Katka0716

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2022. június 21.

Érdekes, hogy nincs túl jó értékelése itt, mondjuk én imádom a szantálfát és a pézsmát, ami itt hiányzik a leírásból. Mintát kaptam belőle, nekem nagyon tetszik és szinte egész nap kitart. Kellemes, romantikus illat, a kedvencek között van jelenleg. Várok egy jó kis akciót és venni fogok belőle.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2022. június 21.

Finom, kellemes, tiszta illat, de rajtam semeddig sem tart, néhány óra, ha többet fújok magamra.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. február 6.

Egyet értek az előttem szólóval. Ahogy beköszönt a hűvösebb idő, a bőröm azonnal szárad, fürdés után viszket, húzódik. Ha nem kenem be este, akkor nappal is vakarózok. Még a nadrág is fel dörzsöli a száraz bőröm. Borzalom. Az ujjamon ekcéma is lett a mindenféle kézfertőtlenítőtől, amit az ember kezébe nyomnak. Hallottam már rola, aztán megvettem ezt a testápolót, 3 este kentem magam folyamatosan és láss csodát nem hittem a szememnek puha, bársonyos a bőröm 🙃 3 nap után... Nem is szükséges minden nap kenni, ha egy nap véletlen kimaradt, akkor se lesz csúnya a bőröm, de a második nap után még kennem kell, mert érzem hogy nem olyan hidratált. A kezem is bekenem vele este és nagyon sokat javított rajta, mióta használom azóta még viszketés nem jelentkezett az ekcéma helyén.

Mixa Intensive Care Dry Skin Rich Body Milk Intense Nourishment

Mixa Intensive Care Dry Skin Rich Body Milk Intense Nourishment
2021. február 6.

Nyáron bőven elég. Illata fimom, irritációt nem okozott. Könnyen beszívódik. Télen sajnos kevés, ilyenkor az Atopiance testálóját használom.

Avon Eve Elegance Parfüm

Avon Eve Elegance Parfüm
2021. február 6.

Nekem bejött ez az illat. Mikor először megéreztem féltem, hogy olyan lesz mint a Viva la vita, de szerencsére nem. Fújás után pár perc és elmúlt az erős, tolakodó illata és egy kellemes, finom illat marad utána. Viszonylag tartósnak mondanám, délután is érzem magamon.

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual
2021. január 28.

Illata miatt vettem meg, zuhanyzás után nekem még jobban tetszik. Kellemes az állaga, jól habzik, takarékosan lehet vele fürdeni. Arról, hogy szárítja e a bőröm nem nagyon tudok mit mondani, mert télen bármivel fürdök mindig szárazabb, általában testápolóznom kell. Irritációt nem okoz, erősebb kiszáradást még nem érzékeltem, sőt eddig még egész jó fürdés után.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2020. augusztus 31.

Kicsit csalódás... Régóta szemeztem vele pedig. Az illata, íze tényleg kellemes, de én is hiányolok belőle egy kis plusz frissességet, mert utána olyan furcsának érzem a szám ízét. Engem is szárít kicsit, de míg nem olvastam itt a komikat, nem tudtam rá jönni mi az az érzés 😄 és tényleg... mert mindig iszom utána. Tisztító hatása a szokásos.

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2020. június 24.

Azt kell, hogy mondjam nagyon jó kis sampon. Vékony szálú és zsírosodásra hajlamos a hajam. A Elseve kókuszos samponját szoktam használni, ez még karácsonyról maradt, gondoltam idege kipróbálni😀 nagyon jól tisztít, még ha nagyon piszkos a hajam, akkor is fel habzik. Puha és nagyon jó a tartása utána a hajamnak, másnap is. Talán az egyetlen sampon az Elseve után, ami be is váltja azt az ígéretét, hogy nem nehezíti el és tartást ad a velékonyszálú hajnak. Nem zsírosít. Elgondolkodtat, hogy le cseréljem-e az Elsevet. Az Elseve balzsamját használom hozzá és Gliss kur kifésülő sprayt vagy Londa Velvet oil.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2020. május 15.

Nagyon régen használtam Maybelline-es spirál, először szokatlan is volt, de egész jól össze barátkoztunk. Kifogyott a spirálom és mivel nem volt Glamour-napok, ezt vettem akciosan. Szép, hosszú íves pillákat csinál, nem pereg le. Dúsíthatna picit jobban, de ezt be tudom annak, h nagyon régen használtam ilyen hagyományos kefét. Összességében elégedett vagyok vele.

Lady Stella Teafaolaj Anti-Akne Maszk

Lady Stella Teafaolaj Anti-Akne Maszk
2020. május 12.

Szerintem is elég fél mennyiség belőle, viszont kicsit melegebb vízzel kell elkeverni, mert mire kikeverem elhűl és keményedik meg, nehezen lehet felvinni. Bő 10percet hagytam fent, ahol vastagabb réteg volt, ott gumisabb volt az állaga könnyen lejött, de a széleken ahol vékonyabb rétegben volt, onnan nem igazán jött le, húzta a pihéket. Bőrömet nem irritálta, egész jó lett utána, puha és sima, a pórusokon kicsit húzott össze.