február 15.

Mennyei illata van. Nagyon szívesen használjuk.

Yamuna Levendula Olajos Kézkrém Érzékeny Bőrre

Yamuna Levendula Olajos Kézkrém Érzékeny Bőrre
2014. február 15.

Igazán puhává varázsolja a bőrt és kevés is elég belőle.
Édesanyám is nagyon szereti, akinek szörnyen száraz a keze.

Yamuna Levendula Olajos Fürdősó Érzékeny Bőrre

Yamuna Levendula Olajos Fürdősó Érzékeny Bőrre
2014. február 15.

Hétvégén mindig ebből szórok a fürdővizembe. Nagyon szeretem, mert a nagy szemecsék miatt kevés is elég belőle és mivel levendula-virágot tartalmaz, ezért igazán intenzív illata van. Nagyon jól lehet lazítani a levendulás vízben.