katus92

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)
2016. január 4.

A tökéletes sminklemosó! Egy öblítéssel, dörzsölés nélkül leszedi a szempillaspirált is, nem irritál, nem szárít, nem okoz pattanásokat. Már a 2. tubus végén járok, nem kérdés, hogy újra is veszem. Van, hogy utazáshoz csak ezt viszem sampon és tusfürdő gyanánt, úgy is megállja a helyét (balzsam utána még azért elkél).

Nem utolsó sorban a kutyát fürdetni is kiváló, nem vakaródzik utána kiskutyám, szép fényes tőle a (rövid) szőre.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2016. január 4.

A legvilágosabb árnyalat tökéletes a téli színemhez, kár, hogy alig fed, 2 réteggel is. :( Sajnos a tartóssága sem valami jó, este szinte alig van alapozó a vattakorongon, a mattító hatásáról pedig ne is beszéljünk...

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2015. május 22.

Imádom a színeit, van belőle több is. 2-3 rétegben fed szépen. Sajnos nekem nagyon hamar pattog, nehezen is szárad. Ettől függetlenül nagyon szeretem, ezért az árért szuper, fedőlakkal kibír egy hetet.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. május 15.

Én is csak mintákat rendeltem, de pár használat után is meggyőzött. Nagyon könnyű viselni, egyszerűen elosztható és mattít! Tökéletesen meg vagyok elégedve a fedésével is, nincs is másra szükségem már melegebb időben. A fényvédő hatásáról így pár alkalom után nem tudok nyilatkozni. Viszont, mostanában a zsíros bőröm elég száraz lett az axneroxid-BHA kombótól, így ez alá még hidratálnom kell.

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)
2015. május 13.

Azt hittem egyedül vagyok a problémával, hogy morzsolódik, de látom, hogy nem. Próbáltam már többféle módon is felvinni, elő-hidrátalni stb, de egyszerűen mindig kis fehér darabkák keletkeznek használata során. Sminkelni ezért nem nagyon lehet fölé. Kár, mert egyébként nagyon jó, szép INCI, nem zsírosítja a bőrömet, nem okoz pattanást se.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2015. május 11.

Végre sikerült beszereznem, szuper ecset. Sokkal jobb mint az elődje, vékonyabb, puhább. Nagyon szépen és egyszerűen lehet vele tusvonalat húzni. Egyedül a mosása nehéz

Paula's Choice Sun 365 Self-Tanning Foam

Paula's Choice Sun 365 Self-Tanning Foam
2015. május 3.

3 napja hozta a futár, de már most imádom! Eddig csak testápolós önbarnítókat próbáltam, azokkal nem voltam elégedett. Azért esett erre a választásom, mert arcra is lehet használni. Egyelőre még csak a karjaimon, vállaimon, mellason és az arcomon használtam (zuhany, radírozás és testápoló után), bámulatos az eredmény! Extra fehér bőrű vagyok, gyerekkoromban voltam utoljára ilyen barna :D Nagyon szép színt adott, nem sárgás, inkább rezesnek mondanám. Kesztyűvel még nem rendelkezem hozzá, de egyik youtube-os beautyguru (Jaclyn Hill) videójában láttam, hogy ő kabuki ecsettel viszi fel, így neki is estem a felvitelnek egy ebayes ecsetemmel. Nem gondoltam volna, hogy elsőre ilyen szépen el tudom oszlatni, teljesen egyenletes lett a végeredmény. Másnap felvittem még egy réteget, de az első után is jelentős változást értem el. Szaga sincsen a használat után. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni egyelőre. Ha jön a jobb idő és szereztem hozzá kesztyűt, egész testre fogom használni.

Alverde Önbarnító Arckrém

Alverde Önbarnító Arckrém
2015. május 3.

Update: Sikerült megutálnom az illatát, másnap az irodában áradt belőlem az a tipikus önbarnító szag is. Arról nem is beszélve, hogy egyre sárgásabban mutatott a fejemen, kukába került. Egyetlen pozitívum, hogy nagyon szépen kopott, nem foltosan.

Nekem bevált ez a krém. Felkenés után egyáltalán nem éreztem zsírosnak és nehéznek, gyorsan beszívódott és az illata sem az tipikus barnító illat, nagyon kellemes. Nagyon fehér bőröm van, de nem lett sárgás színem és nem is hagyott foltokat, egyenletes színem lett, illetve pattanásokat sem okozott.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. május 2.

Minimum 2-3 vattakorong kell, hogy leszedje a teljes sminkemet, szemkörnyéknek többször neki kell futnom vele. Használata után én még ragacsosnak, koszosnak érzem a bőrömet, úgyhogy még átmosom egy tejes állagú lemosóval is. Ettől függetlenül én szeretem, nem irritál, nem csíp a szemem, nem okoz pattanásokat.

Balea Young Soft & Clear Olajmentes Arclemosó Gél

Balea Young Soft & Clear Olajmentes Arclemosó Gél
2015. április 28.

Update: Még akkor kezdtem el használni, amikor kevesebbet tudtam a bőrápolásról, azóta visszaolvastam a blogon található összes cikket a témában. Kb fél évig használtam, de úgy döntöttem lecserélem, mivel túlzottan kiszárítja bőrömet arcápolás előtt. Helyette kímélő, tejes állagúra váltottam, sokkal jobban bevált (kombinált bőröm ellenére). Amit eleinte friss érzésnek tituláltam, valószínűleg a mentoltól lehetett, ami irritáló anyag.

Nagyon jól tisztít, friss érzést hagy maga után és tetszik a géles állaga is. Kicsit húzódik a bőröm használat után, de úgyis hidrátalok utána. :) Pattanásokra is bevált.