Katoka99

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon True Púdergyöngyök

Avon True Púdergyöngyök
2018. december 10.

Nagyon szeretem. Tesztelésre kaptam. kissé szkeptikus voltam, de gyönyörű szép hatást kelt. 2 gyöngyöt összetörtem, és azzal fixáltam a szem alatti részt. Minden szempontból tökéletes. Aki nem látja értelmét, picit kisérletezzen vele, megéri. :)

Misslyn Shaping Queen Contouring Palette

Misslyn Shaping Queen Contouring Palette
2018. december 10.

Nekem a kontúrszín nagyon sötét, kissé foltos. Bár gyakorlott sminkes vagyok, nagyon nehéz szépen eldolgozni, kissé saras, koszos hatást nyújt. A pirosítóját és a világosító púderét imádom.

NOTE Cosmetics Mattifying Extreme Wear Pumpás Alapozó

NOTE Cosmetics Mattifying Extreme Wear Pumpás Alapozó
2018. december 10.

A fedése szuper jó, viszont az árnyalatokkal van kisebb probléma. Tesztelésre kaptam a 01 és 02 árnyalatból, és nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a 02-es világosabb mint a 01-es. Fura. :D Normál bőrű lányoknak ajánlom, száraznak semmiféleképpen. Gyönyörűen mutat a bőrön az első 2 órában, elfedi a pórusokat, szép matt, de utána szépen lassan kezd átfényleni, de mint az atom. Nózi körül összegyűlik, és végül eltűnik. Még próbálgatom, egyenlőre a fedését leszámítva nem vagyok lenyűgözve.

Terra Naturi Porpúder

Terra Naturi Porpúder
2018. december 10.

Pár napja vettem meg, bár az enyém csomagolása már újabb. Nekem nagyon bevált, főleg a szem alatti korrektor fixálására. Egész nap olyan, mintha akkor tettem volna fel. Az ára is nagyon kedvező, imádom. Nekem veri az eddig összes púderemet. :)

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2018. december 10.

Nekem a fedése elég, hál istennek nincsenek nagyon sötét karikáim, ha rendesen fixálva van akkor nem fog beülni a ráncokba. Ha jó minőségű porpúderrel fixáljuk, akkor egész nap hibátlanul fentmarad. Egyetlen egy negatívuma az, hogy szerintem nagyon gyorsan fogy, pedig nem használtam gyakran, mégis pikk-pakk kiürült.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. december 10.

Meg sem tudom számolni, hányszor vettem újra. Klienseken is ezt használom, minden bőrtípuson szépen megmarad, nem ül bele a ráncokba, és fixálás után sem lesz cakey. Az ára is nagyon kedvező, simán veri a magasabb árkategóriás korrektorokat. 5 csillag. :)

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil
2018. június 25.

Maga a termék szuper, hidratálja az ajkamat, és még rúzsok alá is szuperül működik, nem ül be a ráncokba. Egyedül nekem az illata nem jön be, számomra büdös.

Miss Sporty Insta Glow Bronzosító

Miss Sporty Insta Glow Bronzosító
2018. június 25.

Nekem a 02 Sunny Brunette árnyalat van meg, és nincs világos bőröm, mégis nagyon óvatosan kell bánnom vele. Világos bőrű lányoknak nem ajánlanám, illetve az ára ellenére kezdő sminkeseknek sem, mert nagyon el lehet rondani vele az összképet. Alaposan kell eldolgozni, és éppen csak egy nagyon pici kell belőle. Kissé pirosas beütése van, de szerintem ha nyáron jól lebarnulok, akkor tökéletes lesz.

Max Factor Skin Luminizer Alapozó

Max Factor Skin Luminizer Alapozó
2018. június 25.

Nyárra kerestem egy lágyabb fedésű alapozót, ez pedig azt ígéri. Fedését inkább közepesnek mondanám, de ha valakinek erős fedésre van szüksége, akkor csodaszépen építhető. Az "illata" eléggé kellemetlen, kissé avas, ezért ha lehet, tároljátok hűtőben, gyorsan romlik. Emellett én imádom ezt a kis alapozót, de véleményem szerint elég gyorsan oxidálódik, ezért érdemes egy árnyalattal világosabbat venni.

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette
2018. június 25.

Nagyon megtetszettek a palettában található árnyalatok, de eleinte szkeptikus voltam a pigmentáltságával kapcsolatban, mert sajnos nincs neki teszterje. Végülis megvettem, és nagyon jól is tettem. Szerintem simán lekörözi pár high-end márkának a palettáit, olyan pigmentált. Minden nap használom, gyönyörűek a színek. Már az is megfordult a fejemben, hogy betárazok belőle. :D Vigyétek csajok, egyszerűen fenomenális.