kelithyn

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2019. június 6.

Anyukám FLP díler lett, így elárasztotta a családot a termékekkel. A második gyerkőc után, teljesen felborult a hormonháztartásom, az államon annyi pattanás volt, mint tinikoromban soha. Elolvastam itt a véleményeket erről a krémről, gondoltam kiprobálom. Jelentem imádom! Akkor is ehhez nyúlok, ha nincs időm a teljes rutinomra. A zsíros részeket mattítja, a szárazakat táplálja és a két hetes használat után harmadára csökkent a pattanásaim/mitteszereim száma! (És a lehető legrosszabb havi időszakban kezdtem el használni, ha értitek mire gondolok ;) ) Most már csak a fekete karikáimra kéne valami csodaszert találni 😅

Gabi Popsikrém 5in1

Gabi Popsikrém 5in1
2017. április 11.

A kisfiam popsija borzasztóan kipirosodott, felhólyagosodott, mikor ezt használtuk (a gyógyszertári krém/sudocrem kombó egy nap alatt helyrehozta) Csak azért hasznàltam, mert benne volt a Promo Box-ban. A kukában landolt!

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító
2016. július 6.

Nem is értem, miért nem véleményeztem eddig!? A napi rutinom alapja lett, 99%-ban lehozza a koszt és a sminket, a maradékra meg a rózsavíz is elég (most törhetem a fejem, hogy fogom elhasználni a lejárata előtt az xxl-es micellás vizemet :/ )

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. április 8.

Nagyon szerettem volna szeretni, de ez Nagyon csíp!!! (A szememre mondjuk mást használok, de ma lusta voltam... Meg is lett az ára, már kb. 10 perce könnyezek, pedig kimostam) Amúgy nem lenne rossz. Előtte Eveline-t használtam, annyit ez is tud, de az legalább nem bántott!

Douglas XL Gyengéd Arctisztító Víz

Douglas XL Gyengéd Arctisztító Víz
2016. április 7.

Eddig csak egyszer használtam, de beleszerettem! Esti sminkkel is letesztelem majd, de eddig 5*! Pedig véletlenül vettem meg, a szemfestéklemosót szerettem volna, de csak a színére emlékeztem (itt néztem ki magamnak) és az eladó hölgy ezt "nyomta a kezembe". Innen is köszönöm neki! :)

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán
2015. október 29.

Tudtam, hogy el kellene olvasnom a véleményeket vásárlás előtt! Ilyenkor mindig így járok! Soha nem volt még ilyen rossz balzsamom, ettől még a 2in1 samponok is jobbak! Festett szőke hajam van, így balzsam nélkül szinte kifésülhetetlen. Tetejébe még gyorsan zsírosodik is, így annak megfelelő sampont használok (szintén alverdés, de megfelelő balzsam mellett, azzal meg vagyok elégedve). Ez a balzsam olyan, mint halottnak a csók! Még szerencse, hogy volt itthon más fajta balzsamom, különben nagy bajban lettem volna! Én egy csillagot sem adnék! (Azt mondjuk nem értem, hogy lehet, hogy sokan hígnak titulálják, az enyém olyan sűrű volt, mint egy pakolás. Bár felkenve olyan, mintha ott se volna)

Anew Clinical Absolute Even Szemkörnyékápoló a Bőr Elszíneződései Ellen

Anew Clinical Absolute Even Szemkörnyékápoló a Bőr Elszíneződései Ellen
2015. szeptember 11.

Update: Már lassan két hete használom esténként és tényleg csinál valamit a sötét karikákkal! Kap még két csillagot, ha így folytatja, megtarthatja! (Egy csillag még mindig mínusz, mert csíp!)

Hogy mennyire hatásos, még nem tudom, mert csak pár napja használom és nem nagyon vizsgálgattam magam, ráadásul a stresszfaktor is magas jelenleg a környezetemben (költözés, ovikezdés). Az viszont nagyon zavar benne, hogy nagyon csípi a szemem! Csak alatta kenem és nagyon figyelem, hogy az pici se menjen bele, de még így is! Mintha valamit párologtatna! :S Nem adom fel, mert rájöttem, hogyha gyorsan rákenek egy réteg jojobaolajat, akkor nincs gond, szóval pár hét múlva jövök egy update-el! Egyenlőre az irritáció miatt 2 pont (ha csak hidratálni akarnám, olyan krémet használnék)

Avon Luxe Színezett Ajakápoló

Avon Luxe Színezett Ajakápoló
2015. szeptember 6.

A Natural Tint árnyalatot szereztem be, nagyon szép színe van (persze nem tartós, de ezt nem is ígéri). Elég sok ajakápolót kipróbáltam már, de nálam ez viszi a prímet! Már az első használat után meg voltam döbbenve, milyen jól ápol! Remélem sokáig kapható lesz, mert ha elfogy, biztos újravenném! Lehet, hogy beszerzek még egy árnyalatot! :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. szeptember 4.

Annyira kíváncsi voltam rá az itteni vélemények miatt, hogy gondoltam ennyi pénzért muszáj adni neki egy esélyt! Amióta megvettem azon agyalok, minek költöttem legutóbb annyi pénzt spirálra! Na jó az vízálló volt, így nem ért akkora kár, de ezt a szempillaspirált biztos állandósítom! :)

RdeL Young French Manicure Set

RdeL Young French Manicure Set
2015. augusztus 13.

Sokkal rosszabb végeredményre számítottam, de nagyon jól sikerült a francia manikűr! Páran megjegyezték, hogy azt hitték műkörmöm van! :) A sablon teljesen átlagos, jobbal még nem találkoztam, ez is felszedi az alaplakkot, ha erősen rányomom és folyik be alá egy kevés fehér lakk, ha nem. Viszont a dupla réteg fedőlakk egész szépen elfedi a hibákat, mindkét esetben! A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, mert csak 3 napjan van fönt (eddig szuper), de holnapra úgyis megunom és leszedem, szóval ez nálam nem szempont! :) Töltök fel képet róla!