katica131

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. január 6.

Imádom! Sajnos nagyon érzékeny, reaktív, ekcémás a bőröm. Szépen le kellett szoknom nagyjából mindenről amiket régen használtam. Ez a testápoló egy CSODA. Már elsô alkalommal megnyugtatta a lángoló, viszkető bőrömet. Minden nap használom, közvetlen tusolás után, és imádom! Az ára pedig szerintem egyàltalán nem sok a mennyiséghez és a minőségéhez.

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Brazil Dióval és Rozmaringgal

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Brazil Dióval és Rozmaringgal
2020. január 6.

Nekem CSODASZER. Sose voltam korpás, most biztos a télnek meg a sapkás időszaknak köszönhetem, vagy ponthogy annak, hogy nem volt mindig sapka rajtam.. nem tudom. Mindegy is. Első mosásra is eltüntette a korpa 90%át második mosásra pedig jele sincs, hogy valaha ezzel küzdöttem :) IMÀDOM és az illatát is :)

Wonder Hair Biotin Hajerősítő és Dúsító Sampon

Wonder Hair Biotin Hajerősítő és Dúsító Sampon
2017. január 16.

még csak az első mosáson vagyok túl, így csak a hirtelen véleményem szeretném megosztani :) nekem nem hagy réteget a hajamon, szép dús lett tőle a frizum. mivel első mosás volt, így nem használtam mellé balzsamot, hogy "tisztán" tudjam értékelni. Gubancol egy kicsit, így elkél mellé egy jó balzsam :) legközelebb már azzal használom.
mivel igen borsos ára van, és majdnem egy hónapot vártam arra, hogy megérkezzen, ezért csínján bánok vele, lehet mellette Balea sampont használok majd minden második mosásnál.
később jövök érdemi értékeléssel is.

Sunfleur Hajhulláscsökkentő 5 Gyógynövényes Sampon

Sunfleur Hajhulláscsökkentő 5 Gyógynövényes Sampon
2017. január 13.

lassan elfogy a flakon, így most már értékelem :) a hajhullásom ősszel borzasztó volt. hiába van sok hajam, a párom is sokszor megjegyezte, hogy mindenhol az én hajamat találja, és amúgy is kényes vagyok a hajamat illetően, így találtam rá erre a samponra. nem tudom önmagában értékelni, mivel szerintem alapvetően a hajhullást belülről kell megoldani, így én csináltam egy kovaföld kapszulás kúrát (Das Gesunde Plus-osat, reggel 1, este 1 szem) és ők ketten együtt olyan szinten minimálisra csökkentették a hajhullásom, hogy az valami elképesztő.
A sampon amúgy kicsit szárít, így egy kiadós balzsam vagy pakolás elfér mellé. Az illatát nagyon szeretem, kellemes növényes illat :)
Nem tolta ki a hajmosásomat, de nálam azt még egyik sampon se érte el szerintem.
Elsőre kicsit nehezen habzik, de második mosásra már jó :)

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2017. január 13.

szeretem :) sokáig elég, így ár-érték arányban tökéletes :) szuperül hidratál, éjszakára és nappalra is használom, nem fénylik az arcom tőle, beissza a bőröm, nincs különösebb illata sem. tetszik, hogy ilyen egyszerű. ha előjön 1-2 gyulladt pattanás, akkor éjszakára a kényes területen duplán kenem be, és reggelre szépen lehúzza a gyulladásokat. nekem nagyon bevált. nagyon hisztis a bőröm, de őt kiválóra értékelte :)

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta
2016. december 6.

Már régóta itthon van, néha bekapkodtam 1-2 szemet belőle, de semmi rendszer nem volt benne.
Most egy hónapja rendszeresen ébredés után és lefekvés előtt szedek 1-1 szemet belőle, és elmondhatom, hogy nekem csoda.
Mióta folyamatosan szedem, elmúltak a gyulladt aknéim, (szinte biztos, hogy ettől, mert semmi más nem változott az életemben).
De ehhez kellett kb 3 hét, mire észrevettem, és tényleg így alakult.
Alapvetően azért vettem, hogy a hajam szebb legyen, de a bőrömön vettem észre a legnagyobb változást, aminek rendkívül örülök, mert sajnos hiába lassan 25 leszek, még mindig küzdök az aknékkal, pattikkal.
A másik, ami szembetűnő, az a körmöm. Ott látom az elképesztő növekedést és erősödést.
Most vettem perui kovaföldet a Tenmagtól, így ha elfogynak a kapszulák "bedurvulok" és azzal próbálkozom.
De én bátran ajánlom mindenkinek.

Imperity Sampon

Imperity Sampon
2016. november 2.

nagyon akartam szeretni, de sajnos nem jött össze :( száraz hajra semmiképp nem ajánlom, mert nagyon szárítja a hajat, nekem a fejbőröm is viszketett tőle. Azóta sajnos kénytelen voltam átnevezni habfürdőnek, annak jó.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2016. szeptember 26.

én csak szemfesték lemosásához használom a micellás vizeket, tulajdonképpen sminklemosókat váltottam le rájuk.
erre a célra eddig a Garniert használtam, az rengeteg ideig elég volt. Ez fele annyi mennyiség, árban így drágábbra jövök ki, ám akkor vettem belőle kettőt mikor akcióban volt a L'oreal arckrémjével. Így megérte.
Nálam a szempillaspirál lemosásánál nem mondott csődöt, nekem teljesen teszi a dolgát, így az árán kívül negatívumot nem tudok mondani. Kicsit gyorsan fogy.
Ezután a Balea micellás vizét fogom kipróbálni, hiszen árban,mennyiségben eddig az tűnik a legjobbnak.

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2016. szeptember 18.

beitta a bőröm, nagyon kellett neki :) semmi negatívat nem tudok róla elmondani, szerintem remekül hidratál :)

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++
2016. augusztus 30.

A fedése megfelelő, de nem túlzó. Kicsit tényleg inkább az alapozó felé húz, mint a BB krémek felé :)
Az illatát nem érzem, ahogy a púderén sem.
Ár-érték arányban szerintem tökéletes!
Bár a legsötétebb árnyalat is túl világos nekem, de mivel én általában mellényúlok színügyileg, mindig az Avonos bronzosító golyókkal bepamacsolom az arcom, és máris tökéletes a hatás :)