Katuss_55

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2021. április 23.

A legjobb sminkeltávolító, amint valaha használtam! Eddig kétfázisú, olajos lemosót használtam, illetve egyéb micellás vizeket, de mindet lekörözni!
Miután lemostam - mivel kötelező lemosni -, a törölközőn nem hagyott nyomot, amin teljesen meglepődtem, mert szinte az összes előző kipróbált darab után még jött le később a szememről festékanyag.
Biztos, hogy újravevős!

Mádara Acne Pattanáskezelő Roll On

Mádara Acne Pattanáskezelő Roll On
2021. március 23.

A DM-ben találtam meg ezt a készítményt. Hallottam már a márkáról, de meglepett, hogy drogériában kapható egy terméke. Nekem a bőröm érzékeny, így erős BHA-val nem tudom az egészet lekenni, viszont ez a roll-on készítményt tudom célzottan a problémás területre, pattanásokra kenni, így ahol kell kifejti a hatását, viszont máshol nem szárítja ki a bőrömet. A pattanásokat gyorsan leszárítja.

Vagheggi Emozioni Plus Ampulla Érzékeny Bőrre

Vagheggi Emozioni Plus Ampulla Érzékeny Bőrre
2021. március 23.

Nagyon kellemes ampulla. Kozmetikai kezelés során kaptam, majd rendeltem otthonra is. Nagyon szépen lehúzza a gyulladt, pattanásos területet. Nyugtatja a bőrt. Picit ragacsos az állaga, én otthoni használatra nem teszem fel egyszerre az egészet, 2-3 alkalomra használok el egy ampullát, nekem ennyi elég a bőrömre.

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre
2021. február 19.

Szuper olaj, a steampod előtt használom, nem szabad túl sokat rakni, mert el tudja nehezíteni a hajat, csak a végekre kell pár csepp.

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2021. február 19.

Nekem nagyon hasznos termék! Gyönyörű puha hajat csinál és kevésbé roncsol!!
Nekem nem a legújabb verzió van meg, így sajnos nem olyan könnyű elpakolni, de ha belföldön utazik az ember, vagy külföldön, de autóval, akkor must have. :)

Kemon Liding Energy Hajhullás Elleni Szérum

Kemon Liding Energy Hajhullás Elleni Szérum
2021. február 19.

A fodrászom ajánlotta a samponnal és a balzsammal együtt. Műtét után kezdett el a hajam erősen hullani, a szervezetemben lévő gyulladás miatt.
Nagyon kevés kell belőle, csak pár fújás a fejbőr bizonyos részeire, majd bemasszírozni.
Nekem látványosan segített, a kezelt felületen kezdtek kinőni a babahajak, a fodrászom is megdicsérte, hogy mennyi új hajam nőtt!

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller
2021. február 19.

A DM-ben vettem a napokban, az Alverde márkának van most ilyen rollere, ami 4-5 ezer forint körül kapható.
Nem gondolom, hogy ettől lesz kevesebb ráncom, viszont nagyon jóleső érzés, ha jéghideg vízzel lemosom, és utána a lehűlt kvarc nagyon kellemes frissítő hatást nyújt a bőrömnek. A nagy részét az arcomra, a picit pedig a szem alatti karikákra használom, reggel és este is.

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder
2021. február 19.

T-vonalban kifényesedő bőröm van. Pár hónapja használom ezt a púdert és nekem bevált akkor, ha olyan krémet/alapozót használok rá, ami mattító hatású, így a kettő együtt szépen kordában tartja a bőrömet és nem lesz zsíros hatású. Ha viszont csak önmagában használtam, akkor hajlamos volt kifényesedni, de nem olyan durván, mint más púderek esetében.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2021. február 19.

Jó kis termék! Tisztítás után használom, hidratálók előtt. PH kiegyensúlyozásra tökéletes, a toniknak egy alternatívája tud lenni. LRP tonikom is van, felváltva szoktam használni, illetve, ha úgy érzem, hogy napközben elnehezült a sminkem, pár fújás és rögtön üdébb lesz az arcom.
Nagyon szeretem még hidratáló vagy szérum előtt befújni vele az arcom, és még mielőtt megszáradna, a nedves bőrön oszlatom el a krémet/szérumot.

Dermax Illatmentes Tusfürdő

Dermax Illatmentes Tusfürdő
2021. február 19.

Nagyon kedvelem ezt a tusfürdőt. Hónapok óta használom, és nem okozott csalódást. Az érzékeny bőrömet nyugtatja, nem okoz irritációt.