katica0927

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Pure Skin Anti-Spot Mousse Make Up

Essence Pure Skin Anti-Spot Mousse Make Up
2015. november 26.

Pattanásos lettem tőle, pedig annyira akartam szeretni.. Előzőleg ennek a folyekony verzióját használtam, azt imádtam, csak nem kaptam mar sehol, igy gondoltam ezt ki próbálom. Nem jott be:(

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém
2015. november 26.

A legjobb alapozó, BB krém, akármi amit használtam! Annnnyira imádom, illetve imádtam, csak nem nagyon kapok már sehol belőle..:(

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2015. november 26.

Nem rossz, de én keveslem a tartósságát.

Avon Solutions Complete Balance Mélytisztító Agyagos Maszk

Avon Solutions Complete Balance Mélytisztító Agyagos Maszk
2015. november 26.

Nekem nagyon tetszik, főleg, hogy radíroz, amikor lemosom. Ezt nagyon jól össze hozták:)

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz

Nagyoooon jó!

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2015. november 26.

Nagyon jó kis krém, teljesen megérte az árát. Bár, mondjuk hidratálhatna jobban.

Avon Ideal Flawless BB Krém

Avon Ideal Flawless BB Krém
2013. február 10.

Mennyire vártam! Amint megjelent, már is rendeltem, nem vártam tovább. De minek....? Először, mikor felkentem, imádtam(bár meglepődtem, hogy ragacsos volt, de akkor még nem érdekelt). Kellően fényes volt az arcom, többen is megjegyezték mennyire más lett tőle, milyen szép. Imádtam. Majd' 3-4 alkalom után elképesztően nagy pattanások jelentek meg az arcomon olyan helyeken, amelyeken eddig SOHA nem volt. Elképedtem... aztán jött a többi hátulütő.. az arcom 3 óra múlva egy gyémántra hasonlított, amit nap felé tettek... nagyon nagyon fényes volt, zsíros... kozmetikushoz rohantam, aki arckezeléssel gyógyította problémám. Rettentően mérges lettem e kis alapozómra.... természetesen nem használom, nem vásárolom újra. elég volt.. bőven elég. Két csillaggal értékelem a kezdeti pozitívumok miatt.

UPDATE: A kozmetikusom lebeszélt az avonos arclemosókról és krémekről, így azokat már nem használom. A meglévő alapozóm elfogyott, ehhez kellett nyúlnom. Meglepett az eredmény, amikor felvittem a bb krémet.. nem fénylik az arcom, és pattanások sem jelentek már meg. A bűnos az arctisztító volt. Minden nap használom, nem rossz a cucc.

Avon Mattifying Alapozó

Avon Mattifying Alapozó
2013. február 3.

Rettentő.. bizakodva vártam, ez volt az első alapozóm az avontól, de az utolsó is. Mattítás helyett extra csillogást kaptam, 3x annyi pattanással fűszerezve! Bár kinek mi jön be, nekem egyértelműen nem ez, viszont barátnőm imádja. Soha nem venném újra.

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder
2013. február 3.

Régebben, kb úgy 1-2 éve használtam, megvoltam vele elégedve. Most gondolkodtam azon, hogy újravásároljam, mivel még patikában is árulják (nagyon meglepődtem, főleg így az összetevőket olvasgatva!), de a vélemények picit elrettentettek, meglátjuk mi lesz.

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On
2013. február 3.

imádom! minden cseppje megéri az árát. tökéletesen fed, pattanásokat szárítja, teljességgel elégedett vagyok vele! árához képest tökéletes, természetesen újra vásárolom, mint 2 éve mindig :)