kbina

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrprobléma: -

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2013. január 4.

Nagyon szeretem! Árban verhetetlen, bár jobban örülnék, ha spray megoldású lenne. Az illata borzalmas, én nem szeretem ezt a nagymama-spray illatot, ráadásul elég erős. Ennek ellenére tényleg szeretem, maximum 2 nappal ki lehet toldani a hajmosást.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2013. január 4.

Nekem a literes kiszerelés van meg, és nagyon szeretem! Szépen rendben tartja a hajamat, a fejbőröm is imádja. Az illata különösen nagy kedvencem, tejes, karamelles, vaníliás - leírhatatlan, de nagyon-nagyon finom!

Oriflame Rock Angel EDT

Oriflame Rock Angel EDT
2013. január 4.

Nagyon-nagyon szerettem ezt a parfümöt, pár napja fogyott el. Imádom az illatát, édes, mégis kicsit savanyú, nagyon eltalálták! Az ára a mennyiségéhez képest nem túl kedvező, de tényleg nagyon finom illat, és szuper tartós!!!

Aden Korrektor Stift

Aden Korrektor Stift
2013. január 4.

A teljesítménye szerintem kicsit kevés. Ami elsőre szembetűnő, és nagyon nem vagyok ezzel kibékülve, hogy annyira lágy, már-már olvadtnak nevezhető, próbáltam lehűteni picit, de nem segített rajta. A fedése se túl jó, pattanásokra abszolút használhatatlan, szem alatti karikákra még úgy, ahogy jó.

FLP Sonya Szemhéjpúder

FLP Sonya Szemhéjpúder
2013. január 4.

Nagyon szeretem a Sonya szemhéjpúdereit, mind-mind - kivétel nélkül - extra pigmentált, és nagyon tartósak, szemhéjalappal pedig egyenesen verhetetlenek! Rengeteg színben kaphatóak, szóval szerintem mindenki készletében ott kell lapulnia legalább 1 ilyen szemhéjpúdernek!

Sonya Cosmetics Concealer Wheel - Korrektorpaletta

Sonya Cosmetics Concealer Wheel - Korrektorpaletta
2013. január 4.

Hú, ez volt a második korrektorom, amit kipróbáltam (azóta már jó párat "elfogyasztottam"), és elég vegyes érzésem vannak vele kapcsolatban. Mindenképpen piros pont neki a mennyiségért, ugyanis a fakkok rengeteg kencét tartalmaznak, nekem 7-8 hónapig simán kitartott, minden napos használat mellett. A színes korrektorokat nem nagyon használtam, inkább csak a bőrszínt, alapozó fölé. Sajnos nem túl tartós, 1-2 óránként újra kell kenni, különben elég csúnyán mutat - szóval a tartósságával nem vagyok megelégedve, és egy 8.000 Ft-os terméktől azért elvárnám, hogy legalább 5-6 órán át mozdulatlan maradjon.
Egyébként szerettem, de tényleg rengeteg pro és kontra érvet tudnék felsorolni.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2013. január 4.

Én személy szerint szeretem az édes illatokat, télen-nyáron ezeket fújom magamra, ez pedig az eddigi legnagyobb kedvencem! Az illata tényleg vattacukros, általában a ruhámat, csuklómat fújom be, és újabban a hajamat is, így sokkal tartósabb az illat. Egész nap érzem magamon, nagyon szeretem! Ráadásul az ára is kedvező,szóval tényleg nagyon jó.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2013. január 4.

Én a fekete tubusost vettem meg, a dúsítót. Maximálisan meg voltam vele elégedve, nagyon szép dús, extra hosszú, fekete pillákat nyújtott, és szépen szétválasztotta őket, lemosni is könnyű volt. Viszont! Néhány hete, mivel már kifogyóban volt, újravásároltam, de ez a darab már nem teljesít olyan jól. Abszolút nem dúsít, kicsit talán hosszítja a pilláimat, de ez azért kevés. Nem tudom, mi lehet a baj, ennek ellenére mégis 4 csillagot kap.

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2013. január 4.

Az eddigi legjobb tusom! Szinte az összes létező szemhéjtust kipróbáltam, de egyik sem volt ennyire jó, mint ez! Én 'London baby' árnyalatban vettem meg, már kb. három-négy hónapja, és minden nap használom, fantasztikus! A szín kiteljesedésének érdekében építgetni kell egy kicsit, de a könnyű állaga miatt ez gyerekjáték. Nagyon-nagyon tartós, másfél (!) napot simán kibír mozdulás és morzsolódás nélkül, a vízvonalon is szépen elvan. Lemosni sem egy nagy ördöngösség, szóval tényleg tökéletes! Ráadásul ár-érték arányban verhetetlen! Bárkinek szívesen ajánlom!