katpro

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival de Loop Perfect Teint Argán Olajos Szépség-kapszula

Rival de Loop Perfect Teint Argán Olajos Szépség-kapszula
2017. augusztus 3.

Szuper ez a termék. Meglepően a többi kapszulához viszonyítva nem olajos állagú.
Felvitele után matt az arcbőr és nem zsírosodik. Az illata kellemes , nem okoz irritációt. Leginkább lefekvés előtt megtisztított arcbőrre viszem fel. Másnap hidratált , nem zsíros bőrrel ébredek.
Ha tehetem , újraveszem mindig, ha csak nem kapkodják el előlem. :)

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2017. augusztus 3.

Heti 1-2x szoktam használni. Nem bántam meg, hogy megvettem , mivel nagyon jól eltávolítja az elhalt hámréteget és puha lesz tőle a bőröm. A puhább kefét szoktam használni, mert a másik fajta túl durva a bőrömnek.

Claire's Cosmetics Pusheen Perfect Paws Nail File

Claire's Cosmetics Pusheen Perfect Paws Nail File
2017. március 2.

Nem csak cuki , hanem nagyon jól reszel is. Igazából aki Pusheen rajongó az nem fogja használni. :D

Sleek Face Form

Sleek Face Form
2016. december 27.

Karácsonyi ajándék volt. :) Light árnyalatban kaptam.
Mindig is szerettem volna por állagú kontúrozó palettát. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Szépen eldolgozható és tartós. Nagyon jól pigmentáltak, még a highlighter is, szóval vigyázni kell vele, könnyen túlzásokba lehet esni.
A csomagolása is praktikus, kevés helyet foglal a táskámban. Nagyon örülök neki, hogy megkaptam, ha elfogy tuti, hogy újraveszem! :)

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2016. december 27.

Hosszas nézelődés és gondolkodás után vettem magam rá , hogy rendeljek belőle deluxe mintát.
Hozzácsaptam a Perfect Skin 2%-os BHA liquid-ot is. A bőrömről annyit, hogy eléggé mitesszeres, pattanásos és heges.(vörös foltok)
5 napja használom napi szinten. Nem okoz irritációt, nem csíp, nem vörösödök ki tőle.
Mióta ezt a terméket használom azóta sima, ragyogó bőröm van. A nagy hegeim nem olyan mélynek tűnnek már.
A pattanás utáni foltok is láthatóan tűnnek el.
Kíváncsi leszek, hogy későbbiekben mit fog produkálni, de úgy érzem, hogy újra fogom venni. :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2016. december 27.

Hozzácsaptam a Perfect Skin 8%-s AHA gélt is. A bőrömről annyit, hogy eléggé mitesszeres, pattanásos és heges.(vörös foltok)
5 napja használom esténként. Nem okoz irritációt, nem csíp, nem vörösödök ki tőle. Csak az zavar, hogy fénylik tőle az arcom.
3. nap után láthatóan halványodtak a foltjaim. 4. napon vettem észre, hogy a mitesszereim is kezdenek "halványodni".
A pattanásokat kicsit nehezebben húzza le, de 5. napra már nincsenek gyulladt cuccok.
Ezek után nagy reményt fűzök hozzá. Már most tisztábbnak és egészségesebbnek néz ki a bőröm. :)
Még használgatom és később úgy is jövök update-elni. :)

Aden Cosmetics Körömlakk

Aden Cosmetics Körömlakk
2016. december 26.

Régebben használtam ezeket a lakkokat. Nem voltam megelégedve mivel hiába vittem fel több rétegben mindig csíkos, foltos maradt. Ez főleg a világos színeknél fordult elő. Tartósnak sem nevezném, viszont hamar megszárad.

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk
2016. december 26.

Régebben használtam ezeket a lakkokat.
Jó a fedése, szép színekben kapható. Tartósnak nem mondanám , pár nap múlva mindig lepattogzott.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2016. december 20.

Ma végre beszereztem Light Natural (005) árnyalatban.
Első kipróbálás után jó véleménnyel vagyok róla.
Nekem gyári hiba miatt eléggé lilás karikák vannak a szemeim alatt és sosem tudtam úgy eltűntetni ahogy szerettem volna.
Nagyon sokáig kerestem a megfelelő korrektort és úgy érzem, hogy ma rátaláltam végre.
Itteni vélemények alapján mertem megvásárolni. Szépen elfedi a hibákat, a sötét karikákat.
Jól eldolgozható és nem ül bele a kis redőkbe sem.
Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, majd később jövök update-elni róla.. :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. december 20.

Ma végre be tudtam szerezni, már pár hete annyira keresgéltem, de most sikerült. :)
Light Beige (010) árnyalatban vásároltam meg. Mivel nem bírtam ki holnapig , így gyorsan kipróbáltam.
Nagy reményeket fűzök hozzá.Igazából nem hittem a szememnek mikor az itteni véleményeket olvasgattam róla, aztán be adtam a derekam.
Elsőre nagyon jó fedése van , jól eldolgozható és nincs ragacsos érzete. Tényleg mattít, még a T- zónában sem csillogott a fejem.
Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, úgy is jövök később még update-elni... :)