katpro

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Borza Ricinus Olaj

Borza Ricinus Olaj
2016. november 17.

Ennek a csodának köszönhetem a fenékig érő, puha, fényes és egészséges hajamat!
Régen sokat festettem és vasaltam, ami miatt száraz töredezett lett a hajam.
Vállig érőre kellett levágatnom. Elkezdtem használni heti 2-3 alkalommal a ricinus olajat.
2 hét után már kezdett látszani a javulás. Puhább és fényesebb lett, majd később már nem volt annyira töredezett.
1-1,5 hónap után a növekedés is beindult, 2 hónap után már olyan gyorsan nőtt , mint a gomba. :)
Emellett szempilláimon is alkalmaztam. Sűrűbb , erősebb és szebb lett.
Néha olíva olajjal, kókuszolajjal vagy szőlőmag olajjal keverve is használtam.
Csak ajánlani tudom! :)

Kallos Csokoládé Regeneráló Hajbalzsam Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Regeneráló Hajbalzsam Száraz és Töredezett Hajra
2016. november 17.

Csokis samponnal együtt használom. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam. Az illata is isteni.

Kallos Csokoládé Regeneráló Hajsampon Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Regeneráló Hajsampon Száraz és Töredezett Hajra
2016. november 17.

Csokis hajbalzsammal használom. Jól tisztít , puha és fényes lesz a hajam.
Nem nehezíti el és nem zsírosodik be tőle hamar. Az illata tartós és isteni, szóval bátran ajánlom. :)

Atrix Soft Protection Creme

Atrix Soft Protection Creme
2016. november 17.

Az én kezem hajlamos a durva kiszáradásra is, de ez a kézkrém orvosolja a problémámat.
Gyorsan beszívódik, hidratált és selymes lesz tőle a kezem. Az INCI-je nekem nem tetszik, de eddig nem okozott nálam irritációt.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2016. november 17.

Viszonylag hamar beszívódik, és megfelelően hidratálja a kacsóimat. :D
Az illata is nagyon jó. Találomra vettem ezt a krémet és úgy érzem, hogy nem nyúltam mellé. :)

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2016. november 17.

Szépen tisztítja és hámlasztja az arcom. Nem az a durva szemcsés, így gyengéden radíroz.
Használat után selymes, puha tapintású lesz a bőröm. Az illata is nagyon tetszik. :)

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2016. november 17.

Sokáig kerestem a megfelelő arctisztítót, aztán Glamour- napok alatt szereztem be ezt a terméket először.
Nem szárítja szét a bőrömet, mint bármely más lemosó. T-zóna 2-3 óra után fénylik kicsit, de ez nálam megszokott.
Illata is tetszik, nem túl intenzív számomra. INCI-je se katasztrófa, szóval jó kis arclemosó.
Szerintem megéri mindenkinek kipróbálnia. :)

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2016. november 15.

Pixiboxból kaptam 10ml-es mintát.
Ígéretesnek tűnik. :) Kellemes textúrájú krém.
Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. plusz, hogy az illata is tetszik.
Főleg reggel szeretem használni, mivel életet lehel az arcomra. :)
Ráncokkal még nem kell küzdenem, úgy hogy erről a hatásáról nem tudok beszámolni.. :)

dr. Organic Snail Gel Csigagél

dr. Organic Snail Gel Csigagél
2016. november 15.

Nagyon bezsongtam mikor bejött ez a csiganyálkás téma, hogy ez most tuti eltünteti a pattanásaimat, szóval azonnal vettem is egyet.
Az állaga elsőnek nagyon furcsa volt, de belekenve a bőrbe pikk-pakk beszívódott. Az illata is kellemes , nem ilyenre számítottam.
2-3 használat után úgy vettem észre , hogy a pattanásokon és a foltokon javított, de minél többször használtam a hatása alábbhagyott.
Csak kentem és kentem minden áldott nap, de semmi, sőt, újabb pattanások jelentek meg.
Szóval ... csalódtam ebben a termékben.
Próbáltam elhasználgatni, hogy ne vesszen kárba, de inkább azóta is csak áll a szekrényben.
Nem barátkoztunk össze, így sajnos nem is nagyon fogom használni többet.

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta
2016. november 15.

Nagyon jól pigmentáltak a színek. Előtte szinte sosem sminkeltem a szemem, de mióta megvettem ezt a kis palettát, azóta nem tudok leállni róla. :D
Tetszenek a színárnyalatok, nagyon szépen kiemelik a szemem színét.
Viszont hiánylom a matt színeket , zavar, hogy csak egy van benne ( nagyon kár :( ).
Felvitelkor kicsit potyog , de ez nem zavar, mivel a szemsmink nálam az első.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a palettára, nagyon megszerettem.... :)