katonatira

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal
2020. október 26.

Szuper termék, két hét telt el az első használat óta és még mindig nem kell újra gyantáznom. 1 csík elég volt egy alkalomra, ráadásul féláron vettem, szerintem nagyon megéri. A használata egyszerű és fájdalommentes, igaz hogy egy kicsit sok gyanta maradt az arcomon, de lehet hogy ez a kezdeti ügyetlenkedésem miatt volt és ami a lényeg, az olajos törlőkendő az utolsó morzsáig eltüntette. Egyértelműen 5 csillag!!

Merz Special Bőrfeszesítő Lehúzható Maszk

Merz Special Bőrfeszesítő Lehúzható Maszk
2020. január 29.

Nekem nagyon bejött, tisztítja és feszesíti valóban a bőrt illetve nekem érezhetően nyugtatta a bőrömet amikor feltettem, az csak ráadás hogy az illata is isteni. Ami miatt csak 4 csillagot kap, az az hogy nehéz felvinni, nagyon sűrű, ragacsos, nekem nem sikerült egyenletesen elosztani de hátha legközelebb ügyesebb leszek.:D

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2019. december 22.

Általában nem várok sokat egy arcmaszktól, mert nem hiszek annyira abban, hogy percek alatt maradandó változást tud valami produkálni, de ez meggyőzött. Igaz, kicsit hosszabb ideig hagytam fent a pakolást, de tényleg puhább lett a bőröm és összehúzta a pórusaimat (a melegítő hatást én inkább lemosás után éreztem). Az árát soknak találom, de már sokmindent kipróbáltam a bőrömre és ez mutatta a legnagyobb és legjobb hatást eddig, hát elgondolkodom azon hogy újravegyem.

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray
2019. január 22.

Alapvetően nem rossz termék, de nekem egyáltalán nem fixál igazából. Próbáltam már többet-kevesebbet fújni, de semmi változás. Viszont ami mindenképp pozitív az az, hogy megszünteti a púder poros hatását, sokkal természetesebb tőle a sminkem, nem érzem úgy, mintha maszk lenne az arcomon vagy nem tudna lélegezni a bőröm, így aztán gyakorlatilag minden nap használom.

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza
2018. október 7.

60as árnyalatban vettem, egyszerűen imádom! Gyönyörű csillogós, nem túl erős de mégis látszik, tényleg csodaszer!

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál
2018. április 19.

Hát, lehet hogy velem van a baj. Itt sok jót olvastam róla, meg amúgy is tetszett, fél áron kipróbáltam, de nekem gyakorlatilag semmit nem tesz a pilláimmal.
Még csak oár napja kezdtem “használni”, fogok updatet írni hátha rájövök hogy mit csinálok rosszul.:((

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2018. április 19.

Egyszerűen imádom! Egész nap rajtam van, nem sárga, nem jön le, jó a fedése, SZUPER. Egyértelműen 5*😍

Rimmel Wake Me Up Korrektor

Rimmel Wake Me Up Korrektor
2018. március 24.

Nagyon szuper termék, az eddigi legjobb korrektor amit próbáltam! A 020-as árnyalat épp a én színem, nekem tartós és könnyű vele dolgozni, l fed, szóval szerintem tud mindent, amit egy ilyen árkategóriás korrektornak tudnia kell! Mindenképpen ajánlom!:)

OGX Brazilian Keratin Therapy Shampoo

OGX Brazilian Keratin Therapy Shampoo
2018. március 24.

Nagyon problémás mind a haja, mind a fejbőröm, így folyamatosan próbálom ki a különböző samponokat, és hát ez, na ez tényleg szuper! Puha, selymes hajat varázsol, nekem gyorsan zsírosodik mondjuk a hajam, de nem vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodna ettől a sampontól, mint bármelyik eddigi másiktól. És ami hihetetlen volt számomra az az, hogy tényleg egyenesít is*-* alapvetően nem túlságosan hullámos a hajam, csak pont annyira, hogy hülyén nézzen i, ha nem vasalom ki, de ezzel a samponnal csodás volt!:) egyetlen hátránya számomra az ára, de ettől még 5* c:

Lush Kinky Meleg Olajos Hajpakolás

Lush Kinky Meleg Olajos Hajpakolás
2018. február 11.

Nekem nagyon bevált, először furcsának találtam, hogy nekem kell vízzel oldanom, de hát a Lush-nál már semmin sem lepődünk meg :D viszont elképesztően puha lett tőle a hajam, kicsit nekem sok lett az adag úgyhogy még egy hajmosásra elég lesz!
Egyetlen negatívuma az ára:/