katpro

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Johnson's Baby Oil Aloe Vera

Johnson's Baby Oil Aloe Vera
2016. december 9.

Még régebben használtam a hidegebb időkben. Nagyon imádtam. Olyan puha lett tőle a bőröm, mint babáknak. :) Az illatát is szeretem.
Hajra is tökéletes volt. Hajmosás előtt addig hagytam rajta ameddig csak tudtam és cserébe puhább, selymesebb , fényesebb hajkoronát kaptam.

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő
2016. december 9.

Egyik kedvencem . Nagyon szeretem az illatát. Könnyű állagú , és nagyon jól habzik. Kellemesen tisztít, nem okoz irritációt.

Claire's Neon Nail Polish

Claire's Neon  Nail Polish
2016. december 9.

Pink színben szereztem be.
Nem tartós , 1-2 nap után lepattog.
Akárhogy kenem fel csíkos marad.
2 réteg után lassan szárad meg.

Kneipp Szépség Titka Bőrápoló Olaj

Kneipp Szépség Titka Bőrápoló Olaj

Pixiboxból ismerkedem vele.
Kellemes illata van, nagyon tetszik. Nagyon keveset szoktam belőle használni , szóval sokáig kitart majd. Nagyon puha és bársonyos tapintású lesz tőle a bőr. Nálam multifunkcionális olajként szolgál, hajra is használom. Puha, selymes és fényes hajkoronát kapok cserébe.

Fáma Aloe Vera Selyem Hidratáló Testápoló

Fáma Aloe Vera Selyem Hidratáló Testápoló
2016. december 9.

Pixiboxból ismerkedtem meg vele.
Eléggé érdekes illata van, annyira nem tetszik.
Kicsit testes állagú, így nehézkes elkenni és elég lassan szívódik be. Hidratálásból viszont 5-ös.

Me Now Long Lasting Lip Gloss

Me Now Long Lasting Lip Gloss
2016. december 6.

Egy rakat f*s . 18as árnyalatot szereztem be.
Nem szárad meg, fog, összeragad tőle a szám és még nem is tartós.
Gondoltam már rá, hogy csak ezzel az árnyalattal van a probléma, de emiatt annyira elment tőle a kedvem, hogy más árnyalatban is beszerezzek... Kuka.

Dr. Krém Relax Vadgesztenye Lábápoló

Dr. Krém Relax Vadgesztenye Lábápoló
2016. december 6.

Mostanában kicsit jobban terhelem a lábaimat és emiatt fáradtnak, nehéznek érződik, valamint a térdhajlataimban jobban látszódnak az erek. (Gyári hiba :D )
Meglepődésemre orvosolja a problémámat.
Nem kell sok belőle egyszerre, könnyen kenhető és hamar beszívódik.

Sleek Eau La La Vízálló Multifunkcionális Gélceruza

Sleek Eau La La Vízálló Multifunkcionális Gélceruza
2016. december 5.

Ma szereztem be egyet a Lingerie árnyalatban. Sleek Matte Me folyékony rúzs alá tökéletes (nekem Vino Tinto van meg).
Kicsit szárít a kettő együtt, de engem kárpotól az, hogy ilyen tartós tőle a rúzs . :)
Laza evést és ivást kibírja úgy, hogy a pohár szélét nem fogja meg.
Örülök neki, hogy rátaláltam erre, mivel már készültem megválni a rúzstól.. :D

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2016. december 5.

Már egy ideje szemeztem vele, szóval egy hete be is szereztem egyet Vino Tinto árnyalatban.
Még nem túl sokszor próbáltam, de eddigi tapasztalataim szerint picit csalódott vagyok.
Foltosan szárad meg ami közelről eléggé undorítóan néz ki ,DE! legalább megszárad pillanatok alatt és nem fog,
Nem szárítja a számat , kellemes számomra a viselése. Viszont az első ivás után darabokban kezd el lepotyogni.
Úgy érzem , hogy még mindig nem találtam meg a megfelelő rúzst... :/

UPDATE 2016.12.05.

Ma beszereztem a Sleek vízálló multifunkcionális ceruzát Lingerie 294-es árnyalatban. A rúzs alá tökéletes!
Nem lett foltos, és a tartóssága is nagyon szuper. Laza kajálást és ivást simán kibír úgy, hogy a pohár szélét meg sem fogja.
Akinek nem jött be az szerintem próbálja ki így. :)

Johnson's Baby Lágy Fürdető

Johnson's Baby Lágy Fürdető
2016. december 4.

Ahhoz képest, hogy babáknak készült, nagyon irritálta az én bőrömet. Annyira szétszárította , hogy abban a szent pillanatban azt gondoltam, hogy szétvakarom magam... Párom ekcémás bőre meg még inkább nem bírta... Én ezt a borzalmas tusfürdőt babánál főleg nem használnám....