kdóra

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2014. június 16.

Eddig ez a legjobb balzsam, amit használtam. A hajam gyönyörű élettel teli lesz, selymes és puha, nem nehezül el...mindent amit csak szeretnék azt az a balzsam megcsinálja. Akkor is tökéletesen ápolta a hajam mikor barnából szőke majd megint barna lettem. végre egy balzsam, ami úgy tűnik betartja, amit írnak róla.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. június 16.

Imádom!! Eddig ez a legjobb micellás víz, amit próbáltam. Nem sminkelem magam agyonra és így elég két vattakorong arra, hogy letöröljem a szemem és az arcom úgy, hogy ne maradjon egy pici smink se az arcomon. Pedig eddig törlőkendőt használtam, azon meg már nem volt elég hely, ahova még kenhettem volna a vakolatot. Persze utána még érdemes valami arctisztítóval is megmosni az arcunkat, de én nagyon megszerettem. A nagy kiszerelés is előny.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajbalzsam

Dove Repair Therapy  Intense Repair Hajbalzsam
2014. június 16.

Nagy reményekkel vettem meg. Sok bloggernél láttam, hogy szeretik. Egyszerűen nem teljesített jól. Már az állaga sem tetszik annyira, nem olyan sűrű mint vártam és a hajamnak szárítás után olyan száraz tapintása lesz, elgyengült...nem is tudom rendesen megfogalmazni...egyszerűen azt vártam, hogy szép egészséges és ápolt lesz. :(

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2014. június 16.

Nem egy csodaszer, de az illata az nekem a tipikus nyár illata!!! Imádom, és valamilyen szinten hidratál is. :)

Nivea Zuhanyzás Közbeni Krémes Testápoló Tej

Nivea Zuhanyzás Közbeni Krémes Testápoló Tej
2014. június 16.

Azt hittem, hogy mivel ez a száraz bőrre van és a sima testápoló belőle isteni(!!!!), majd ez is ugyan olyan tökéletes lesz. Az illata nem olyan intenzív, mint a simának, de igen kellemes, a hatása már kevésbé jó...nekem enyhén viszkető érzésem is lesz tőle...:/ Sajnos nem vált be és maradok a sima zuhanyzás közbeni niveánál, az viszont megéri. :)

Nivea Sun Napozás Utáni Zuhanyzás Közbeni Frissítő Testápoló

Nivea Sun Napozás Utáni Zuhanyzás Közbeni Frissítő Testápoló
2014. június 16.

Szerelmes lettem a tusolás közbeni testápolókba és ennek fényében meg kellett vennem ezt is.
A többihez képest ez igen rosszul sikerült...Az illata borzalmas szerintem, ha nagyon akarjuk bele lehet képzelni az uborkát. Én nem égtem még le ezen a nyáron(nem is nagyon tudok), de a barnaságom nem lett tőle intenzívebb. A hatása meg...egy órácskáig maximum úgy érzi az ember, hogy ápolva van, de utána a bőrömön ugyan úgy ott voltak a száradtság nyomai...Szerintem, simán egy gyors testápolásra jó, de közvetlen napozás után, mikor szükségünk lenne extra hidratálásra csúfosan elbukik...

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. június 16.

Egyszerűen imádom!! Rögtön egy kis fodrászkodás után kezdtem el használni és a hajam azóta se töredezik. Nagyon jól ápolja és selymessé teszi. Már két üvegcsével használtam el belőle (kár h ilyen kevés van benne) most jön majd a 3. :) Vetekszik a l'oreállal elég erősen.

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2013. július 2.

Isteni és elég hosszú ideig tart az illata és az intenzív kávé illata miatt még frissít is.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2013. július 2.

A sminkemmel jól elbánt, de elég sokszor kellett átmennem rajta újabb ás újabb pamacsokkal. A végén pedig elég olajos maradt tőle az arcom, ami miatt még egyszer át kellett mennem rajta valami szárazzal.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Normál Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Normál Bőrre
2013. július 2.

Én nagyon szeretem és teljesen meg vagyok vele elégedve. Jól hidratál és törölközés után érzem, hogy puha és sima a bőröm. Használata is egyszerű.