kattja

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babé Omega Tusfürdő

Babé Omega Tusfürdő
2021. április 3.

Szeretem, kellemes az állaga. Az incije viszont borzadály, ezert biztos nem veszem ujra. + drága is

Babé 10% Urea Tartalmú Testápoló

Babé 10% Urea Tartalmú Testápoló
2021. április 3.

Bőrgyógyász ajánlotta keratisosis pilarisra. Durváb kukacosodik, nem szívódik be,INCIje is csúnya csak amikor vettem még nemtudtam mit kell nézni.:( nem ajánlanám, de kicsit lehet hámlaszt.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2021. március 20.

Nagyon szépen rendbenjött a bőröm mióta csak “clean” szép incijű termékeket használok. Belőle elhasználtam 1 tubust, azóta van új. Kicsit könnyen megéget, okoz pirosodást, de szépen elmulasztja a kis Puklikat

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2021. március 20.

Csodaszer! Hamar lenyugtatja a belső, gyulladt pattanásokat- de mióta használom már nem jelennek meg ilyen pattanások. Miután kinyomok vételtlenül egy pattit szoktam használni😅 és kiválóan megelőzi a gyulladást😊

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. március 20.

Örök kedvenc, többedik tubussal használom már. Tökéletes a vastagsága is számomra, sem nem folyós se nem túl nehéz. Csak ajánlani tudom!

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém
2019. július 25.

Nagyon igényes csomagolas, praktikus, pumpás kiszerelés amit imádok. :) Nekem nagyon fontos hogy ne legyen szét parfümözött a termék, ami ennél nem is jelentett gondot, szinte semmi illata nincs. Az én bőröm miteszeres kombinált, nem érett (ami a valódi célközönsége a krémnek). Egyáltalán nem nehezítette el a bőröm, nem okozott pattanásokat. Jól hidratál, de talán ezen lenne mit javítani. Összességében tökéletesen elégedett vagyok vele, problémás/ érzékeny bőrre is ajánlanám.

Hugo Boss Boss The Scent For Her Testápoló

Hugo Boss Boss The Scent For Her Testápoló
2019. június 4.

Nagyon könnyed krém, folyékony, vizes állaga van. Én alapvetően nem testápolóként használom (szerintem igazán erős hidratálást nem is nyújtana), hanem a vállamon és a nyakamon parfümként amikor nem akarok semmilyen nehéz illatot magamon. :) Nagyon finom, könnyű, púderes illata van.

Lush Prince Borotvakrém

Lush Prince Borotvakrém
2018. július 8.

Nekem nem jött be sajnos. Puhává teszi a bőrt, rendben, de sokkal , macerásabb vele a borotválkozás mint amúgy lenne,és nem is olyan alapos. Nagyon tömíti a borotvát, akárhogy öblíti az embert, eléggé sűrű cucc, nehéz vele bánni. Az illata sem tetszik, nemtudom mihez hasonlítani, kicsit gyógyszeres, ugyanakkor természetes (??).

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2018. július 8.

Nincs vele kifejezetten probléma, de erősen középszerű. Rettentő folyós, kondicionálónak semmiképp nem nevezném, inkább csak egy könnyű balzsam. Nem tapasztaltam hogy hidratálta volna a hajamat, amikor a lushos samponkorongomat használtam vele a hajam megszáradva jó kis ragacsos érzetű lett, borzalmas volt, sajnos. :( Természetes, vegán, szuper kis termék lehetne de nekem nem jött be. Az illata kellemesen citromos és friss.

Isana No Problama! Krémtusfürdő

Isana No Problama! Krémtusfürdő
2018. június 25.

Hihetetlen jó illata van, olcsó, cuki! Teszi amit egy tusfürdőnek tennie kell. 5*!