kattja

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém
2019. július 25.

Nagyon igényes csomagolas, praktikus, pumpás kiszerelés amit imádok. :) Nekem nagyon fontos hogy ne legyen szét parfümözött a termék, ami ennél nem is jelentett gondot, szinte semmi illata nincs. Az én bőröm miteszeres kombinált, nem érett (ami a valódi célközönsége a krémnek). Egyáltalán nem nehezítette el a bőröm, nem okozott pattanásokat. Jól hidratál, de talán ezen lenne mit javítani. Összességében tökéletesen elégedett vagyok vele, problémás/ érzékeny bőrre is ajánlanám.

Hugo Boss Boss The Scent For Her Testápoló

Hugo Boss Boss The Scent For Her Testápoló
2019. június 4.

Nagyon könnyed krém, folyékony, vizes állaga van. Én alapvetően nem testápolóként használom (szerintem igazán erős hidratálást nem is nyújtana), hanem a vállamon és a nyakamon parfümként amikor nem akarok semmilyen nehéz illatot magamon. :) Nagyon finom, könnyű, púderes illata van.

Lush Prince Borotvakrém

Lush Prince Borotvakrém
2018. július 8.

Nekem nem jött be sajnos. Puhává teszi a bőrt, rendben, de sokkal , macerásabb vele a borotválkozás mint amúgy lenne,és nem is olyan alapos. Nagyon tömíti a borotvát, akárhogy öblíti az embert, eléggé sűrű cucc, nehéz vele bánni. Az illata sem tetszik, nemtudom mihez hasonlítani, kicsit gyógyszeres, ugyanakkor természetes (??).

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2018. július 8.

Nincs vele kifejezetten probléma, de erősen középszerű. Rettentő folyós, kondicionálónak semmiképp nem nevezném, inkább csak egy könnyű balzsam. Nem tapasztaltam hogy hidratálta volna a hajamat, amikor a lushos samponkorongomat használtam vele a hajam megszáradva jó kis ragacsos érzetű lett, borzalmas volt, sajnos. :( Természetes, vegán, szuper kis termék lehetne de nekem nem jött be. Az illata kellemesen citromos és friss.

Isana No Problama! Krémtusfürdő

Isana No Problama! Krémtusfürdő
2018. június 25.

Hihetetlen jó illata van, olcsó, cuki! Teszi amit egy tusfürdőnek tennie kell. 5*!

Giorgio Armani Code Luna EDT

Giorgio Armani Code Luna EDT
2018. április 22.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, bár kifújatlanul, az üveget szaglászva nem tetszett. Bőrön viszont csodás! Édes (kicsit nekem olyan ánizsos) illat, nem mellesleg nagyon tartós.

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette
2018. április 22.

Ez a paletta Szerelem. Megtaláltam a tökéletes palettát. :D Gyönyörű, kihasználható (számomra 1-től 1-ig), és pigmentált színek, több csillogó, és matt. A csillogóak sem azok a durva csillámos színek, hanem gyönyörű fényesek. Tartós, nap végére is fennt marad, megéri az árát.

Essence Coverstick

Essence Coverstick
2018. január 26.

Még nagyon régen használtam. Olyan “homokos” az állaga, borzasztó sajnos. Szárít, mindenhova beül ahova csak lehet. Viszonylag erős fedése van, de nem szép a végeredmény.

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2018. január 15.

Borzalmas egy sampon , erősen zsírosodó hajra esetleg beválthat, de az én normál, korpásodásra hajlamos hajam borzasztó lett a használata után. Extrán szárít és ragacsos érzetű + “szöszös” lett használata után a hajam. Őszintén nem volt kedvem ezek után túl sokáig kísérletezni vele.

Fabulaszappan Csokis Ajakápoló

Fabulaszappan Csokis Ajakápoló
2017. december 28.

Vegyesek az érzelmeim.. Natúrkozmetikum, ami szuper, de nem azt kaptam tőle amit vártam. Az illata elég kis büdi, de természetes illat, szóval elnézem neki. Sajnos nem hidratálja az ajkakat túl jól, a cserepes szájjal semmit sem kezd, megkockáztatom hogy kicsit ront is a helyzeten! Éjszakára szoktam mindig bekenni vele a szám, jobb mint a semmi, de ha elfogy a Neutrogena ajakápolóját veszem újra! :(