Katulin

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2020. december 11.

Több hónapig használgattam, tesztelgettem, eleinte jónak is tűnt, aztán egyre többször vettem észre azt, hogy egy-egy pórus begyulladt jobban és megsokszorozódtak a kinyomhatatlan kis piros göbök is. Kb. 1 hónapja elegem lett ezekből a "hiperszuper" termékekből, azóta letettem az összes ilyen vackot és mindösszesen illatanyag- és alkoholmentes hidratálót használok reggel és este a megtisztított arcbőrömön. Azóta nincs szükségem alapozóra, a bőröm nem hámlik, egészségesebb a kinézete és a tapintása is, ha valami kis pötty kijön, arra korrektort teszek. Hormonális pattik így is jönnek természetesen, de azokkal ezek a készítmények amúgy sem tudnak mit kezdeni. Évek óta nem értem el semmilyen termékkel ilyen eredményt, kezdem azt hinni, hogy a 100 lépéses rutinok ahelyett, hogy javítanának az emberek bőrképén, sokszor csak "olaj a tűzre" módon működnek... Akinek van rá energiája, próbálja meg, hogy pár hétre elhagy minden ilyen "csodaszert" a rutinjából, hátha nála is működik. :)

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2019. január 15.

Nem rossz termék, viszont annak ellenére, hogy száraz bőrre való, kifejezetten szárítja az amúgy is száraz bőröm. Korpás szeborrheás bőrre nem felel meg mindennapi alapozóként emiatt, hiszen hiába ad szép bőrképet, ha rendszeresen használva rontja a bőr állapotát. Bőrhibákat egyébként nem fedi el teljesen, így szükséges mellé egy korrektor is. 6-8 órát kibír, utána kezd fényesedni, orr és száj körül megfakulni.

Artdeco Designer Hegyező Magic Liner

Artdeco Designer Hegyező Magic Liner
2019. január 15.

Jól hegyez nagyon, nem töri ki a ceruzákat. Szemöldök, száj és szemceruzával is jól működik, a végeredmény hegyes, jól használható, pontos ceruza.

Beautyblender

Beautyblender
2019. január 14.

Nagyon ki szerettem volna próbálni, így nyaraláskor megvásároltam, de sajnos nem lettünk túl jóban. Igazából semmi extra, a Real Techniques szivacsával sokkal szebben lehet dolgozni. Szerintem nem éri meg az árát, mert nem tud többet más jól ismert márkák szivacsainál. Ha már blender, akkor Real Techniques, esetleg KAP.

La Rive In Woman

La Rive In Woman
2019. január 14.

Hűha, érdekes, hogy mennyien hasonlítják a Sí illathoz, pedig én semmi hasonlóságot nem vélek felfedezni. :O Mindkét illatban van a kezdetekben valami fanyarkás, de míg a Sí esetén ez kellemes az orrom számára, a La Rive verzióban a fanyarság mögött bujkál egy nagyon kellemetlen szag, konkrétan a "gyerekhányás" szaga :S Örülök, hogy másokon jól működik, hisz nagyon népszerű az eredeti illat, de nekem sajnos nagyon nem jön be.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. április 27.

Szerintem ez egy kozepesen jo termek, az ot korulvevo hyoeot kicsit tulzasnak tartom. Lehetne belole egy hidegebb arnyalat is, mert a jelenlegiek eleg narancsos beutesuek. Tartos es jo allaga van, de picit nehez epiteni s szint.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. április 27.

Hasznalata igezove varazsolja a tekintetet, tobb retegben is szep, csomomentes pillakat varazsol. Nagy negativuma azonban, hogy kenodik, erdemes rajt atmenni egy vizallo festekkel is, hogy ezt elkeruljuk.

Bobbi Brown Hosszantartó Zselés Szemhéjtus

Bobbi Brown Hosszantartó Zselés Szemhéjtus
2018. április 23.

Inkabb szarazabb texturaju, de ettol fuggetlenul konnyen kezelheto. Szep vonalat lehet vele huzni es tartos is, ha megfeleloen elo van keszitve a szemhej, de arra figyelni kell, hogy rejtett szemhej eseten ez is hajlamos felkenodni, ha tul vastag vonalat huzunk. Osszessegeben elegedett vagyok vele, de azert igazan lehetne picit olcsobb.

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2018. április 14.

Imádom ezeket a pirosítókat, nagyon üdévé varázsolja az orcákat minden árnyalat, amit megvásároltam. Annyira a szívemhez nőtt, hogy az esküvőnkre is ezt használtam.

Lovely Golden Glow Púder New Edition

Lovely Golden Glow Púder New Edition
2018. április 14.

A hideg tónusú bronzosítót kaptam le a polcról, impulzusvásárlás volt, a szín miatt. Még csak néhányszor használtam, de elégedett vagyok. Nekem nem foltos és jól tart egész nap, örülök, hogy a márka gondol azokra is, akik nem napbarnított kinézetre vágynak, hanem csak egy kellemes kis árnyékolásra.