kazlas

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra
2013. december 31.

kaptam egy ilyet és baromi jo. az illat es hatas is :) az arara viszont nem lennék kivancsi.... :D

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray
2012. december 1.

Nekem a samponnal együtt használva nagyon tetszik. Egy alkalommal használtam még csak, nem otthon voltam és szerintem nagyon jó :)

Schauma Krém & Olaj Intenzív Krémsampon (régi)

Schauma Krém & Olaj Intenzív Krémsampon (régi)
2012. december 1.

Nekem ez még a Szupergyümölcsnél is jobban tetszik :D Még jobb lett tőle a hajam. Már az is csodás volt, amit a Szupergyümölcs művelt a szuperszáraz és szupertöredezett hajammal (4 év szőkítés után vagyok), szóval következőleg ilyet veszek úgy hiszem :D

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray

Nekem se vált be, az illata miatt kap 1 csillagot. :D

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. november 8.

Úgy látom, másnak is csillog-villog tőle az egész arca,mint valami diszkógömb :D Én is szereztem egyet, ha már mindenhol reklámozzák, meg jóformán istenítik ezt a krémet... Hatalmas csalódás volt szerintem. A bőröm utána ramatyabb állapotban lesz, mint előtte, alapból is zsíros(ritkán pattanásos is)... Ha nem kennék fölé 8réteg púdert, akkor visszatükröződne a város az arcomon... :( A fedés és az illata miatt kap egy 3-ast...

Alverde Natural Light Make-Up

Alverde Natural Light Make-Up
2012. november 8.

Igazából szerintem alig fed valamit vagy ha többet kenek rá, akkor mintha meg maszkot húztam volna, köztes állapotot, ami pont jól fedne, még sose értem el vele :D A "szaga" nekem nem jön be. :D A szín pedig pont passzolna a fejem színéhez :/

Balea Testápoló Kókusz és Tiara Virág Illattal

Balea Testápoló Kókusz és Tiara Virág Illattal
2012. november 8.

Lehet, az én bőrömmel vannak gondok, de miután bekenem, szinte szárad is vissza a bőröm... :/ Pedig isteni illata van, szeretem a kókusz illatú kencéket. :D Kaptam, szóval magamtól most már biztosan nem vennék. Tavasszal vagy nyáron lehet pont jó lenne, de télre nem használnám. Szóval fantasztikus illat, gyorsan beszívódik, de inkább melegebb időkre való szerintem, de ettől függetlenül 5-öst adok neki :D

Balea Kézkrém Olívaolajjal (régi)

Balea Kézkrém Olívaolajjal (régi)
2012. november 8.

Anyukám nagy kedvence :) Mindig tart a kocsijában egy ilyet, mindkettőnknek nagyon könnyen kiszárad a bőre, szóval jól jön, hamar fogy. :D Hamar szívódik fel, utána kellemes érzés szerintem, az illata se túl tömény. 4-es :)