kecskesszuszu17

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Laura Mercier Tinted Moisturizer Natural Skin Perfector

Laura Mercier Tinted Moisturizer Natural Skin Perfector
2020. július 13.

Valóban fényességet ad, és valóban hidratált érzetet ad... De baromi nagy szerencse, hogy csak mini kiszerelésben szereztem be másodkézből, mert katasztrofálisan szörnyű. Elvileg száraz bőrre van, de nekem éppen a száraz részekben ült meg, sőt minden szőrszálra feltapad, így nem is a bőrön ül a termék, ami borzasztóan néz ki. Amellett nem lehet lepúderezni, mert összeáll, és javítani sehogy sem lehet. Az pedig már egészen huszadrangú negatívum, hogy rétegezni, illetve eszközökkel (ecset, blender) teríteni nem lehet, csak ujjakkal. Óriási csalódás volt.

Yves Rocher Szemöldök Spirál

Yves Rocher Szemöldök Spirál
2020. július 13.

Nem tartja meg egész nap a szálakat a helyén, de ennek ellenére nagyon-nagyon szeretem, mert az árnyalata tökéletes, egész nap fenn van, és nem kopik le a szín, ami nekem elég fontos, mert ritka a szemöldököm. Illetve ha ezzel színezem át a szemöldökömet, akkor valahogy nagyon természetes lesz. Ezután én szoktam használni egy kicsit vaxosabb spirált is, ami a szálakat rögzíti, és tökéletes szemöldököm lesz, anélkül, hogy ceruzával vagy pomádéval kéne kitöltenem a hiányzó részeket.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. július 13.

Általában szeretem az Essence spirálokat, és ezt is egészen kedveltem, addig, míg el nem kezdett annyira beszáradni, hogy leperegjek és elmaszatolódjon a szemem alatt... Ennyit a kenődésállóságáról.

Lovely Ombre Duo Lipstick

Lovely Ombre Duo Lipstick
2020. július 13.

Nem lenne rossz, bár egyáltalán nem tartós, és nagyon puha, ezért hajlamos picit maszatolódni, még meg nem száradt. Szerettem, de nem fog hiányozni egyik árnyalata sem.

Trend It Up Soft Almonds Szempillaspirál

Trend It Up Soft Almonds Szempillaspirál
2020. július 13.

A keféje nem lenne rossz, és amúgy nem kenődik valóban, nem is pereg le a szemem alá, de azért erős túlzás, hogy nem csomósodik. Lehet, véletlenül bontottam vettem meg, bár úgy tűnt, nem az, de ilyen sűrű formulával még sosem találkoztam. Szinte már kellemetlen vele kifesteni a pilláimat, és ezért néhány használat után ki is dobtam. Pont amiatt hogy sűrű, összetapasztja a pillákat, bár nem csinál póklábakat, de a pillák végén festékcsomók hajlamosak összegyűlni. Kár érte.

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál
2020. június 23.

Már többször megfogadtam, hogy Rimmel spirált soha többet... de gondoltam a megújult változatnak adok egy esélyt. Pénzkidobás volt. Amivel többet tud a márka többi spiráljánál, hogy ez végre tényleg fekete színű, és nem szürke. De a világon semmit nem csinál, nem hogy beváltotta volna az ígéreteit. Nagy nehezen beszínezi a pillákat, de csak a huszadik réteggel... Ennél bármelyik essence jobban tud.

Cien Nature Sensitive Arcápoló Krém Bio Mandula

Cien Nature Sensitive Arcápoló Krém Bio Mandula
2020. június 11.

Arckrémnek abszolút alkalmatlan, és én ilyenkor kézre szoktam elkenni a dolgaimat, ezt a krémet is ez mentette meg, mert kézápolónak egészen nagyszerű. De azért nem veszteség, ha kihagyja valaki.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. május 18.

Alapvetően egy jó spirál, amit ígér azt hozza, de másfél hónap után nekem pergett és maszatolódott a szemem alatt... mint mindegyik Maybelline spirál.

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2020. április 28.

Az első termékem a márkától és alapvetően elégedett vagyok vele, hialuronsavas szérumom előtt teszem fel a reggeli rutinomban, és szereti a bőröm, frissít és hidratál is, kellemes érzés. A kiszerelését rájöttem, nem annyira szeretem, ezért beletettem egy spray-s flakonba, és fújkálom, így sokkal jobb. Vattakorongra nem akartam volna tenni, mert egy csomót veszítek belőle. Viszont a beszerzése kicsit problémás, és ha nem használom, nem érzem hiányát. Ennél sokkal jobban szeretem a KAP arcpermetét. Újravenni nem fogom, ezért a négy csillag, de ha valaki egy egyszerű, jól működő frissítő, hidratáló tonert keres, annak ajánlom.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen
2020. március 28.

Az itteni jó vélemények miatt választottam, de én marha nem olvastam el jól az INCI-t, mert ennyi alkohollal biztos visszatettem volna a polcra. Egyszer próbáltam arcra, amikor felbontottam, és azonnal megcsapott a tömény alkohol illat, ami ellenére tettem egy próbát, hát le is marta a bőrömet. Úgyhogy most elkenem lábra meg karra... Szomorú vagyok emiatt a sok felesleges alkohol miatt, mert amúgy tök jó puha lesz másnapra a bőröm, ahol használom, de a vízhiányos fejemet csak még inkább kiszipolyozza...