katja

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk
2016. február 23.

Mostanra csak ezt használom. Van, hogy elkalandozom másik fedőlakk felé, próbálgatom őket, de mindig visszatérek ehhez. Tényleg jól és fényesen tartja a lakkot hosszú ideig, nem pattog. Gyorsan szárad, valóban gél lakkos fénye van. Többször előfordult már, hogy megkérdezték, hogy gél lakkom van-e ennek a használatával - hát mi ez ha nem jó pont? :) Egy gondom van vele, hogy kb. háromnegyedig tudom csak elhasználni, mert addigra mindig nagyon besűrűsödik és használhatatlanná válik számomra. Szerencsére az ára miatt annyira nem sajnálom olyankor újra beszerezni. A Seche Vite-t simán lekörözi, pedig állítólag az a legjobb - nekem nem :)

Bioderma Sensibio Forte

Bioderma Sensibio Forte
2016. február 23.

Mintát kaptam belőle, a kis tubust, amiben szerencsére jó pár alkalomra elég termék van. Szerettem használni, de nem fogom megvenni teljes kiszerelésben, annyira nem nagy durranás, nem a legjobban összerakott hidratáló, viszont nem irritál, nem okoz pattanásokat, tényleg nyugtató és nem zsírosított/fullasztott. Én csak estére használtam, mert reggelre fényvédős hidratálót használok.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2016. február 22.

Nagyon szerettem volna, hogy működjön... Jópárszor próbálkoztam az alapozóval, és a legszélsőségesebb reakciókat váltotta ki belőlem, imádtam aztán utáltam és így tovább. Próbáltam télen, nyáron, ecsettel, szivaccsal, ujjal felvíve, egy kedves sminkes lány is feltette nekem az üzletben, de végső soron mindig alig vártam, hogy lemoshassam. Egyszerűen egy maszkot csinál az ember bőrére, vastag és elmossa a kontúrokat, érezni a bőrön, számomra természetellenes. Még a miniatűr, mikroszkóppal látható pihéket is kiemelte az arcomon, természetes fényben nagyon nem tetszett. Tény, hogy iszonyat tartós, hihetetlen, és elfedi a bőrhibákat teljes mértékben. Ha egymás után két nap használtam, a második nap végére pattanásokkal is megajándékozott, amit nem az összetevőknek, inkább a brutális fedésének tudok be. Nem hiszem, hogy a tud alatta lélegezni a bőr. Egy esetben választanám ezt az alapozót, valamilyen esti programra, ahol fontos, hogy az este végéig kifogástalanul nézzen ki az alapozó és lehet erősebb kontúrt/bronzosítót/pirosítót viselni. Nem pontozom le nagyon, mert a termék működik, de én nem választanám többet. Hasonló ehhez a Paris Berlin Le Fluide, az valamivel gyengébb fedésű, de szintén mindent eltakar és hasonlóan tartós.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2016. február 22.

Elhasználtam, nem fog hiányozni. Nem vettem észre semmilyen pluszt ezt a terméket használva, pedig olyan jó lett volna ha ezen az áron egy jól működő szemhéjalapozót kapnánk. Akkor tutibiztos nem cserélném le soha. :) most valami más után nézek. Sajnos az UD primer potion még mindig nagyon borsos áron van...

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+
2016. február 18.

Mintám volt a krémből, még nyáron próbálgattam és kellemesen csalódtam, szerettem. Aztán most februárban egy hét síeléshez is őt választottam (természetesen hámlasztok télen mint a kisangyal). A folyamatos, mindennapi használat alatt nagyon szerettem, nem fuldoklott alatta a bőröm, nem csillogott, tudtam rá sminkelni is probléma nélkül ha úgy tartotta kedvem. Határozottan megszerettem, a kellemes állag és a magas védelem miatt is.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2016. február 17.

Először csak mintákkal próbálkoztam, szerettem volna egy olyan szérumot ami segít a pattanások és a kezdődő ráncaim ellen (homlok, nevető ránc) és retinol tartalmú. Már az első használat után beleszerettem igazából, olyannyira, hogy beszereztem teljes kiszerelésben. Tetszik az állaga is, nekem nincs problémám a szilikonokkal. Éjszakára használom kb. három hónapja BHA/AHA után fél órát várva, majd hidratáló. Reggelre kisimul az arcom, olyan élettel teli, puha. Egyszerűen imádom. Most ő az én bőrápolási rutinom királynője (elég csak ránézni! :P). Reggelre Paula C-vitaminos antioxidáns szérumát használom, egész napra smink alá az jobban esik. Határozottan úgy látom, hogy használ, de ha elfogy a 30 ml (ami szerintem egy jó idő lesz) jövök vissza updatelni.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2016. február 17.

Mióta kipróbáltam a Krémmániának köszönhetően, hallani sem akarok más körömlakklemosóról!:) én még az illatát is szeretem. Nagyon baráti ára van, gyors, tökéletes, mint ahogy az előttem szólók is írták.

Isana Acetonmentes Tégelyes Körömlakklemosó (régi)

Isana Acetonmentes Tégelyes Körömlakklemosó (régi)
2016. február 17.

Nagyon praktikus lenne, de szét szárítja az ujjaimat. Sötét lakkokat nem igazán kívánok vele leszedni, gondolom utána dobhatnám is ki. Nagyon ritkán nyúlok érte, nekem kicsit felesleges és úgy vettem észre kicsit lassabban oldja a lakkot mint a sima zöld Isana lemosó.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2016. február 17.

Már majdnem elhasználtam egy tubussal ebből a pakolásból, de nem fog hiányozni ha elfogy. Puha volt a használat után a bőröm, de miközben szárad szétfeszíti a bőrt és viszket, nekem nagyon kellemetlen volt. Se nagyon jót, se nagyon rosszat nem tudok mondani róla, nem veszem újra, inkább keresek valami mást.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2015. október 14.

Jó kis törlőkendő szerintem, ha épp szükség van rá, elfér a táskában, leginkább kéz törlésre használom, leszedi amit kell és nem hagy ragacsos érzetet. Nekem nem irritálta a bőröm. Igaz, arcra soha nem használnám én sem. Az illata már viszont kicsit sok (még akkor is ha nincs benne illatanyag), kezdem nem szeretni.