kencecica

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 29.

Tesztelésre kaptam, maximálisan meg vagyok vele elégedve, kiváló sminkalap, és nagyon jól hidratál. Nekem az illata is tetszik, a zsíros bőröm pedig határozottan hálás! Nekem eléggé újravevős lett a krém! 🙂

Nu Skin Nutriol Sampon

Nu Skin Nutriol Sampon
2018. december 6.

2 flakonnal elhasználtam belőle, a második felénél láttam a baba hajakat, de ennyi! Jól habzik, de drága. Csodaszernek nem csodaszer, nem venném újra!

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír
2018. december 4.

Az egyik legjobb arcradírom, az illata pedig isteni! Gyengéden, de alaposan radíroz!

Balea Professional Winter Protect Shampoo

Balea Professional Winter Protect Shampoo
2018. december 4.

Szerencsére tavaly betankoltam belőle, így az idei télre is van vagy 3 belőle, nekem nagyon tetszik, jó az illata, kellően hidratál, nem nehezíti el a hajam. És talán tovább bírja tartani a kivasalt álapotot ebben a nyálkás időben! Nekem bevált!

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2018. október 23.

Rengeteg önbarnítót próbáltam, de nekem ez lett a befutó! Gyönyörű természetes színt ad, nem lesz foltos, nem büdi, szépen barnít!

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2018. október 10.

Most fogom venni a másodikat, nagyon jó sminkalap! Ár-érték aránban is szuper termék!

Bielenda Lip Care Lédús Málna Ajakápoló

Bielenda Lip Care Lédús Málna Ajakápoló
2018. október 8.

Lengyelországban jutottam hozzá, azóta mindig velem van, az egyik legjobb (ha nem a legjobb) ajakápolója! Innentől a neszeszerem állandó része lesz!

Essence Blossom Dreams Szemhéjfesték Paletta

Essence Blossom Dreams Szemhéjfesték Paletta
2018. szeptember 30.

Egyébként is imádom az Essence termékeket, és ebben sem kellett csalódnom. Egy nappali elszaladgálós sminkhez gyönyörű, nem ül be a ráncba, egész napot simán bír!

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. szeptember 26.

Nem csak ár-érték arányban kiváló, hanem minőségben is verhetetlel! Hiába olcsó, de az egyik legjobb matt folyékony rúzsom!

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2018. szeptember 24.

Alig vártam hogy megillatolhassam végre, igaz kicsit nagyobb durranást vártam, de azért nem annyira rossz amennyire beállítják! Szerintem kifejezetten tartós kis illat lett, nekem tetszik!