Kbn90

Regisztráció dátuma: 2020. december 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. december 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. december 29.

Amikor megvettem, felkentem két egymástkövető éjjel. A meglévő pattanásokaz lehúzta, halványította, de széjjel szárította az egyébként akkor még szinte tocsogó, zsíros bőrömet. Durva cucc. Pattanásos, kombinált, mindenbajos bőrömre Skinksmart videók alapján beletettem a reggeli rutinba. Felkelek, bekenem az egész fejem, megmosom a fogam, majd lemosom, ezután meg jöhetnek a szérumok, fényvédő. Tökéltetes így, szuperül szintentart, minimális a pattanásom száma. Ajánlom, de okosan :) helyi alkalmazásban is szuper!

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Magnólia-Fehér Tea Hab- és Tusfürdő
2020. december 29.

Ő a fav az összes közül! Krémes, finom, tartós! Ha arra járok és fogyóban van az éppen használatos, őt választom mindig!

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő
2020. december 29.

Nagyon szeretem az Yves tusikat, ahogyan őt is :) Nekem ő tavasz-nyár.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2020. december 29.

Nem hagy zsírosságot maga után, hidratál, imádom a kézápolóik illatait. Mindig nálam van, alapdarab :)

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2020. december 29.

Az illat szuper, de sajnos nem segített. Azért el lesz használva :)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2020. december 29.

Színben nem az igazi, de nekem bejön. Nem váltom le a kedvencemet, de B opciónak mindig jó :)

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser
2020. december 29.

Nem rossz, de nekem szárít. Ami amúgy ugyan jólesik, de tudjuk, hogy nem ez a lényeg és a megfelelő a zsíros bőr esetében. Le volt árazva az oldalon, ahol rendeltem az utazós méret, elhasználom, de nem újravevős.

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50
2020. december 29.

Szereti a bőröm, mivel alapból zsíros, viszont sajnos fényesít. Ez az egy minuszpont, amúgy nagyon könnyed, a formula tényleg szuper, ha nem találok mattabbra száradó fluidot, ő lesz a társam mindigre.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2020. december 29.

Többféle hámlasztót használok, de kétségkívül ez a legjobb. Heti 2-3 alkalommal használom (váltogatom mással), megelőzésben, miteszer eltűntetésben nagyonszuper. Újra fogom venni :)

The Ordinary EUK 134 0.1%

The Ordinary EUK 134 0.1%
2020. december 29.

Nekem ő a BIG FAV! Imádom.
Problémás a bőröm, az ajánlottak szerint csak vizes alapú szérumokkal használható, illetve utána hidratáló, így én kb heti 2x kenem magam, bár gondolkodom a 3 alkalmas átszokásra, mert tényleg elképesztő! Sima, homogén, puha, élettelteli bőrrel ébredek. Alapdarab nálam foreva!