KeAdri

Regisztráció dátuma: 2019. február 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Aden Szájkontúr Ceruza

Aden Szájkontúr Ceruza
2019. március 1.

Imadom. Tartos es kellemes szinek, konnyu vele rajzolni. Sokszor a teljes szamat besatirozom vele es csak egY minimalis ajakapolot teszek ra. Egesz nap tokeletesen tart!

Dessange Anti-Breakage Defense Hajbalzsam

Dessange Anti-Breakage Defense Hajbalzsam
2019. március 1.

A márka összes samponját és balzsamját kipróbaltam mar es mindegyik csodaszer! A toredezett, szokitett hajat szuperul rendbe hozza, keves kell belole es isteni az illata. Probaltam mar ennel dragabb es olcsobb hajapolokat is, egyik sem volt ennyire hatasos, biztosan kitartok mellette, mar a csaladban is vasaroltam belole mindenkinek :)

MakeUp Revolution Pro Fix Amazing Makeup Fixing Spray

MakeUp Revolution Pro Fix Amazing Makeup Fixing Spray
2019. március 1.

Januári Dubai utazáshoz vásároltam, gondoltam, hogy a 25 fok különbséget a sminkemen sem árt megtámogatni :) Lehet azért, mert kifényesedő a bőröm, de nekem nem hogy növelte volna a sminkem tartósságát, hanem szinte rontott rajta. 3 nap utan teljesen fel is adtam a használatát es jobban éreztem ugy magam. Egyébként az illata kellemes es konnyen használhato, de nekem nem valt be sajnos.

Dermawell Bőrszépítő Tabletta Nőknek

Dermawell Bőrszépítő Tabletta Nőknek
2019. március 1.

Lassan tíz éve kísérletezek rendszeresen az arckrémekkel, szinte mindent kiprobaltam mar az osszes arkategoriabol, de egyik sem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. Mindig is ugy gondoltam, hogy a bőrapolas belülről a legfontosabb és mióta szedem a Dermawellt (1honapja), azota ebben meg biztosabb vagyok. A rendszeresen kifenyesedo, de melyebb retegeiben vizhianyos bőrömmel nagyon nagy gondban vagyok, de miota szedem azota sokkal hidrataltabb, tomorebb a borom. Kulsoleg nekem a bioderma kifenyesedes elleni kremjei valtak be, de korabban mindig kellett hozza valami plusz hidratalo is, mert szaraznak ereztem a bőröm. Miota ezt szedem, azota nincs szukseg plusz hidratalasra szoval folytatom a szedeset.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2019. március 1.

Tobb mint 15 éve sminkelek rendszeresen es ezalatt az ido alatt a legkedvesebb alapozom ez lett. Az en borom nagyon hajlamos az atfenyesedesre, amit sajnos ez az alapozo sem tud megoldani (bar szerintem semmi sem), de csodalatos, elettel teli tonust ad az arcnak, pont kellemesen fed, nem maszkos, konnyu felkenni es nagyon sokaig eleg. En imadom.

Advanced Teeth Whitening Strips Ebay Fogfehérítő Matrica

Advanced Teeth Whitening Strips Ebay Fogfehérítő Matrica
2019. február 28.

Nekem ez nem valt be igazan, viszont ebayrol szinten rendelheto a crest 3d white strips professional effects, ami valami elkepesztoen hatasos es fogorvosi rendelokben is adjak hazi fogfeheritesre csak persze sokkal dragabban.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. február 28.

Ket hete hasznalom a termeket. Nagyon izgatott voltam amikor megrendeltem es vartam, hogy elkezdhessem hasznalni. Kellemes az illata, az állaga is, a hasznalata utan kozvetlenul valoban szebbnek, egysegesebbnek hat az arbor, kevesbe fenyesedik, azonban hosszabb tavon folyamatos hámlást okoz a felső hamretegen, amit hiaba radirozok, ha sminkelek ra akkor kulonosen csunya. Lehet en csinalok valamit rosszul?

Androwell Bőrszépítő Tabletta Férfiaknak

Androwell Bőrszépítő Tabletta Férfiaknak
2019. február 18.

Bőrgyógyászom ajánlására vásároltam meg online a férjem részére. Problémás a bőre, vízhiányos, rugalmatlan, szeles időben különösen száraz, öregedésre hajlamos. Sajnos mikor hidratáló krémet vagy más kozmetikumot vásároltam neki, nem jártam sikerrel, mert idegenkedett tőle, ragacsosnak érezte és pár nap használat után feladta. Ezt a tablettát három hete szedi és látványosan segített a bőre hidratáltságán. Élettel telibb és jobb tapintású. Az árát ugyan sokkallom kissé, de újra fogom vásárolni, mert úgy tűnik nekünk bevált.
Majd visszatérek és beszámolok a hosszabb távú tapasztalatokról is.