kbeata87

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Essence Nail Candies Körömlakk

Essence Nail Candies Körömlakk
2014. március 18.

Nem tudom, hogy hova tűnt az előző értékelés... Szóval ez egy haszontalan darab. Egy rétegben nem fed, kettőben már csak-csak, három rétegben meg ronda (04). Ragadós, nyúlós, mintha egy ezer éves lakk lenne. Az illata műanyag, engem pl zavar. Buborékosodik is. Nem ajánlom

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2014. március 17.

Mega shine nem kapható nálunk, amikor nem tudtam azt beszerezni, btgn-t vettem, de most rátaláltam erre. Jó, nagyon jó! Gyors száradás, tartós, szuper fényes! Az árát megéri! Csak ajánlani tudom

Pussy Deluxe Showcat Tusfürdő

Pussy Deluxe Showcat Tusfürdő

Nem tetszik az illata.

Aden Folyékony Ajak Tinta

Aden Folyékony Ajak Tinta
2013. december 18.

Málna és cseresznye színben van, nem nehéz a felvitele, az aplikátor nagyon jó, először egy rétegben vittem fel, egyenletes színe van és valamivel teltebbnek mutatja az ajkakat. A szájfényhez hasonló csillogás eltűnik száradás után, mattra szárad kb. Második rétegnél egy kicsit már ragad, de egy rétegben klassz.

Aden Körömlakk

Aden Körömlakk
2013. december 18.

004-es halvány rózsaszín árnyalat tulajdonosa vagyok. 3 réteg kell, hogy fedjen valahogy, de még akkor is nagyon csíkos, nagyon lassan szárad. A színe az üvegben a színskálához képest egész más, felkenve meg csalódás, nagyon közönséges. Szeretném, de nem tudom.

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine
2013. november 23.

1. Felszedi a csontszáraz (még az egy napos!!!) lakkot is. 2. Csíkosan szárad, nem szép felületet ad vagy hogy mondjam. 3. Az ecset hullik. Az ecset kemény. Az ecset a hibás nyilván.
Ha keveset viszek fel csúnya csíkos lesz és nagyon felszedi a lakkot, ha sokat, akkor nagyon folyik és baromi lassan szárad, buborékos...
Tartósnak nem tartós, második nap csúnyán kopik normál használat mellett.
Rossz.

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk
2013. november 20.

Hip Hop, New Romantic árnyalatok vannak meg nekem. Hip Hop egy szép piros, a másik meg egy halvány rózsaszín.
Az ecset nagyon jól használható, tetszik, hogy ilyen lekerekített a vége, más kicsit, mint a korábbi Rimmel lakkoké, ez jobban bejön. Az állag is rendben van. Fedés: a piros 3 rétegben fedett igazán, de én 3 vékony réteget vittem fel a körmeimre, két rétegben is fed, ha kicsit több lakkot viszek fel, de úgy valahogy nem volt jó, lassabban száradt, mint a 3 vékony réteg egymás után. Alaplakkot használok alá, fölé meg fedőlakkot, de anélkül is szép fényes a finis. Tartósnak tartós, önmagában fedőlakk nélkül 5 napot bírt, akkor is egy körmömön pattant le a széle, a többi akkor is hibátlan volt. A fényéből valamit vesztett, de nem számottevő. Fedőlakkal (SH Mega Shine) 7 napig volt fenn, akkor mostam le, mert meguntam a színt.
Update:
Megvettem több színben is, csalódást okoztak nekem ezek a lakkok. Hát, azt kell mondanom, hogy ár-érték arányban rossz. A HipHop színét imádom, de 1-2 hónap után használhatatlanná vált, pedig a tárolással nincs gondom, fény nem éri és hűvös helyen vannak. Későbbi használat alkalmával a fénye sem volt már olyan szép. Legutóbbi darabot 199 Ft-os akcióban vettem meg, ennyit ér kb, ez volt az utolsó, h ilyen lakkot vettem :-)
Update: a 200 forintért beszerzett árnyalat nagyon klassz (a színe)! Nyilván utolsó darabok, vagy nem tudom, de ezek közül a legjobb, amit eddig próbáltam. Egy rétegben is szépen fed, gyorsan szárad, a második réteg is. Ennek a színnek a tartósságáról nem tudok véleményt alkotni, mivel 2 nap után lemostam, addig nem is kopott, de leszedni egyszerűen képtelenség...alaplakkal is elszínezi a körmöt, de úgy, h zöldes árnyalatú marad a köröm, amit csak nehezen lehet eltávolítani :-( Összességében 4, azért azt sajnálom, h itt is ekkora különbségek vannak árnyalat és árnyalat között...minőségben.

Gigi Bioplasma CC Krém

Gigi Bioplasma CC Krém
2013. november 18.

Az ára miatt 4, egyébként amit ígér, azt tartja, szép bőrt eredményez!

HairClinic Hajszépség Kapszula

HairClinic Hajszépség Kapszula
2013. október 27.

Stresszes időszakban egy 20 Ft-os nagyságú helyen kihullott a hajam, szerencsére nem látszott, mert a többi haj eltakarta, de a kezemmel megéreztem és nagyon elkeseredtem. Bevetettem mindent, kezdtem a Revaliddal. Semmi. Utána jött ez. Azóta is szedem, a hajam nagyon gyorsan nő, azon a helyen, ahol kihullott, már észre sem lehet venni, h valaha ott hiányzott haj, egészségesebb és szebb is, nagyon-nagyon elégedett vagyok!

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2013. október 27.

Hasonlóak a tapasztalataim ezzel is, mint a Beauty Complex-szel, csak ez hányigert okozott. Az elejétől a végéig. Ezzel végigcsináltam a több hónapos kúrát, hasztalan, semmi változás, pénzkidobás az egész.