kati747

Regisztráció dátuma: 2014. május 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. május 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

CaoNatur Baby Baba Popsikrém

CaoNatur Baby Baba Popsikrém
2016. január 4.

Sokadszorra újra vásárolt termék. A babám mellett, lassan már az egész család használja. :) Nagyon jó védő és ápoló krém. Mi kiszáradt kezekre és orrokra is használjuk. Nagyon gyorsan megszünteti a problémát.

IsaDora Twist-up Eye Gloss

IsaDora Twist-up Eye Gloss
2016. január 4.

Nagyon keveset sminkelek, sőt a szemfestékekkel kifejezetten bajban vagyok, de nekem ez a termék bejött. Könnyen használható, és diszkrét hatást kelt.

CaoNatur Sampon Zsíros Hajra

CaoNatur Sampon Zsíros Hajra
2015. június 15.

Nagyon bejött ez a sampon. Jó azzal a tudattal hajat mosnom, hogy nem tartalmaz szilikon olajat és SLS-t. Ráadásul árban is kedvező. Mindenképpen újra veszem.

Greenland Fruit Extracts Testvaj Mango

Greenland Fruit Extracts Testvaj Mango
2015. június 15.

Eddig valahogy elkerültek a testvajak, így nincs viszonyítási alapom, de ez a termék nagyon jó! Gyorsan beszívódik, diszkrét az illata, és egész jól hidratál. Kellemes nyári termék.

Mádara Mélytisztító Arclemosó Hab

Mádara Mélytisztító Arclemosó Hab
2015. június 15.

Az állaga nagyon érdekes; még soha nem használtam hasonló terméket. Az illata is nagyon kellemes. Sajnos azonban már az első használatot követően éreztem, hogy szárazabb a bőröm. ...Így biztosan nem fogom újra venni.

CaoNatur Babasampon Koszmó Kezelésére (régi)

CaoNatur Babasampon Koszmó Kezelésére (régi)
2014. május 13.

Én a koszmó sampon miatt regisztráltam erre az oldalra. :) Nekem eddig sajnos mindkét gyerekem bekoszmósodott. Az első fiam esetében még babaolajat ajánlottak, és nekünk az is segített. Aztán sajnos a lányomat is elérte a "baj" fél éves korában, de nála már ezt a speciális sampont használtuk, főként mert a patikában is ajánlották. A hajánál gyorsan le is takarította, a fülénél maradt még egy kicsi, azt még kezelem. Én tehát ajánlom. Aztán lehet ez is olyan, mint az arckrém, attól mert két embernek megegyezik a bőrtípusa, még nem feltétlenül válik be ugyanaz a krém...