Kattherine

Regisztráció dátuma: 2017. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2017. szeptember 22.

Néhány napja rendeltem meg, két napon belül megérkezett, tegnap ki is próbáltam. És húú..Rengeteg korrektort próbáltam (és szerintem ez is inkább korrektor, mint alapozó) de messze ez a legjobb! Hihetetlenül kevés kell belőle, szerintem napi használattal is legalább fél évig elég ennyi belőle. A fedése nagyon jó, valóban teljes.. fekete(!!) karikák vannak a szemem alatt, ami minden egyes korrektoron átüt, ez viszont úgy eltünteti, hogy senki sem mondaná meg, hogy milyen csúnya a szemem alatt. Teljes arcra én soknak tartom, és tényleg beleül az apró ráncokba, de púderrel fixálva maga a tökély. Majd jövök updatera, egyelőre 5*.

RdeL Young Beauty Perfection Alapozó

RdeL Young Beauty Perfection Alapozó
2017. július 9.

Szerintem az árához képest nagyon jó alapozó. A fedése elég jó, a csúnya lila karikáimat szépen elhalványítja, a színe is megfelel. Egyedül az a bajom vele, hogy nem jó sok ideig, mert tényleg nem lehet belőle keveset nyomni.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. július 8.

Magas fedésű, jól eldolgozható korrektor. Szem alá tökéletes lenne, egyetlen problémám a színe. Valahogy nekem egyik sem passzol.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. július 8.

Legjobb korrektor, amivel eddig találkoztam. Szem alá használom, szépen elhalványítja a karikáimat. El nem tüntetni, de nem is várom, nekem elég durvák vannak. Színre tökéletes, elég belőle kevés is. Mindenképp újraveszem.

Rdel Young Fluid Concealer

Rdel Young Fluid Concealer
2017. július 8.

Borzalmas. Szem alá használtam, de annyira égeti a bőrömet, hogy könnyezik tőle a szemem. Egyedül a színe miatt kap 2 pontot, minden más borzalom.

RdeL Young BB Korrektor

RdeL Young BB Korrektor
2017. július 8.

A szemem alá használtam, de nekem nem nyerte el a tetszésemet. Nem lehet eldolgozni, maszkos és beleül az apró ráncokba. Nem dobtam ki,de csak azért, hogy legyen tartalékban, ha elfogy a jobb fajta korrektorom.