kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém
2014. február 5.

Csodát várni semmitől nem lehet, ahogy ettől a terméktől sem. Szerencsére ráncokkal még nem küzdök, inkább csak megelőzésnek használom. Reggelente sokszor nagyon jól tud esni a fáradt szemeimnek, mivel kicsit színezett, ezért jót is tesz az esetleges karikáknak, melyet a fáradtságnak köszönhetek.
Az összetevői miatt választottam. Azt hiszem hosszútávon is maradni fog velem ez a szemkörnyék ápoló.

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2014. február 1.

Mostanában gyönyörű a hajvégem. Ez annak köszönhető, hogy júliusban levágattam a hosszú hajamat vállig érőre, hogy a száraz, töredezett hajvégem teljes egészében eltűnjön. Most vettem csak észre, hogy a hajam vége elkezdett töredezni, ezért választottam ezt a sampont. Tény, hogy 10 évig szőkére volt festve a hajam, a végén ez még látszik is, s így ott könnyebben törik, vékonyodik.
Szeretem ezt a terméket, mert puha lesz tőle a hajam vége is és nem látom rajta annyira a töredezést.
Persze ehhez hozzátartozik az is, hogy keratinnal egyenesítve van a hajam, ami rengeteget segít a hajam állagán és azóta sokkal szebb, mióta 3 havonta keratinozva van. Illetve egy éve - a kezeléseken kívül - nem ér vasaló a hajamhoz, nem törlöm meg hajmosás után, hanem csak rácsavarom a törölközőt.
Egy jó sampon és balzsam önmagában nem elég a szép hajhoz, változtatnunk kell bizonyos szokásokon. Én megtettem és ez a balzsam így megfelelően alkalmazkodik a hajápolási rutinomhoz, szóval azt hiszem ennél fogok maradni még egy jó darabig, vagy legalább addig, míg akkorára meg nem nő a hajam, amekkorát szeretnék.

Yamuna Szappanmentes Arclemosó Tej

Yamuna Szappanmentes Arclemosó Tej
2014. február 1.

Pár hete használom. Először érdekes volt, hogy mikor magamra kentem a kozmetikai kezelés illatát éreztem a bőrömön. :) Kicsit bizsergeti az arcomat, sőt talán kicsit csípi is. Azonban egyáltalán nem irritál. Szeretem ezt az érzést, mert így tudom, hogy dolgozik az anyag.
Bevett szokásom, hogy este micellás vizet használok. Ezért ennél a terméknél csak kipróbáltam, hogy mennyire hatásos a nap végén. Szépen lehozta a sminket és a napi koszt is az arcomról.
Én azonban reggelente, arcmosás helyett használom. Felkenem a bőrömre, amíg megigazítom az ágyat, addig hagyom hatni, majd egy nedves szivaccsal letörlöm. Szeretem reggelente, jól esik a bőrömnek.
Puha arcbőrrel indulok neki a napnak. :) Csodát azonban nem kell várni tőle szerintem.

Balea Jeden Tag Shampoo Vanilletraum

Balea Jeden Tag Shampoo Vanilletraum
2014. január 9.

Puha lesz tőle a haj és nem utolsó sorban mesés illatú. :) Kár, hogy csak limitált kiadás. :(

Yamuna Teafás Kézi Készítésű Szappan

Yamuna Teafás Kézi Készítésű Szappan
2014. január 4.

A legjobb szappant, amit eddig használtam. Arcra, zuhanyzáshoz és mindenre jó. A pedikűrösöm is mindig szel a vizembe belőle.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. január 2.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó kis darab, szépen fel, eltünteti a kisebb bőrhibákat. ma nagyon nagy szükségem volt rá, mert betegség miatt karikásak a szemeim. S úgy vélem maximálisan eltüntetett mindent az arcomról. Megérdemli az 5 csillagot. Ennyi pénzért egy ekkora adag nagyon jó vétel. Sokáig elég is lesz.

Nivea Lip Butter Vanilla & Macadamia

Nivea Lip Butter Vanilla & Macadamia
2014. január 2.

Szeretem, mert jól ápolja az ajkakat. De nem fogok ilyet újra venni a csomagolás miatt. Megelégeltem az állandó belenyúlkálást, majd kéztörölgetést.

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé
2014. január 2.

Szépen ápolja az ajkat, kicsi színt is ad neki. De valahogy megelégeltem ezeket a dobozos ajakápolókat, nem túl higiénikusak egy idő után. Így biztosan nem veszek ilyen ápolót újra.

Zamian Kaméliás Szappan

Zamian Kaméliás Szappan
2013. december 26.

Használtam a maszk után (s előtte a kakaós szappant is), de szerintem ennek a használata nélkül is meglettem volna. A bőrömet szárította. Pontosabban nem tudom leírni azt az érzést, amit utána éreztem. Nem matt volt, hanem olyan fura. Mintha nem is bőr lenne az arcomon, hanem valami mű dolog. Nem tudom sajnos leírni. A maszk maradványainak a leszedését sem könnyítette, mert átcsúszott rajta.
Szóval részemről felejtős és nem újravásárolandó.

Zamian Kakaós Szappan

Zamian Kakaós Szappan
2013. december 26.

Minden egyes alkalommal ezzel mostam le az arcomat a maszk használata előtt. Nem tudom, hogy mennyiben változtat a maszk hatásán, de szerintem semmin. Igazából nekem a maszk sem jött be, semmiféle változást nem láttam a bőrömön, szóval nem hiszem, hogy ez valami csodaszer lenne.
A bőrömet szárította, húzódott a használata után. Mivel azonban rögtön felkentem a maszkot, ezért ez az érzés nem tartott sokáig.
Véleményem szerint annak, aki használja a maszkot egy teljesen sima lemosó is megfelel az arc tisztítására, ezt nem kell megvenni.
Nem volt drága, de biztosan nem veszem újra, ahogyan a maszkot sem.